Dodaj do ulubionych

Panie Trzaskowski, nie przesadzaj.

06.06.20, 07:51
Jeżeli uzbierałeś te 200 tys podpisów w dwa dni, to podziękuj i zwolnij ludzi z kolejek jak do rzeźnika za komuny. Oszczędź czas swój i Twoich wyborców. Jeżeli Ci ktoś ze sztabu doradza Ci kontynuację - to wywal go na zbity pysk.
Obserwuj wątek
    • aniechto.only Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 08:18
      Przecież sam stałeś w kolejce i się cieszyłeś jak dziecko. Innym tej przyjemności odmawiasz?

>Jeżeli Ci ktoś ze sztabu doradza Ci kontynuację - to wywal go na zbity pysk.

Twoją tanią radę należy wywalić na zbity pysk. Czym więcej podpisów w tak krótkim czasie, tym większa kompromitacja PiSu.
    • erte2 Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 08:35
      haen2010

Nie masz heniu racji; i to z powodów dwóch.
      Po pierwsze - takie publiczne zbieranie podpisów jest także jedną z form kampanii wyborczej, bo ludzie to widzą i niejako podświadomie reagują pozytywnie.
      A po drugie - co prawda owo minimum to jest sto tysięcy (plus co najmniej 20-30% "na rozkurz"). ale im ich będzie więcej tym lepiej, bo to uświadamia wyborcom skalę poparcia (pomimo gangsterskiego skrócenia terminu ich zbierania). To - przy zachowaniu wszelkich proporcji - przypomina rok 1980, kedy to wielu niejako podskórnie wyczuwało nastroje społeczne, ale dopiero powstanie "Solidarności" uświadomiło nam ich skalę a naszą determinację.
    • stasi1 Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 09:07
      Próbowałem raz się podpisać ale niestety na patelni nikt nie zbierał już podpisów. Spróbuje jeszcze dzisiaj po południu, może mi się uda. Mogłem podpisać się zdalnie, kolega z pracy chciał zrobić taką listę ale ja chciałem tak bardziej osobiście. A juz nie ma bo oddał żonie. Żona oddała koleżance z pracy co jest taką skrzynką kontaktową.
      To mi przypomina entuzjazm sprzed 31 lat. Też a nuz pokonamy tą komunę. Niestety wtedy ja w tym nie uczestniczyłem ajk to mówią byłem młody i głupi i nikt nie chciał pochylić się nade mną
    • pies.na.czarnych Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 11:34
      Wszyscy wiedzą, że zbiera się do 100 tys. plus ewentualnie 20-30 tys. zapasu. Jeśli już teraz pokażemy, że mamy wszystko dopięte, może się pojawić demobilizacja wśród wyborców. Dlatego chcemy podtrzymać obecną atmosferę. Ludzie się organizują, dzwonią, pytają. Dawno nie widzieliśmy takiego zrywu - stwierdza inny cytowany w artykule współpracownik kandydata.
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26008055,wybory-prezydenckie-2020-nieoficjalnie-rafal-trzaskowski-juz.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg6
      • qinto Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 15:52
        ktos_z_kosmosu napisał:

> Nie przesadza.
        > Widocznie wie, że homo sapiens drapieżny jest stworzeniem stadnym. Czyli im wię
        > ksze stado, z tym większą ochotą do niego lgnie.

Taa...wypisz wymaluj PRL - takie same było POparcie. Szkoda sufitu, bo pewnie go Trzaskoś przebije....
        • ktos_z_kosmosu Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 17:11
          qinto napisał:

> Taa...wypisz wymaluj PRL

Niechcący ale zgadłeś.
          W czasach PRL stada chodziły do kościoła aż powstało inne wielkie stado pod znakiem "Solidarność" i ciąg dalszy efektu stadnego znamy. Powstało stado bożo-solidarnościowe. Dziś czas najwyższy by Polaków postawić przed nową alternatywą. Czyli należy stworzyć stado zdroworozsądkowe. Szanse są bo Polacy już zaczęli się nudzić w tym swoim obecnym stadzie, a też i zniesmaczają ich ujawnione nieuctwo i świństwa liderów tego stada.

• qinto Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 18:45
            ktos_z_kosmosu napisał:

Niechcący ale zgadłeś.

Dżises....ty chyba naprawdę jesteś kosmitą...

W czasach PRL stada chodziły do kościoła aż powstało inne wielkie stado pod znakiem "Solidarność" i ciąg dalszy efektu stadnego znamy.

Ludzie chodzili i chodzą do kościoła do dzisiaj, zaś Solidarnościowe "stado" spowodowała upadek tamtego "wspaniałego" ustroju.
            Choć do dzisiaj wiele się nie zmieniło, to nie tęsknię za tamtym ustrojem i w tym przypadku to "stado" miało rację.
            • ktos_z_kosmosu Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 22:41
              qinto napisał:

> Dżises....ty chyba naprawdę jesteś kosmitą...

A czy ja kiedyś twierdziłem inaczej?

> Ludzie chodzili i chodzą do kościoła do dzisiaj,

Instynkt stadny nimi kieruje, a chodzą bo nie mają atrakcyjnej i bezpiecznej alternatywy, dlatego też coraz mniej szczęścia z tego tytułu doznają. Od dawien dawna ludność wiejska i małomiasteczkowa kler uważa za pasibrzuchy i legaty. To biedni ludzie, których razi rozpasanie kleru, a będą jeszcze biedniejsi, jak zaczną odczuwać skutki hurra rozdawnictwa PiS, ich bezmyślnego inwestowania publicznego grosza w durne projekty i ignorancji w kwestii zarabiania pieniędzy.
              Tu przestaję wymieniać skutki PiS "geniuszu" w kwestii rujnowania kraju.

> zaś Solidarnościowe "stado" spowodowała upadek tamtego "wspaniałego" ustroju.

Tamto stado to se mogło. Ustrój upadł, bo możni tego świata tak zdecydowali i kasę na ten cel przeznaczyli.
              Ale ty sobie nie przeszkadzaj. Nadal napawaj się dumą, no bo co masz robić stojąc w oknie swojego M 2 z wielkiej płyty. Serce jakoś krzepić trzeba, no nie?

> Choć do dzisiaj wiele się nie zmieniło, to nie tęsknię za tamtym ustrojem

Wcale ci się nie dziwię. Ktoś, kto przez całe życie po haru haru wolny czas spędzał z nosem w TV, a w niedzielę kraj poznawał wizytując parafię i szwagra by dobrać się do jego zakopcowanych kartofli, faktycznie, nie ma za czym tęsknić.

• qinto Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 07.06.20, 08:14
                ktos_z_kosmosu napisał:

Tamto stado to se mogło. Ustrój upadł, bo możni tego świata tak zdecydowali i kasę na ten cel przeznaczyli.
                Ale ty sobie nie przeszkadzaj. Nadal napawaj się dumą, no bo co masz robić stojąc w oknie swojego M 2 z wielkiej płyty. Serce jakoś krzepić trzeba, no nie?

Możni tego świata mieli to głęboko w doopie, to w sumie ten wzgardzony motłoch doprowadził do upadku tamten system, choć zdaję sobie sprawę, że ośrodek decyzyjno-sprawczy był również po stronie ówczesnej władzy, która "upadła" w sposób kontrolowany.

Wcale ci się nie dziwię. Ktoś, kto przez całe życie po haru haru wolny czas spędzał z nosem w TV, a w niedzielę kraj poznawał wizytując parafię i szwagra by dobrać się do jego zakopcowanych kartofli, faktycznie, nie ma za czym tęsknić.

Próbujesz się dowartościować? - co ty możesz wiedzieć na mój temat?
                • ktos_z_kosmosu Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 07.06.20, 10:13
                  qinto napisał:

> Próbujesz się dowartościować?

A gdzieś ty dostrzegł taką przesłankę?

> co ty możesz wiedzieć na mój temat?

Więcej niż ci się wydaje.
                  Wy, czyli elektorat PiS jesteście czytelni jak książeczki dla dzieci z serii "poczytaj mi mamo".

• no-popis Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 07.06.20, 15:13
                    ktos_z_kosmosu napisał:

> qinto napisał:
                    >
                    > > Próbujesz się dowartościować?
                    >
                    > A gdzieś ty dostrzegł taką przesłankę?
                    >
                    > > co ty możesz wiedzieć na mój temat?
                    >
                    > Więcej niż ci się wydaje.
                    > Wy, czyli elektorat PiS jesteście czytelni jak książeczki dla dzieci z serii "p
                    > oczytaj mi mamo".
                    Tak może się wydawać tylko kosmito, którzy uważają, że wszechświat to POPiS ale badania kosmosu wyrażnie wykazują, że to tylko część wszechświata. Masz obserwacje bardzo wyrywkowe niczym kot Schrodingera , któremu wydaje się wszystko proste , widzi tylko ścian i .... poczytaj mu Mamo :)
                    • no-popis Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 07.06.20, 15:35
                      qinto napisał:

>
                      > Więcej niż ci się wydaje.
                      > Wy, czyli elektorat PiS jesteście czytelni jak książeczki dla dzieci z serii "p
                      > oczytaj mi mamo".
                      >
                      > No właśnie...."wy" towarzyszu - szczeliłeś kulą w płot - szcze
                      > laj
                      dalej.....
                      Towarzysze raczej wiedzą, że istnieje świat poza POPiSem . To albo kosmita, albo leming bo on tego nie wie.
                      • qinto Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 07.06.20, 16:04
                        no-popis napisała:

> qinto napisał:
                        >
                        > >
                        > > Więcej niż ci się wydaje.
                        > > Wy, czyli elektorat PiS jesteście czytelni jak książeczki dla dzieci z se
                        > rii "p
                        > > oczytaj mi mamo".
                        > >
                        > > No właśnie...."wy" towarzyszu - szczeliłeś kulą w płot -
                        > szcze
                        > > laj
                        dalej.....
                        > Towarzysze raczej wiedzą, że istnieje świat poza POPiSem . To albo kosmita, alb
                        > o leming bo on tego nie wie.

Pewnie masz rację, ale napisałem towarzyszu, za sposób zwracania się do mnie - "wy".
      • haen2010 Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 08.06.20, 07:39
        ktos_z_kosmosu napisał:

> Nie przesadza.
        > Widocznie wie, że homo sapiens drapieżny jest stworzeniem stadnym. Czyli im wię
        > ksze stado, z tym większą ochotą do niego lgnie.

Trzaskowskiemu do wygrania wyborów potrzebne jest stado ok 10 mln, a nie sto tysięcy dodatkowych podpisów wpisowego.
    • asdfg2018 Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 14:58
      Zebrać nawet 3 mln podpisów . Niech pisiorom gula rośnie . Znajome mi pisiory chodza coś markotne ze wzrokiem skierowanym w chodnik . Już widze jak siem budzom spocone z tych nerw o godz. 3 w nocy .
      Jechać specjalnie na prowincję do Brzeszcz , Krosna , Pierdziszewa Dolnego i tam demonstracyjnie zbierać podpisy , zbierać , zbierać , zbierać ....

------------------------------------
      apostazja.info
      wystap.pl
    • jarekcda Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 15:04
      Trzaskowski może być finansowany przez Niemcy w zamian za obietnicę zablokowania super lotniska (to konkurencja dla Berlina) i zrzeczenie się roszczeń do reparacji wojennych. Może byc finansowany również przez Putina za blokowanie przekopu Mierzei Wiślanej.
    • qinto Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 15:40
      haen2010 napisał:

> Jeżeli uzbierałeś te 200 tys podpisów w dwa dni, to podziękuj i zwolnij ludzi z
      > kolejek jak do rzeźnika za komuny. Oszczędź czas swój i Twoich wyborców. Jeżel
      > i Ci ktoś ze sztabu doradza Ci kontynuację - to wywal go na zbity pysk.

Zgadzam się z twoją opinią - wiesz, że oszczędnie gospodaruję zgodą, jeżeli chodzi o twoje posty.
    • taniarada Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 06.06.20, 22:55
      Uwaga hicior.Rafał Trzaskowski gości dzisiaj w Zakopanem, gdzie na Krupówkach zbierał podpisy pod swoja kandydaturą na prezydenta. Spotkał się rownież m.in. z instruktorami narciarstwa.
      Przed południem odbyła się również konferencja prasowa, na której kandydata na prezydenta zapowiedziała posłanka PO-KO Jagna Marczułajtis-Walczak. Mamy nadzieję, że dzisiaj wizyta pana Rafała Trzaskowskiego również będzie dla nas symboliczna i również będzie dla nas szczęśliwa, ponieważ wszyscy jako Polacy od Gdańska po Zakopane mamy dość i chcemy tej zmiany – tłumaczyła Marczułajtis-Walczak.Ja padłem z wrażenia.Więcej w Rzepie.
    • no-popis Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 07.06.20, 07:51
      haen2010 napisał:

> Jeżeli uzbierałeś te 200 tys podpisów w dwa dni, to podziękuj i zwolnij ludzi z
      > kolejek jak do rzeźnika za komuny. Oszczędź czas swój i Twoich wyborców. Jeżel
      No nie zgodzę się. To robi wrażenie p dobre wrażenia jak podpisów jest aż nadto.
      Nie słuchaj się Pan Henia bo słuchanie się porad Henia, wielbiciela talentów intelektualnych pani Kidawy, żle się dla Pana skończy.
    • haen2010 Jakby przeczytali ten post 07.06.20, 09:34
      haen2010 napisał:

wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-rafal-trzaskowski-zebral-ponad-100-tys-podpisow-6518825028814977a

• haen2010 Ósmy dzień czerwca. Czterysta tysięcy. wystarczy. 08.06.20, 13:45
      haen2010 napisał:

> i Ci ktoś ze sztabu doradza Ci kontynuację - to wywal go na zbity pysk
      .

Niestety, jest jak zwykle. Ci durni generałowie ze sztabu zawsze walczą na poprzedniej wojnie.. Strategią i taktyką. Nie ma siły na ich tępotę i rutynę.
    • jarekcda Re: Panie Trzaskowski, nie przesadzaj. 11.06.20, 12:53
      Trzaskowski zapowiedział, że jak zostanę prezydentem wstrzymam budowę super lotniska i przekop Mierzei Wiślanej.
      "Po co nam lotnisko, jak mamy lotnisko w Berlinie"- to on jest Niemcem, czy Polakiem?
      Przekop Mierzei Wiślanej to szansa dla Elbląga i okolic, tysiące miejsc pracy, już teraz pracuje tam około 50 firm, a także uniezależnienie od widzimisię Rosji- przepuścić polski statek, czy nie.
      Mam wrażenie, że ten człowiek ma zagraniczne finansowanie. Ktoś taki ma być prezydentem?
      Będzie torpedował wszystkie ustawy wychodzące z sejmu. Czeka nas totalny paraliż.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka