Dodaj do ulubionych

Jaki to ma związek?

27.05.20, 06:55
W czym to koreluje, raport z COVIDem?
Czy nie chodzi by nadal pobierać kasę, a raport można Kaczyńskiemu w buty wsadzić, będzie wyższy, po dziesięciu latach doszli do niczego, znaczy doszli do kasy, ale nie do jakichś wniosków. Na pytanie Brejzy, o raport komisja śledcza odpowiedziała, Publikacji raportu przeszkadza epidemia koronawirusa. Ujrzy on światło dzienne, gdy "pozwolą na to okoliczności społeczne". A co boją się że na ten raport ktoś nakicha, lub poliże go, traktują swoich wyznawców jak owce, a ci im klaszczą, oczywiście za naszą kasę, bo jakże by inaczej.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25977138,raport-kiedy-pozwola-na-to-okolicznosci-spoleczne-podkomisja.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg1
Obserwuj wątek
  • czandra3 Re: Jaki to ma związek? 27.05.20, 08:35
   Idąc tym tropem, to jeśli mnie zatrzyma milicja i zażąda okazania dowodu osobistego, to ja powiem iż Ujrzy on światło dzienne, gdy "pozwolą na to okoliczności społeczne" I co mi oprawcy mogą zrobić, tylko nadmuchać, ale tego to właśnie się obawiam.
  • stasi1 Re: Jaki to ma związek? 27.05.20, 09:21
   Gdyby nie epidemia to raport rzeczywiście ujrzałby światło dzienne, najpóźniej w ubiegły poniedziałek. Wstrzymują się do końca wyborów prezydenckich, raczej kiepsko ten raport by wyglądał w oczach wyborców więc musi poczekać. Będzie po wyborach będzie można go ogłosić.
   • no-popis Re: Jaki to ma związek? 27.05.20, 10:09
    stasi1 napisał:

    > Gdyby nie epidemia to raport rzeczywiście ujrzałby światło dzienne, najpóźniej
    > w ubiegły poniedziałek. Wstrzymują się do końca wyborów prezydenckich, raczej
    > kiepsko ten raport by wyglądał w oczach wyborców więc musi poczekać. Będzie po
    > wyborach będzie można go ogłosić.
    Wróżymy z fusów.
    A może dlatego, aby ten raport nie był obciążony lub nie obciążał kampanii wyborczej czyli pisiaki zbadały np, że to wspomoże Trzaskowskiego.
    • stasi1 Re: Jaki to ma związek? 28.05.20, 09:26
     Właśnie o tym piszę że nie ogłaszają raportu aby nie odebrać kilku procentów Dudzie. W tygodniu po wyborach ogłoszą ten raport nawet jeśli epidemia wtedy będzie na większym poziomie niż dzisiaj. I mogę się o to założyć z każdym

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka