Dodaj do ulubionych

Twoja ręka zostania odrąbana powyżej pióra

05.06.20, 18:55
Spróbuj złożyć zawiadomienie o przestępstwach władzy to twoja ręka zostania odrąbana powyżej pióra.

Prokuratura "Odmawia śledztwa w każdej sprawie, która dotyczy władzy"
tvn24.pl/wybory-prezydenckie-2020/prokuratura-nie-zbada-zawiadomienia-poslow-koalicji-obywatelskiej-w-zwiazku-z-rekomendacjami-lukasza-szumowskiego-4603574
Obserwuj wątek
  • ktos_z_kosmosu Re: Twoja ręka zostania odrąbana powyżej pióra 05.06.20, 23:24
   Tu prokuraturze się nie dziwię.
   Marne i naiwne to doniesienie, bo wybory się nie odbyły i nijak nie da się sprawdzić czy istniało zagrożenie, czy nie.
   Tu trzeba było popytać o miliony w tempie ekspresowym fruwające do kieszeni rodzinki ministra i jego kumpli, a też i zadać bobu Trybunałowi Konstytucyjnemu pytaniem, czy wybory korespondencyjne są zgodne z konstytucją, czy nie.
   Z treści konstytucji wyraźnie wynika, że nie, a jak tak, to niech pionki Kaczyńskiego się podkładają pod możliwe, przyszłe rozliczenia. Dotyczy też PiS-prokuratorów, niech służą panu trzęsąc portkami przed przyszłą weryfikacją ich dzisiejszych postanowień ze świadomością, że ich przyszłe emerytury mogą zrobić sobie fruuu i już ich nie ma.
   Wcześniej pisałem, że po PiS-ie rozliczenia są konieczne i to rozliczenia z drastycznym finałem.
   • ktos_z_kosmosu Re: Twoja ręka zostania odrąbana powyżej pióra 06.06.20, 15:08
    pies.na.czarnych napisała:

    > Następny przykład wszechwładnej prokuratury.

    Winę za dzisiejszy wszechwład ministra i prokuratur ponoszą poprzednicy. Ci ponoszą też winę za to, że część dzisiejszych przedstawicieli władzy sądowniczej, dla korzyści własnych, upolityczniła się, a co gorsza, to to, że ta część to najniższy sort moralny, intelektualny i reprezentujący najniższy poziom profesjonalny.
    Trzeba było nie robić z ministra sprawiedliwości nic mogącego halabardnika, czego efektem było rozprężenie i bezkarność w szeregach przedstawicieli władzy sądowniczej.
    Co do osoby redaktora, to Ziobro postąpił słusznie (widocznie smród koło d... poczuł). Nie redaktor ponosi winę za to, ze dostał materiały i je upublicznił. Wg prawa winny jest ten, który te materiały przekazał redaktorowi i to winny wyłącznie w przypadku, gdy materiały opatrzone były klauzulą niejawności. Wszystkie inne tłumaczenia o potrzebie utajnienia materiałów typu - niejawność wynika z przyczyn związanych z prowadzonym śledztwem, można sobie o kant d... potłuc. To zwykły wybieg za który głoszący takie brewerie prawnik, powinien być pociągnięty do odpowiedzialności i możliwe, że będzie, czego wielu PiS pachołkom w togach serdecznie życzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka