Dodaj do ulubionych

Duda znowu na baczność i tym razem to nie Jaruś.

16.06.20, 21:56
I co? Cieszyć się, że Amerykanie próbują pilnować szacunku i tolerancji w naszym kraju czy załamywać ręce, że nasz rząd prowadzi niesamodzielną politykę zagraniczną?

Według ustaleń Dziennika Gazety Prawnej Andrzej Duda nie bez powodu nagle złagodził ton wypowiedzi dotyczący osób LGBT. W sprawie jego kontrowersyjnych wystąpień zainterweniować miała ambasada USA w Warszawie, która postawiła na szali utrzymanie dobrych relacji z Polską.
Obserwuj wątek
   • boblebowsky Jest potwierdzenie:) 16.06.20, 22:15
    Słowa polskiego prezydenta miały się odbić szerokim echem w Waszyngtonie - informował "Dziennik Gazeta Prawna". Pałac Prezydencki miał zostać upomniany przez Georgette Mosbacher. Sama ambasador zdementowała jednak te informacje na Twitterze. Zaznaczyła jednak, że USA potępiają dyskryminację.


    borrka napisał:

    > Tak ojczyzny-kaczyzny z dolka nie wyciągniemy...
  • no-popis Re: Duda znowu na baczność i tym razem to nie Jar 17.06.20, 05:27
   boblebowsky napisał:

   > I co? Cieszyć się, że Amerykanie próbują pilnować szacunku i tolerancji w naszy
   > m kraju czy załamywać ręce, że nasz rząd prowadzi niesamodzielną politykę zagra
   > niczną?
   Informacja prosto od Lisa i Sikorskiego a więc 100 procent wiarygodności ...u Putina.
   • aniechto.only Re: Duda znowu na baczność i tym razem to nie Jar 17.06.20, 06:53
    no-popis napisała:


    > Informacja prosto od Lisa i Sikorskiego a więc 100 procent wiarygodności ...u P
    > utina.

    A spróbuj może przeczytać treść linka podanego przez boba jesz raz, może dasz radę zrozumieć, trochę ci ułatwiłam zadanie, dziękować nie musisz :)

    Według ustaleń "Dziennika Gazety Prawnej" w sprawie homofobicznych wystąpień prezydenta oraz kilku polityków PiS interweniować miała ambasada USA w Warszawie.  • aniechto.only Re: Duda znowu na baczność i tym razem to nie Jar 17.06.20, 06:46
   -Możliwe, że w Polsce będzie więcej żołnierzy amerykańskich, jak wszyscy wiedzą, mam dobre relacje z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem — mówi jednego dnia prezydent Andrzej Duda.

   A następnego ten wybitny kreator polityki zagranicznej rozpoczyna nagonkę na LGBT.
   Czy to Szczerski zapomniał mu powiedzieć ,czy sam nie widział, ze głównym negocjatorem ze strony amerykańskiej jest zdeklarowany gej, ale to nie wszystko. Richard Grennell jest twórcą globalnej kampanii pod auspicjami Waszyngtonu, której celem jest walka z dyskryminacją społeczności LGBT. Jest również w doskonałych relacjach z ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

   Wniosek, polityka zagraniczną w Polsce zajmują się durnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka