Dodaj do ulubionych

Takiej kolejki dawno nie widziałem

07.06.20, 08:22
Bylem wczoraj na targu, w mojej miescinie też jest targ, i ujrzałem kolejkę, sporą, ktora karnie stała, zaciekawiony podszedłem i zapytalem co jest takiego że to tak oblegaja, a to zbierano podpisy na Trzaskowskiego, no i stanąłem i się podpisalem, wielce zudowany tym iż w mojej pipidowie, tal kaszubi lubią pis i jego pochodne, z Duda na czele.
Nastąpił wyczekiwany trzas na zmianę.
Obserwuj wątek
      • taniarada Mania pisania 07.06.20, 08:49
        czandra1 napisał:

> Przepraszam za błędy, paskudnie się pisze w telefonie i stojąc w korku .
        >
        Stałeś w korku do Trzaskowskiego? W Zakopane tłoku nie było .Choć Marczułajtis-Walczak powitała go jak Papieża .Nie usłyszał Rafałek na Podhalu przysłowia: JAKIEGOŚ MNIE PANIE BOŻE STWORZYŁ, TAKIEGO MIE MOS?
        • erte2 Re: Mania pisania 07.06.20, 09:38
          taniarada napisało:
          W Zakopane tłoku nie było

I nie dziwota matołeczku. Bo Trzaskowski dudków nie rozdaje, a goralenvolk na dutki łasy, oj łasy....
          • jureek Re: Mania pisania 09.06.20, 16:42
            erte2 napisał:

> I nie dziwota matołeczku. Bo Trzaskowski dudków nie rozdaje, a goralenvolk na d
            > utki łasy, oj łasy....

Ta Marczułajtis-Walczak, która to Trzaskowskiego do papieża porównała, to też z górali jest? Bo, że łasa na dutki jest, to się akurat zgadza. To przecież ta właśnie Jagna chciała w Zakopanem zimowe igrzyska olimpijskie organizować, a takie imprezy to najlepsza okazja dla "obrotnych" przedsiębiorców, aby przytulić dutków z publicznej kasy.
            • eiran Re: Mania pisania 09.06.20, 17:30
              Marčulaitis to litewskie nazwisko w męskiej formie. Jagna urodziła się w Zakopanem, ale ojciec to pewnie Litwin.

Muszę natomiast przyznać, że "dowód" chciwości p. Jagny, przeprowadzony za pomocą jej zaangażowania w pomysł IO w Zakopanem, to dość prostacka insynuacja.
    • haen2010 Re: Takiej kolejki dawno nie widziałem 07.06.20, 08:53
      Sondażami się nie przejmuj. Są elementem wpływu na plebs wyborczy. Na tydzień przed wyborami zaczną się aktualizować w strachu przed kompromitacją.

Ja osobiście obserwuję tylko Millward Brown dla TVN. To uczciwa firma, nie sprzedajna jak np CBOS.
    • taniarada Re: Takiej kolejki dawno nie widziałem 07.06.20, 08:54
      inga.x napisała:

> W tym wszystkim jest coś nie tak, tłumy do podpisów, tłumy na spotkaniach, a po
      > parcie tylko 25%. Z takim poarciem nie ma szans na zwycięstwo w drugiej turze.
      Piszesz że szambonurkowi drukują karty poparcia?Ale porównywać Trzaskowskiego do Papieża to bluźnierstwo. To Grodzki byl lepszy w tym temacie JP II. Jak został wybrany na marszałka, to rozłożył szeroko ręce, i powiedział: "powtórzę za naszym papieżem Janem Pawłem II przyjmuję.
    • asdfg2018 Re: Takiej kolejki dawno nie widziałem 07.06.20, 10:19
      On ma u Kaszubów...przegwizdane .
      W Kłescerzynie , w Pecku , we Władku i we Wejrowie . W Gdyni i w Gduńsku też .
      Podobnie na Sląsku

-----------------------
      czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,89625,26008291,pedofil-w-sutannie-w-archidiecezji-czestochowskiej-proboszcz.html#S.main_topic-K.C-B.4-L.1.maly
    • stasi1 Re: Takiej kolejki dawno nie widziałem 08.06.20, 10:40
      Ja to w Wawie na ,,patelni" widziałem taką kolejkę. Wieczorem w środę chciałem sie podpisać więc wyszedłem tam. Widzę z daleka duża kolejka, na pewno nie będę w niej stał. Podchodzę trochę bliżej , w kolejce jacyś zaniedbani ludzie. Już całkiem blisko kolejka za zupą. Do podpisu niestety nie było nikogo. Podpisałem sie dopiero wczoraj, też na patelni.
      Przez Kaszuby jechaliśmy w ubiegłym roku. Opuściliśmy według nawigacji najszybszą trasę a wjechaliśmy na opcję najkrótszej. I właśnie przez takie wioski z podwójnymi nazwami jechaliśmy. Nawet na koniec trafiliśmy na obwodnicę Chojnic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka