Dodaj do ulubionych

Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego?

16.06.20, 07:12
Możemy być świadkiem ciekawych przewartościowań w sondażach i szansach. Niedoszły jezuita będzie równo walił w sektę Rydzyka, a bardziej ogólnie za rozdziałem dwóch mafijnych organizacji - pisowskiego państwa i Kościoła katolickiego.

Trzaskowskiemu tego nie wypada robić bo osobiście dystansuje się od "polityki" polskiej wersji KK. Byłby niewiarygodny. PO i komuchy też rządzili z pozycji klęcznika. Ale Hołowni, i owszem.

Może być tak, że urwie parę procent Dudusiowi od mniej ortodyksyjnych kościelnych. Głosujących wg wskazań ambony bez przekonania.
Obserwuj wątek
          • qinto Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 16.06.20, 22:25
            sverir napisał:

> "Oczywiście. Jeno elektorat kościelny dla PRT na razie niedostępny"
            >
            > Ale będzie dostępny. Trzon elektoratu PiS nie tworzy elektorat kościelny, tylko
            > zwykła bolszewia.
            >

Bolszewia powiadasz?
            Co to jest bolszewia - tak się pytam, bo nietutejszy jestem.
            Do niedawna PiS i jego zwolenników nazywaliście faszystami.
            Jaka jest różnica między faszyzmem, PiS a bolszewią?
            Wyjaśnisz mi?
            • buldog2 Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 16.06.20, 23:49
              Wyjaśniam.
              Chronologicznie rzecz miała się następująco. Najpierw (ok. 10 lat temu) mówiliśmy o neobolszewizmie. Cały czas jest to aktualne, ale później (po 2015) linia waszej Partii skręciła w kierunku haseł narodowosocjalistycznych (bolszewizm nie kładzie akcentu na narodowość, więcej, swoje własne partie komunistyczne miały wszystkie republiki za wyjątkiem rosyjskiej.

Obie ideologie są bardzo sobie bliskie, poza stosunkiem do pochodzenia etnicznego, kultu ziemi i krwi prawie się nie różnią. PIS też jest krwiożerczy, to jego oryginalny wkład w teorię szczęścia ludzkości, stąd nawiązania do krwawych ofiar i zjebany niedokończony zikkurat, który nazwaliście schodami do nieba.
              Tak, będą dla PISu schody, ale zupełnie inne, niż sobie PIS wymyślił.
              To już pewne, ja to wiem przecież.
              • sverir Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 17.06.20, 06:43
                "Obie ideologie są bardzo sobie bliskie, poza stosunkiem do pochodzenia etnicznego, kultu ziemi i krwi prawie się nie różnią"

Mowa jednak o faszyzmie, nie o narodowym socjalizmie. A faszyzm w kwestii pochodzenia etnicznego też długi czas nie robił problemów - faszyści oceniali przez pryzmat kultury, nie przez pochodzenie etniczne. PiS ma to do siebie, że różnie na to patrzy. Raz Polakiem jest jakiś Amerykanin, którego pradziadek wyjechał z Polski, a innym razem odmawia się polskości komuś, kto wprawdzie jest etnicznym Polakiem, tutaj mieszka, żyje i pracuje, ale nie żegna się na widok krzyża.
            • sverir Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 17.06.20, 06:38
              " Co to jest bolszewia - tak się pytam, bo nietutejszy jestem"

Powinieneś to wiedzieć, bo przecież tak nazywacie swoich adwersarzy.

" Do niedawna PiS i jego zwolenników nazywaliście faszystami."

My? Nie. My uważamy, że o ile faszyści mogą zagłosować na PiS, to jednak generalnie elektorat PiS to nie faszyści, tylko bolszewicy właśnie.

"Jaka jest różnica między faszyzmem, PiS a bolszewią?"

Coraz trudniej mi to ogarnąć, a to z powodu podobieństw. Wodzostwo, antykapitalizm, antydemokracja, antyindywidualizm, korporacjonizm, etc. Niekiedy więcej PiS ma wspólnego z doktryną faszystowską (np. naród pojmowany w definicjach kulturowych), niekiedy z bolszewią (upaństwowienie gospodarki). Ale to pewnie właśnie te kilka cech wspólnych powoduje, że PiS jest partią wyboru dla wszelkich antydemokratycznych jednostek w naszym kraju.
              • qinto Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 17.06.20, 10:21
                " Co to jest bolszewia - tak się pytam, bo nietutejszy jestem"

Powinieneś to wiedzieć, bo przecież tak nazywacie swoich adwersarzy.

Oświećcie mnie kolego, o kim myślisz pisząc - tak nazywacie swoich adwersarzy.
                Ja bolszewikami gardzę, ale nie nazywam tak żadnego adwersarza, nawet tego, który w każdym niemal poście używa rusycyzmu "swołocz".

My? Nie. My uważamy, że o ile faszyści mogą zagłosować na PiS, to jednak generalnie elektorat PiS to nie faszyści, tylko bolszewicy właśnie.

No proszę więc masz już odpowiedź na to, kto tak nazywa swoich adwersarzy.
                • sverir Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 17.06.20, 21:56
                  "Ja bolszewikami gardzę, ale nie nazywam tak żadnego adwersarza, nawet tego, który w każdym niemal poście używa rusycyzmu "swołocz".

Nic dziwnego - żaden Twój adwersarz nie jest bolszewikiem.

" No proszę więc masz już odpowiedź na to, kto tak nazywa swoich adwersarzy"

Ja wiem, kto tak nazywa swoich adwersarzy. Ty udajesz, że nie wiesz, ale słabo Ci to wychodzi.
      • buldog2 Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 16.06.20, 20:11
        Przed chwilą w Wywiadzie Politycznym gościem P. Karoliny Lewickiej był Adam Szostkiewicz. Potwierdził przypuszczenia o tym, że Hołownia jest rezerwowym kandydatem KK i ePISkopatu. Dlatego oczywiście przecież wolno mu głośno i bezkarnie krytykować błędy i wypaczenia proboszczów i hierarchów.
        Tylko pozornie sprzyja Trzaskowskiemu - o tyle, o ile taka postawa uwiarygadnia go w oczach demokratycznego katolickiego elektoratu.
        • qinto Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 16.06.20, 22:29
          buldog2 napisał:

> Przed chwilą w Wywiadzie Politycznym gościem P. Karoliny Lewickiej był Adam Szo
          > stkiewicz. Potwierdził przypuszczenia o tym, że Hołownia jest rezerwowym kandyd
          > atem KK i ePISkopatu. Dlatego oczywiście przecież wolno mu głośno i bezkarnie k
          > rytykować błędy i wypaczenia proboszczów i hierarchów.
          > Tylko pozornie sprzyja Trzaskowskiemu - o tyle, o ile taka postawa uwiarygadnia
          > go w oczach demokratycznego katolickiego elektoratu.
          >

Ty, to masz łeb nie od parady guldop...
    • haen2010 Ten sondaż do mnie przemawia. 16.06.20, 18:46
      Wycenia Dudusia na 37% i w drugiej turze jest przegrany. Może być lekko podrasowany na korzyść Hołowni bo on wyłożył nań kasę. Jeszcze poczekam na Millward Brown by się upewnić.

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wybory-prezydenckie-sondaz-trzaskowski-i-holownia-wygrywaja-z-duda-w-ii-turze/84qelr2
    • pkt4a Re: Hołownia popracuje dla Trzaskowskiego? 16.06.20, 23:01
      Zastanawiałem się i zastanawiałem na kogo mam zagłosować . Postanowiłem zagłosować na Hołownię .
      Ale jak Hołownia będzie startował w wyborach na prymasa .

------------------------------------------------
      18 000 zł na apaszki dla Agatki .
      Niektóre wieloosobowe rodziny przez cały rok wydają 18 000 zł a nawet mniej .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka