Dodaj do ulubionych

PiS odkrył karty, jaką metodą ratować tyłki.

18.06.20, 11:44

Ostatnia debata to nic śmiesznego, bo pytania tam zadawane świadczą o zamiarach PiS-u, już na poważnie bo w oparciu zapisy prawa, zawarcia paktu tronu z ołtarzem.
Dzisiejsze prawa i konstytucja w tym względzie furtki im nie otwiera. Ale gdy na postronku utrzymają Dudę i zachowają większość w parlamencie ruszą ostro do gmerania w konstytucji i ani się spostrzeżemy, a Polska stanie się państwem wyznaniowym z władzą trwale ulokowaną. Wola Boża będzie ich chronić.
Zatem Polacy, czy to prawi, lewi, czy centrowi. Jeśli miła wam wolność i życie w dostatku, nie lekceważcie sobie tego zagrożenia. Kościół was niczym komuna wepchnie w szare jodełki i wyżywi pasztetową z papieru toaletowego, bo taka jest linia tej religii, doczesne życie w ascezie i umartwieniu, nagroda po śmierci.
Na rozdrożu stoicie, zatem myślcie myślcie.
Kosmos wcale nie żartuje ani jaj sobie nie robi. Kosmos widzi co się dzieje w kraju i widzi święte obrazki w oknach, wystawione przez beton katolicki w intencji zwycięstwa ich ulubieńca, który im bez mrugnięcia okiem wytyczy ścieżkę do katostanu.
Ps.
Kosmitka mi podpowiedziała bym pisał póki jeszcze mamy wolny od cenzury internet.


Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka