Dodaj do ulubionych

To jak to jest w końcu z tą kampanią wyborczą?

26.05.20, 17:24
Jest, czy jej nie ma?

Bo włączyłem sobie Szczujnię , zwaną dla jak TVP INFO, a tam...
Jacek Karnowski, genetyczny PiSior dzisiaj w szczujni zwanej dla jaj TVP INFO na żywo na łamach tej właśnie szczujni pokazał, ze szczujnia kłamie.
Oto to co w szczujni powiedział ten Jacek KArnowci, a szczujnia się nie zorientowała, ze on neguje jej ustalenia w sprawie przedwczesnej kampanii Trzaskowskiego!
Cytuję dosłownie, bo cofnąłem i zapisałem:

J.Karnowski mówi w programie na żywo:
"A tymczasem obóz (czytaj łobuz -mój komentarz) złapał dobry wiatr i ta kampania nabiera rumieńców, jest wiele aktywności, one są stosowne do czasu. Prezydent (czytaj panprezydent) pokazuje się blisko ludzi i zabiera głos w ważnych sprawach..."

I co Wy na to?
Obserwuj wątek
      • manhu Re: Ponoć Trzeszczkowski zbiera głosy 26.05.20, 20:26
        inocom napisał:
        >Terminu wyborów prezydenckich jeszcze nie ma.
        Witek miała psi obowiązek go podać w 14 dni do 24 maja, a Morawiecki opublikować uchwałę PKW.

Obie strony grają na czas:
        -PO robi obstrukcję legalnie, bo mają na to 30 dni
        -PIS robi to kryminalnie (i kto nas skarze? Ziobro? :))
        W dodatku Duda kapuje konkurentów do PKW, że oni robią nielegalnie kampanię i ma rację, tyle sam ją też robi nielegalnie.

Ciekaw jestem czy PIS nie zawalczy o wykorzystanie 30 mln już wydrukowanych kart, tu Morawieckiemu i Sasinowi grozi kara po stracie władzy, do więzienia nie trafią, ale mogą dostać niczym Ziobro 500 tys kary za łapówkarza, zaś oni mają szansę na po 5 mln zł i mają z czego zapłacić, to dobra motywacja by grać ostro.
    • pkt4a Re: To jak to jest w końcu z tą kampanią wyborczą 26.05.20, 18:00
      cyt.

taniarada Re: Pisowskie podwójne standardy 26.05.20, 13:33
      Brawo ty .Teraz ten wątek wzbudzi euforię wśród emerytów i rencistów z opcji lewicy . Wszyscy są równi.Nawet pielgrzymi.W niedzielę /24 V /byłem na Jasnej Górze jak przyjechał prezydent .Na parkingu mnóstwo aut .Pielgrzymka na Jasną to tylko w autach.Amen
            • ktos_z_kosmosu Re: To jak to jest w końcu z tą kampanią wyborczą 27.05.20, 14:40
              m.c.hrabia napisał:

> jest zklepana wolfgagowa no2 (Manowska) pad*alec ma w
              > ygraną w kieszeni.

A te obie wygodne cele w pudle.
              Z tą kampanią jest jak z geniuszem prezesa, leży i kwiczy.
              Taki numer, o jakim piszesz, jest niewykonalny tak, by nie było śladów złamania prawa, a one o tym wiedzą i pewnie ta wiedza im dokucza. Tym bardziej mocno, bo ich bożyszcze, stolica mądrości prezes okazał się dyletantem rozgrywając jak cajmer kwestię wyborów 10 V, a teraz się zaszył i rany liże, podobnie jak jego PiS, który tylko dryfuje nawet nieszczególnie kąsając.
              Dziwię się, że media tę wielką wpadkę Kaczyńskiego zbywają milczeniem. A już tym bardziej opozycji, która zamiast go nękać, kuć żelazo póki gorące, podobnie jak media, daje mu czas na wylizanie ran i kolejne knowania. Widocznie jeszcze do nich nie dotarło, że najlepszym batem na prezesa, jest jego nieustanne go denerwowanie. Kaczyńskiego bardzo łatwo jest wyprowadzić z równowagi, a warto, bo ten wyprowadzony z równowagi, głupieje.

• feelek Re: To jak to jest w końcu z tą kampanią wyborczą 28.05.20, 01:27
      oot:

strasznie ciężko się z panem Staskiem rozmawia bo go nieustannie banują, ale proszę o odp.:

1.Pan reaguje za bardzo agresywnie. Przykład: ja się grzecznie pytam, a w odpowiedzi o d pana dostaję: "No to teraz postaraj się uzasadnić dlaczego te dwa wątki wylądowaly na ośłej!!!
      Ajak nie potrafisz to spadaj na Nowogrodzką!!!"

czemu spadaj? skoro ja do pana grzecznie?

2. zauważyłem kontrowersję z kimś o nicku yoma. Czemu pan do tej osoby aby "...spierdalała..."? Każdy ma prawo się do pana odezwać, więc czemu?

ww. tak pytam bo obserwuję od paru dni na Oślej i nie rozumiem czemu pan tak często tam ląduje, czemu pana w kółko banują?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka