Dodaj do ulubionych

Wojenka w Kościele Katolickim?

16.06.20, 09:32
Tego jeszcze nie było, do tej pory tylko miała i ma miejsce wojenka Polsko-polska, którą wywołał Jarosław Kaczyński, który ten kraj podpalił, a terza ciągle dolewa oliwy do ognia, który wzniecił. Teraz zaczęła się wojna w KK, zaczynają się żreć między sobą, a powodem tej wojenki jest pedofilia w ich szeregach.
I dobrze, tak trzymać, niech się sami z tego świństwa oczyszczą:
www.newsweek.pl/polska/list-biskupa-edwarda-janiaka-i-trzesienie-ziemi-w-polskim-kosciele/1d894rd#utm_source=insider&utm_medium=web_push&utm_campaign=janiak_i_trzsienie_ziemi_w_kociele_r&webPushId=OTYwNg==
Obserwuj wątek
  • kawa_poranna1 Re: Wojenka w Kościele Katolickim? 17.06.20, 15:43
   W tę wojenkę wkroczy niebawem Centrala w Watykanie.
   Działający w Polsce oddział Watykańskiej Korporacji Finansowej używający dla swoich celów wiary i religii ma bowiem jeden cel - przynosić maksymalne zyski dla Centrali.
   Część mogą przecież zachować dla siebie stąd te pałacyki biskupie, fury i koronki oraz zestawy biżuterii na poszczególne okazje, wystawne i zbytkowne żarcie ale rreszta transferami gotówkowymi w workach z napisami - Poczta Dyplomatyczna do siedziby Centrali w Watykanie.
   Centrala z Watykanu wkroczy w ten bałagan, poustawia do pionu i przywróci pierwotny cel działania Oddziału Korporacji w Polsce - pozyskiwania kasy.
   Bowiem bunty w miejscowym oddziale przeciw Polskiemu Zarządowi Oddziału Finansowej Korporacji Watykańskiej prowadzą do zmniejszenia wpływów finansowych Korporacji,
  • pkt4a Re: Wojenka w Kościele Katolickim? 19.06.20, 15:51
   eee , oni są po jednych pieniądzach , grają tylko czasami na różnych fortepianach dla różnej publiczności , taka gra w złego i dobrego policjanta .


   ------------------------------------------
   www.facebook.com/sokzburaka/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka