Dodaj do ulubionych

Znów po nocy, po ciemniaku na kolanie

28.05.20, 12:15
i tym razem dla kieckowych kasa:

next.gazeta.pl/next/7,151003,25981680,nocna-poprawka-tarczy-4-0-doplaty-dla-kosciola-i-zwiazkow-wyznaniowych.html#s=BoxOpMT
Obserwuj wątek
      • stanpan Re: Znów po nocy, po ciemniaku na kolanie 28.05.20, 13:20
        buldog2 napisał:

> Przeprosileś Yomę?
        > klik.
        >

Za co, za to, że na mnie kabluje, Sprawdzałem, jeszcze nigdy w żadnym moim watku nie dopisała się w temacie, tylko zawsze się do mnie przyp, a następnie klika i wątel ląduje na oślej, to donosicielka!
        Zresztą innym też się dopisuje głupa frant. To ona powinna mnie przeprosić, bo ja ją najpierw wielokrotnie prosiłem,
        by się ode mnie odwaliła.!!!
        • stanpan Tu masz przykład, ze nie tylko do mnie się przyp.. 28.05.20, 13:24
          stanpan napisał:

> buldog2 napisał:
          >
          > > Przeprosileś Yomę?
          > > klik.
          > >
          >
          > Za co, za to, że na mnie kabluje, Sprawdzałem, jeszcze nigdy w żadnym moim watk
          > u nie dopisała się w temacie, tylko zawsze się do mnie przyp, a następnie klika
          > i wątel ląduje na oślej, to donosicielka!
          > Zresztą innym też się dopisuje głupa frant. To ona powinna mnie przeprosić, bo
          > ja ją najpierw wielokrotnie prosiłem,
          > by się ode mnie odwaliła.!!!
          >

Do innych też i oni też lądują na ośłej, bo ona najpierw atakuje, a potem świnia klika:
          forum.gazeta.pl/forum/w,396,169969786,169969786,_Przedsiebiorcy_ze_stolicy_dotarli_juz_na_Slask.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka