Dodaj do ulubionych

Poparcie dla Dudy topnieje.

18.06.20, 06:42
10% różnicy między Dudą a Panem R. Trzaskowskim, to w pierwszej turze, a w drugiej Duda zbiera baty od dwóch kandydatów, i teraz jestem ciekaw jak pisi sfałszują wyniki, lub odwołają wybory.
Sypie się mafia, oj sypie, a Pan R. Trzaskowski gdy obiecał że postawi nieleczonego przed TS, to od razu mu podskoczyło poparcie, i to mi się podoba.

PS. Jeszcze nie wiem na kogo będę głosował, tylu kandydatów, a Duda jeden, sam, opuszczony nawet przez gryzącą adwokat.

natemat.pl/312067,wyniki-sondazu-kantar-trzaskowski-z-przewaga-2-proc-nad-duda-w-ii-turze
Obserwuj wątek
    • eiran Re: Poparcie dla Dudy topnieje. 18.06.20, 06:59
      czandra3 napisał:

> Sypie się mafia, oj sypie, a Pan R. Trzaskowski gdy obiecał że postawi nieleczo
      > nego przed TS, to od razu mu podskoczyło poparcie, i to mi się podoba.

No nie bardzo, bo sondaż był przeprowadzony zanim to powiedział.
    • adria231 Re: Poparcie dla Dudy topnieje. 18.06.20, 07:10
      Pisi guru już dawno zapowiedział, że władzy nie oddadzą.
      Wejście Trzaskowskiego do walki o prezydenturę uruchomiło olbrzymi entuzjazm tłamszonej do tej pory opozycji. Uruchomiły się ruchy społeczne, a opozycja rozumiana jest nie tylko, jako PO, ale całość społeczeństwa spoza pis. Ludzie widzą to i oceniają. Trzaskowski ma duże szanse, by wygrać . Jednak partia rządząca ma wszystkie sznurki w rękach do tego, by władzy nie oddać. Unieważnianie, anulowanie , aresztowanie,wprowadzanie różnych "stanów" w zależności od potrzeby...... Czarno to widzę, gdyż ani za grosz nie jestem w stanie uwierzyć, że w tym państwie istnieje prawo, czy sprawiedliwość.
    • czandra3 Re: Poparcie dla Dudy topnieje. 18.06.20, 08:02
      rozkład poparcia na dwóch głównych pretendentów do fotela prezydenta pokazuje także badanie Social Changes dla sympatyzującego z PiS portalu wPolityce.pl. W nim Andrzej Duda w I turze prowadzi z 38-proc. poparciem. Drugi jest Rafał Trzaskowski z 28 proc. głosów ankietowanych.
      I co pisi członku? Dalej będziesz sapał bzdury?
    • czandra3 Re: Poparcie dla Dudy topnieje. 18.06.20, 08:21
      A w polskim to jak to będzie?
      PiSzesz i PiSszesz, ale sensu w tym nie ma, to raz, a po drugie to nie jest mój sondaż, jakby nie zrozumiał, a sondaż robiony dla pisiej ferajny.
      Wiesz czym różnisz się od wibratora? Wibrator nigdy nie będzie prawdziwym ch..m.
      A teraz koniec z pisaniem z tobą męski zwisie.
    • asdfg2018 Re: Poparcie dla Dudy topnieje. 18.06.20, 09:41
      Wczoraj kupiłem tyg. "Angora" .
      Super okładka o Anżeju i o tym małym , więc kupiłem 2 egz. , drugi egz. dla sąsiada ...
      Swój egz. po przeczytaniu też puszczę w dalszy obieg czytelniczy w ramach obywatelskiej kampanii wyborczej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka