Dodaj do ulubionych

Podła parodia obrad Zgromadzenia Narodowego

01.06.20, 23:03
Czegoś takiego nie było w wolnej Polsce, jest to możliwe dopiero teraz.
Kiedy PISi stawiają zarzuty braku poszanowania prawa i przyzwoitości, można tylko z obrzydzeniem odwrócić się.
Ja tylko się dziwię, że ktoś chce z nimi rozmawiać, tak jakby to nie była złodziejska skorumpowana banda podległa swojemu hersztowi i jeszcze jakim tam przełożonym ze Wschodu.
Banda naucza o prawie, pewnie na okoliczność SKOKów, ostatniej afery z praniem pieniędzy w PISowskim BOŚiu, kiedy to musieli walnąć w stół i PISowskie zdradzieckie mordy Amerykanie. O zmalwersowanych maskach z Agencji Rezerw, lipnych maskach zakupionych w Chinach, aferach Wielkiego Szu. i 50.000 w kopercie Kaczyńskiego.

Ktoś, kto tę bandę traktuje jakby była normalną partią, jest albo cynicznym manipulantem który chce coś w ten sposób ugrać, albo skończonym głupkiem.
Obserwuj wątek
  • buldog2 Re: Podła parodia obrad Zgromadzenia Narodowego 01.06.20, 23:18
   Czy można udawać, że się rozmawia z bandą, która otwarcie łamie Konstytucję, "ułaskawia" jeszcze nieskazanych, nie wykonuje wyroków TK, obala TK i praworządność zamienia w praworządność narodowosocjalistyczną, którą sojusznicy uznają za bandę zdrajców i aferzystów, która morduje świadków własnych przestępstw?

   Nie można. Nie można w żadnym razie.
  • pies.na.czarnych Re: Podła parodia obrad Zgromadzenia Narodowego 01.06.20, 23:33
   dziennik-polityczny.com/2020/06/01/general-bez-skrepowania-do-dudy-czlowieku-ogarnij-sie-skandal-w-polskim-wojsku/?fbclid=IwAR1nYdcUZ22LCbjXv-sXdDNy6_ziQMIGYTBchs9uk_iFi8OOjogOnTgpb0k
   Takie słowa do głowy państwa?! Czegoś takiego w polskim wojsku dawno nie słyszano. W końcu Andrzej Duda – jako Prezydent RP – jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Nie przeszkodziło to jednak Generałowi brygady Wojska Polskiego w stanie spoczynku, a także byłemu szefowi Biura Bezpieczeństwa Narodowego w niego przywalić. Stanisław Koziej wywołał niezły skandal.
   • adria231 Re: to se ne vrati :) 02.06.20, 07:02
    Parodia, albo ostatnia szansa uratowania resztek demokracji ?
    Zbliżające się "wybory", to szansa pozbycia się tego popychadła, które legitymizuje wszelkie bezeceństwa
    bezkarnej opcji. Nieważne, który kandydat wygra - jednak będziemy mieć nadzieję na powrót praworządności. Jeżeli nie nastąpią zmiany ( na początek w pałacu prezydenckim) - czekają nas amerykańskie ulice, gdzie prezydent chowa się przed obywatelami w bunkrze.....
    Wracając do wyborów sondaże zmieniają się, Trzaskowskiemu rośnie, więc ma największe szanse wygrać.
    Oddam na niego głos.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka