Dodaj do ulubionych

Oświećcie mnie co to jest "ideologia LGBT"

11.06.20, 13:31
Błagam, oświećcie mnie co to jest "ideologia LGBT". Zakładam, że zwolennicy Andrzeja D. zostali przez niego oświeceni na czym polega ta ideologia. Ostatnio zadeklarował, że doprowadzi do zakazu propagowania ideologii LGBT. Chciałbym wiedzieć,czego
Czy polega na twierdzeniu, że zdarzają się ludzie homoseksualni i mimo tego są dalej ludźmi i mają prawo być traktowani jak wszyscy ludzie?
Może na twierdzeniu, że gdy homoseksualna para żyje razem, to powinna mieć takie same prawa w zakresie podatków, dziedziczenia, wspólnoty majątkowej itp. jak para heteroseksualna (aka "małżeństwo") i że dlatego taka para powinna móc się zarejestrować w USC (aka "małżeństwo")?
A może na tym, że ludzie, którzy wskutek wady genetycznej mają nieokreśloną płeć (np. hermafrodyci) albo ich umysł ukształtował poczucie przynależności płciowej inne, niż widoczne organy płciowe - powinni mieć prawo samemu określić jakiej są płci, w tym także płci "nieokreślona"?
A może na przekonaniu, że prześladowanie ludzi z powodu ich orientacji seksualnej jest ohydne i powinno być karane - podobnie jak prześladowanie z powodu koloru skóry, narodowości, wiary...?
Czy może, na tym, że takie twierdzenia trzeba przekazywać także nieletnim obywatelom, którzy uczą się życia w społeczeństwie?

Swoją drogą, te związane z seksem natręctwa pisiaków (w tym Andrzeja D.) są bardzo śmieszne. Może to u nich z powodu asekaulności Jarosława K.?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka