Dodaj do ulubionych

Rączka rączkę...

31.05.20, 20:28
Kiedy Duda przestania chronić pisowskich zlodziei? Rączka rączkę...

tvn24.pl/polska/poslowie-ko-apeluja-do-prezydenta-w-sprawie-ustawy-o-jawnosci-majatku-rodzin-politykow-4599024
Posłowie Koalicji Obywatelskiej zaapelowali w niedzielę do prezydenta Andrzeja Dudy o wycofanie z Trybunału Konstytucyjnego ustawy w sprawie jawności majątku rodzin polityków. - Mamy wrażenie, że prezydent Andrzej Duda chroni swoich kolegów - premiera i ministra zdrowia - mówił Michał Szczerba.
Obserwuj wątek
  • sverir Re: Rączka rączkę... 31.05.20, 21:17
   Ale ta ustawa jest do dupy. Zobowiązani do składania oświadczeń nie są członkowie rodzin, tylko funkcyjni. Wystarczy, że małżonek albo dziecko odmówi przekazania informacji i sprawa się rypnie całkowicie. Ale dobrze wyglądała wtedy propagandowo, teraz równie dobrze wygląda wezwanie do jej podpisania. Ale sprawy przecież nie załatwi.
  • taniarada Re: Rączka rączkę... 01.06.20, 03:45
   Ty to wszystko przekręcisz Aż połowa posłów mogących pochwalić się największym majątkiem to członkowie Platformy Obywatelskiej. Po dwóch multimilionerów ma Nowoczesna oraz Prawo i Sprawiedliwość, a jednego ugrupowanie Kukiz'15. W czołówce brakuje posłów PSL. Najbogatszy z ludowców zajął dopiero 27. miejsce z majątkiem "zaledwie" 2,5 mln zł. Majątek premiera Mateusza Morawieckiego szacowany jest na 12,7 mln zł. Jest najbogatszym politykiem w rządzie PiS, ale do lidera rankingu ”Wprost” mu daleko.
   Listę 50 najbogatszych polityków otwiera bowiem poseł PO Artur Łącki dysponujący majątkiem 45 mln zł. Szef rządu uplasował się na 7 pozycji – tuż nad Radosławem Sikorskim z majątkiem 11 mln zł. Obu polityków dzieli kwota 1,7 mln zł. W pierwszej dziesiątce próżno szukać prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, którego najcenniejszym aktywem jest wart 1,5 mln zł dom na warszawskim Żoliborzu – pisze Wprost.Pełny szacun prezesie.Pisz prawdę nie hejt .To ludzie cię będą uszanować .I znajdź sobie jakieś inne zajęcie. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.money.pl/gospodarka/majatki-politykow-premier-w-czolowce-ale-daleko-od-lidera-6479543083419265a.html&ved=2ahUKEwinj7KOvd_pAhUmlIsKHShZDbsQFjADegQIBhAC&usg=AOvVaw3BQD1jxpJlUc7cAUnsEIX_&cshid=1590975866597

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka