Dodaj do ulubionych

PiSi posłuchajcie Romana Giertycha, on dobrze radz

18.06.20, 10:56
Sami dobrze wiecie co się teraz dzieje i jaka fala złodziejstwa, marnotrawstwa, korupcji i nepotyzmu ogarnia wszystko co jest związane z własnością państwową. Tak więc teraz jest czas, abyście zbierali dowody przestępstw. Fotografujcie dokumenty, nagrywajcie rozmowy, zapisujcie daty i wydarzenia, róbcie zrzuty SMS-ów i e-maili, zbierajcie dokumentację. Wszystkie dowody dobrze przechowujcie w bezpiecznym miejscu
Zbliża się koniec złodziejskiego raju, zaczyna się polowanie na pisich złodziei, a że donoszenie macie wyssane z mlekiem ojca, to dla was żaden problem, i nic nie jest mi was żal, jak to powiedział wasz prorok Ozjasz, Kto sieje wiatr, zbiera burzę

koduj24.pl/teraz-jest-czas-abyscie-zbierali-dowody-przestepstw-pisze-w-liscie-do-pis-owcow-roman-giertych/
Obserwuj wątek
    • no-popis Ty to masz wzorce 18.06.20, 11:07
      czandra3 napisał:

> Sami dobrze wiecie co się teraz dzieje i jaka fala złodziejstwa, marnotrawst
      > wa, korupcji i nepotyzmu ogarnia wszystko co jest związane z własnością państwo
      > wą. Tak więc teraz jest czas, abyście zbierali dowody przestępstw. Fotografujci
      > e dokumenty, nagrywajcie rozmowy, zapisujcie daty i wydarzenia, róbcie zrzuty S
      > MS-ów i e-maili, zbierajcie dokumentację. Wszystkie dowody dobrze przechowujcie
      > w bezpiecznym miejscu

To się przyda pisim.
      A Wam lewakom braciom pisich, z POPiSU przydadzą się te cytaty z Giertycha:
      "Co do homoseksualizmu, to nie sądzę by rodzice chcieli, żeby na lekcja biologii uczono ich dzieci, że z pary dwóch samców mogą rodzić się dwa zwierzątka – bo to nieprawda"

"Jestem tu po to, by przeciwstawić się wstrętnym pederastom.
      Opis: podczas Marszu dla Życia i Rodziny, maj 2007,"
      "Kościół jest od tego, aby krytykować polityków. Ale politykom nie wypada krytykować Kościoła."
      tvn24.pl/polska/giertych-po-to-ciamciaramcia-ra35017-3684965
    • czandra3 Re: PiSi posłuchajcie Romana Giertycha, on dobrze 18.06.20, 11:15
      To też weźcie pod uwagę pisiory: „Pięć lat tzw. dobrej zmiany zrujnowało nasz kraj do tego stopnia, że niedługo wasz Wódz odda władzę demokratycznie lub ludzie mu ją w demonstracjach odbiorą. Takie życie. Przez pięć lat pięknie żyliście sobie na nasz koszt, ale nadchodzi koniec karnawału. Wielokrotnie przekonaliście się o tym, że mimo tego, że zwalczałem Was z całych mych sił, to jednak zwykle dobrze wam radziłem (nie zawsze chcieliście mnie słuchać i wówczas źle na tym wychodziliście). Czasami te rady miały charakter szyderczy lub ironiczny. Dzisiaj jednak chciałbym wam dać radę śmiertelnie poważną”
      Ja o tym pisałem od dawien dawna, ale mnie to nikt nie chce słuchać.
    • buldog2 Re: PiSi posłuchajcie Romana Giertycha, on dobrze 18.06.20, 11:55
      Takie rzeczy to my wiemy bez uwag PISiego wicepremiera, z rodzinnymi zasługami w Radzie Państwa. Ciekawe, ile ujawnił dowodów z okresu urzędowania w kaczej radzie kaczych ministrów. Na rzecz odpowiedzialności konstytucyjnej za indoktrynację i mundurkowanie dzieci, albo propagowanie symboli nazistowskich.
      Może coś ze stanu wojennego.
    • no-popis Giertych o Tusku 18.06.20, 18:04
      Po prostu cytat z roku 2007:
      "Platforma Obywatelska dzisiaj, kompletna ciamciaramcia, nic nie znacząca, nic nie wnosząca, Donald Tusk chciałby robić mnie więcej to samo co Jarosław Kaczyński "
        • no-popis 2005 roku - Giertych 19.06.20, 15:19
          Wzorzec Czandry Giertych POwiedział w 2005 roku. : wyzywając homoseksualnych, którzy zrobili protest zwyzywał też policję (SLD) , któa usuwałą przeszkadzających w manifestacji działaczy LPR. „Na podstawie obecnie obowiązującego prawa osoby prowadzące tą manifestację, takie jak nowo nawrócony gej Tomasz Nałęcz czy wicepremier Jaruga-Nowacka łamali prawo” - grzmiał Roman Giertych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka