Dodaj do ulubionych

Aniele stróżu, co dziś zrobiłem ...

12.06.20, 13:19
To jasne, ze marzymy o pozbyciu się tej dyktatury parafialnego prostactwa i jesteśmy już blisko.
Dziś "układ", to lumpenproletariat, kierowany, czy raczej szczuty, przez lumpeninteligencję.
Siła destrukcyjna tej mafii jest wyraźnie na wyczerpaniu, a oni w odróżnieniu od komuny, nie mają wielkiego brata.
Są zupełnie sami, chyba że za wielkiego brata uznamy ojca Tadeusza:)

Co więcej, przynajmniej niektórzy, uwierzyli w swoją misję i tracą czujność rewolucyjną:)

Ale achtung babe!
Capo di tutti capi, jak kaźdy psychopata czujności nie traci.
A można mu wiele odmówić - jest senilny i niezbyt lotny, ale ma niebywałą siłę dopięcia.
I nie przebiera w środkach.

Więc mówię calkiem poważnie.
Wieczorem po paciorku pytamy:
Co dziś zrobiłem, by d....ć PiS ?
Obserwuj wątek
    • ktos_z_kosmosu Re: Aniele stróżu, co dziś zrobiłem ... 12.06.20, 18:06
      Ty sam kolego borka to se możesz.
      Tu potrzebna jest stara metoda "kupą mości panowie". Dlaczego tej kupy nie widać? Bo nie ma liderów, inspiratorów. Sami ludzie się nie ruszą, a politycy, którzy powinni odegrać rolę inspiratorów, ruszyć ich, nie mają czasu, chęci i im się nie opłaca. Czas przeznaczają na mało znaczące harcowanie w sejmie i senacie, pilnowanie swoich pozycji w partiach, a i relaks też im się należy.
      Co tracimy?
      Tracimy impet, poparcie polityków i mediów z zewnątrz. Ci widząc marazm wśród opozycji wnioskują, że - widocznie tak im dobrze, a jak tak, to niech się wyrabiają.
      • borrka Ja abecadła z szyldów się uczyłem 13.06.20, 10:52
        Jak był mawiał Majakowski.
        My tu lud prosty, pracujący.
        Mógłbyś tak po naszemu, po robociarsku, wyjaśnić o co Ci idzie?

Co może być w tej chwili lepsze, niż udział w wyborach?
        Bo nijak nie rozumiem.
        Jakaś ruchawka?

Ot, uczyć nas trzeba ciemniaków - to z Zoszczenki.
    • peace2u Rafał Trzaskowski napisał ​list do sympatyków PiS 12.06.20, 21:14
      czy przypadkiem nie wbil noza w plecy forumowiczow GW? :D
      fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-wybory-2020-rafal-trzaskowski-napisal-list-do-sympatykow-i-c,nId,4550441
      Kandydat KO zaznaczył, że w Polsce potrzebna jest rozmowa, a nie podziały. "Kiedyś trzeba jednak zrobić pierwszy krok. Ktoś pierwszy musi wyciągnąć rękę" - napisał.

Zwrócił się też do polityków PiS: "Nie mam problemu z tym, że postrzegacie mnie jako przeciwnika politycznego. Nie patrzcie proszę jednak na mnie jak na wroga, bo nie jestem Waszym wrogiem".

"Prowadźmy dialog między sobą, bez pośrednictwa państwowych mediów i polityków. Może się okazać, że nie różni nas aż tyle. Wszyscy mamy prawo do patriotyzmu, do miłości do naszego kraju. Polska bez podziałów jest silniejsza. Takiej Polski chcę" - czytamy na Facebooku.

"Chcę Państwu powiedzieć, że naprawdę szanuję Państwa poglądy i jeśli zostanę prezydentem, będę też Waszym prezydentem. Będę prezydentem budującym wspólnotę narodową. Będę bronił praw każdego obywatela - bez względu na różnice poglądów. Bądźmy wspólnie dumni z naszego kraju. Mimo różnic" - zakończył Trzaskowski.
    • ktos_z_kosmosu Re: Aniele stróżu, co dziś zrobiłem ... 12.06.20, 21:47
      Absolutnie Trzaskowski noża forumowiczom w plecy nie wbił.
      Wypowiedział się jak rasowy demokrata. Wszystko powiedział bez ujawniania tego co rzeczywiście myśli i planuje. Widocznie szkolenie u Vita Corleone przeszedł.
      Czy w przypadku wyboru na fotel prezydenta zasady demokracji w komplecie, czy wyrywkowo będzie wdrażał, to się zobaczy. Fakt jest jeden. Z czeredy kandydatów ten facet jest najbliższy oczekiwaniom kosmosu.
    • borrka Często spotykają mnie zarzuty... 12.06.20, 22:32
      Iż swym podejściem do PiS zniechęcam chętnych do kompromisu, czy nawet zmiany frontu.

Pozwolę sobie wyjaśnić - nie jestem politykiem, nie kandyduję w żadnych wyborach, nie jestem nawet dziennikarzem.
      Nie prowadzę żadnej gry, a powoduje mną szczera nienawiść do mentalności pisich.
      Nie potrafię do końca wyjaśnić z czego to wynika, bo sam dalekim od ideału, ale moja pogarda, odraza, do pisich jest jak sex drive:)

No, to dlaczego mam nazywać durnia, karierowicza, szumowinę jakimś "rodakiem", czy łagodzic moją ocenę pisich kanalii ?
      Mnie oczywiście zależy, ale nie mam w tym interesu osobistego.
      No trochę mam - zw czasach "ciepłej wody w kranie" było całkiem sympatycznie.

Pisi, podwieszacie sie pod Dziadka, to wam powiem, jak śpiewali Legioniści:
      j....ł was pies:)
    • taniarada Re: Aniele stróżu, co dziś zrobiłem ... 12.06.20, 22:46
      Pomódl się o zdrowie .Dobry Bóg cię wysłucha. Panie Jezu, staję przed Tobą i z pokorą proszę o łaskę zdrowia. Proszę, spraw, abym mógł cieszyć się sprawnością, którą chcę wykorzystywać dla dobra swojego i bliźnich.

Pragnę jednak zawierzyć bardziej Tobie niż sobie. Jeśli zdrowie ciała ma mnie doprowadzić do zguby wiecznej, to proszę, abyś najpierw uzdrowił moją duszę, bym bezpiecznie korzystał z łaski zdrowego ciała.

Panie Jezu, czuwaj nade mną każdego dnia i obdarzaj zdrowiem duszy i ciała, którego tak bardzo potrzebuję. Amen

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka