Dodaj do ulubionych

p. Wałęsa o panu Trzaskowskim i rowerze

25.05.20, 22:14
On jest bardzo intelektualnie wysoko, więc mogą nie dorastać do jego wielkości, to może przeszkadzać mu w braterstwie i w głosowaniach.

Z państw musimy przejść na kontynentalizm i na globalizację; Jak nasi dziadowie wymyślili rower, to z różnych osad zrobiliśmy kraje
Obserwuj wątek
    • no-popis przestrzegam 26.05.20, 05:35
      w11mil napisała:

> On jest bardzo intelektualnie wysoko, więc mogą nie dorastać do jego wielkości,
      > to może przeszkadzać mu w braterstwie i w głosowaniach.
      >
      > Z państw musimy przejść na kontynentalizm i na globalizację; Jak nasi dziadowie
      > wymyślili rower, to z różnych osad zrobiliśmy kraje
      Ekipa Trzaskowskiego powinna zakneblować Wałęsę na okres wyborów, odłączyć mu net, zablokować Twitter i robić zakupy aby nie chodził sam do sklepu i nie namawiał obywateli do głosowania na Trzaskowskiego.
      Poparcie dla Trzaskowskiego udzielone przez skompromitowanego i oszalałego Wałęsę może przynieść taki sam efekt jak, swego czasu, poparcie Michnika dla Komorowskiego.
      • taniarada A jednak only 26.05.20, 09:42
        aniechto.only napisała:

> Rewelacje z TVPiS i Do śmieci. Żadne inne medium nie podało tej sensacyjnej wia
        > domości, którą jarają się tylko pisiątka, łącznie z trema tutejszymi pisimi osz
        > ołomami powyżej.
        Ty bujasz .www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wiadomosci.wp.pl/wybierz-podcast-odcinek-13-2505-lech-walesa-o-wyborach-trzaskowskim-i-solidarnosci-6514404251608705a&ved=2ahUKEwi7l-2og9HpAhXJMZoKHZoTD6IQ0PADMAF6BAgHEAo&usg=AOvVaw2Uwrq6U3ThmyATcmxRfnEI&cshid=1590478872635
        • eiran Re: A jednak only 26.05.20, 09:58
          Niedorozwój otrzymał niewłasciwego linka:

Taki tekst jest na wp.pl

Trzaskowski jest jednak warszawiak, z dużego środowiska, intelektualnie jest bardzo wysoko, więc ludzie mogą nie dorastać do jego wielkości i to może mu przeszkadzać w wyborach. Jest za dobry jak na te czasy, ta jego wielkość może mu przeszkadzać

natomiast w11lesiak kolportuje coś takiego:

On jest bardzo intelektualnie wysoko, więc mogą nie dorastać do jego wielkości, to może przeszkadzać mu w braterstwie i w głosowaniach.
        • no-popis Re: A jednak only 27.05.20, 06:49
          taniarada napisał(a):
          > Ty bujasz .www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wiadomosci.wp.pl/wybierz-podcast-odcinek-13-2505-lech-walesa-o-wyborach-trzaskowskim-i-solidarnosci-6514404251608705a&ved=2ahUKEwi7l-2og9HpAhXJMZoKHZoTD6IQ0PADMAF6BAgHEAo&usg=AOvVaw2Uwrq6U3ThmyATcmxRfnEI&cshid=1590478872635
          To u niej standard.
          Zapewne nie chce też porozmawiać o innych złotych myślach ulubieńca Trzaskowskiego, Tuska, Millera , Kiszczaka.
    • margit49 Re: p. Wałęsa o panu Trzaskowskim i rowerze 26.05.20, 07:19
      w11mil napisała:

> On jest bardzo intelektualnie wysoko, więc mogą nie dorastać do jego wielkości,
      > to może przeszkadzać mu w braterstwie i w głosowaniach.
      >
      > Z państw musimy przejść na kontynentalizm i na globalizację; Jak nasi dziadowie
      > wymyślili rower, to z różnych osad zrobiliśmy kraje

Ach ci prezydenci! plotą takie tam-pan Adrian plótł,że taki bogaty i swoje pieniądze rozdaje emerytom jako trzynastki, a co do globalizacji-hm..,p.Adrian twierdzi, że mamy własną polską kulę ziemską.
      No i faktycznie, intelektualnie Trzaskowski przewyższa p.Adriana, a jeszcze ta nieszczęsna znajomość języków obcych! Dramat jakiś, a przecież p.Adrian groźnie oświadczył, że nie będzie w obcych językach słuchał i w ramach konsekwencji też nie mówi
      Przekaz Wałęsy ma sens...
    • no-popis symbol i legenda lemingów i POstkomunistów 27.05.20, 07:32
      POwiedział :
      youtu.be/BsNqORI78JU
      Darwinizm faszystowski :)
      -
      Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (…) Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. (Stefan Niesiołowski)
        • no-popis Re: symbol i legenda lemingów i POstkomunistów 27.05.20, 07:55
          adria231 napisała:

> Zawsze brałam udział w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Jednak,gdy prz
          > yszło mi wybierać między Wałęsą i Tymińskim - zbuntowałam się i zostałam w dom
          > u.
          A w 2000 roku głosowałaś ? Chyba nie bo Wałęsa otrzymał wtedy 1,01 % głosów oddanych przez wyborców. Taka to ...legenda. No chyba, że sfałszowano te wybory bo jak to legenda i 1 % głosów. Może Kaczyńscy coś sfałszowali.
        • haen2010 Re: symbol i legenda lemingów i POstkomunistów 27.05.20, 08:04
          adria231 napisała:

> Zawsze brałam udział w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Jednak,gdy prz
          > yszło mi wybierać między Wałęsą i Tymińskim - zbuntowałam się i zostałam w dom
          > u

To prawda. Jak to trafnie - głosowaliśmy na Wałęsę i obudziliśmy się z Olusiem. Jeżeli chodzi o pychę, brak samokontroli, zadęcie ludowej mundrości - co tu dużo pisać - od.jebało mu.
            • eiran Re: symbol i legenda lemingów i POstkomunistów 27.05.20, 15:55
              no-popis napisała:

> Taki był. Wystarczy przeczytać opis tego człowieka z roku 1980 Oriany Fallaci.

Nie mylić z Rokiem 1984 George'a Orwella.

> Ja miałem możliwość obserwować z bliska. Taki był.

Nasz niezawodny mitoman nie dość że obserwował Lecha z bliska, to jeszcze wszystkich przestrzegał przed wybraniem go na Przewodniczącego "S". ludzikow popierał - z tego co pamiętam - Gwiazdę, ale nie zebrał wystarczającego poparcia dla p. Andrzeja. ludzikow - również z bliska - obserwował także pedofilskie ekscesy prałata Jankowskiego. I to wszystko święta prawda, bo ludzikow nie jest żadnym mitomanem.
              >
              >
              >
              >
            • no-popis tanie symbolE i legenda lemingów i POstkomunistów 27.05.20, 16:13
              no-popis napisała:

> haen2010 napisał:
              > > Jeżeli chodzi o pychę, brak samokontroli, zadęcie ludowej mundrości - co
              > tu du
              > > żo pisać - od.jebało mu.
              > Taki był. Wystarczy przeczytać opis tego człowieka z roku 1980 Oriany Fallaci.
              > Ja miałem możliwość obserwować z bliska. Taki był.
              Można sobie wynająć nawet dwóch ulubionych prezydentów Tuska. Dosyć tanio.
    • qqazz Ciekawe odkrycie 27.05.20, 20:25
      Dziadek Bolka z dziadkiem Trzaskowskiego wymyślili rower.
      Przypomina mi się suchar moich dziadków (jeden z Podkarpacia po wojnie osiadły na Dolnym Śląsku, drugi z południowej Wielkopolski) nt. wynalezienia roweru, powszechny swego czasu w ich czasach i społecznościach:

Kto i gdzie wynalazł rower?
      Ruski (w domyśle czerwonoarmista) u Niemca na strychu.

Czyżby ta pamięć ludowa sprzed dziesiątak lat i obecne wynurzenia Bolka były ze sobą powiązane?

pozdrawiam
      • taniarada Był też Rower Błażeja 27.05.20, 22:01
        qqazz napisał:

> Dziadek Bolka z dziadkiem Trzaskowskiego wymyślili rower.
        > Przypomina mi się suchar moich dziadków (jeden z Podkarpacia po wojnie osiadły
        > na Dolnym Śląsku, drugi z południowej Wielkopolski) nt. wynalezienia roweru, po
        > wszechny swego czasu w ich czasach i społecznościach:
        >
        > Kto i gdzie wynalazł rower?
        > Ruski (w domyśle czerwonoarmista) u Niemca na strychu.
        >
        > Czyżby ta pamięć ludowa sprzed dziesiątak lat i obecne wynurzenia Bolka były ze
        > sobą powiązane?
        W 2003 r. wybuchł skandal związany z programem pt. Rower Błażeja, emitowanym w programie I TVP. Program nieprzypadkowo nazywany był Pedałem Błażeja a pojawił się za prezesury Roberta Kwiatkowskiego, gdy dyrektorem I programu był Sławomir Zieliński, który nie ukrywał swych homoseksualnych preferencji. Ogólnie mówił wiele o ,,tolerancji dla innych’’ itp.. Miarka się jednak przebrała, gdy okazało się, że autorzy, odwołując się do rzekomych badań wykonanych w krajach Europy Zach., z których wynikać miało, że ileś tam procent ,,młodych ludzi w wieku 12-18 lat ma doświadczenia z seksem z własną płcią’’, zaapelowali do młodocianych telewidzów, by zechcieli podzielić się z nimi podobnymi doświadczeniami. O owym programie można jeszcze teraz wyczytać na jednym z blogów prowadzonych przez autora dobrze zorientowanego w życiu półświatka homoseksualnego, że powstał po to, ,,by wpływowe osoby z TVP nie musiały jeździć na Dworzec Centralny’’.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka