Dodaj do ulubionych

A mnie to ganz egal kto wygra

21.06.20, 11:57
byle nie Duda, po prostu Polska nie zniesie dalszej możliwości bagrowania przez tych złodziei, i tak już mało zostało, rozkradli kraj i jeszcze pyski otwarte jak u piskląt, każdy, nawet Bosak byłby lepszy, i mam nadzieje że każdy inny, byle nie Duda, powstrzyma tę złodziejską nawałę.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: A mnie to ganz egal kto wygra 21.06.20, 12:37
   Dla ciebie Polska to nienormalność .
   A wszystko sprowadza się do jednego - do podziału społeczeństwa na dwa obozy. Propaganda na siłę głosi, że w Polsce nie ma innej alternatywy niż PiS i PO. Takie pranie mózgu stosują obydwa, wymienione ugrupowania. W myśl zasady 'divide et impera' ruguje się z przestrzeni publicznej inne alternatywy. Rozgrywają nas obcy.Jest pytanie kto ci za to płaci?

  • ktos_z_kosmosu Re: A mnie to ganz egal kto wygra 21.06.20, 12:45
   To zmień zdanie po to, byś przez swój ganz egal krzyżyka nie postawił na cyrografie. To możliwe, bo wspartego przez ciebie słabeusza kupią, albo zastraszą i będą nim dudować.
   Chyba, że dla ciebie jest ganz egal czy sikasz do sedesu, czy do szafy, albo w doniczki gdzie twoja pani pielęgnuje swoje kwiatki.
   • czandra3 Re: A mnie to ganz egal kto wygra 21.06.20, 12:55
    byś przez swój ganz egal krzyżyka nie postawił na cyrografie
    Jaki cyrograf? Dlaczego mam zmienić zdanie, nie wolno mieć własnego?
    A z tym sikaniem, to jak Kaczyńskim w płot, wskaż jaki ma to związek z sikaniem w doniczki.
    Co jeden to bardziej mundry.
    • ktos_z_kosmosu Re: A mnie to ganz egal kto wygra 21.06.20, 13:19
     czandra3 napisał:

     > Jaki cyrograf?

     Czytaj, że poprzez głosowanie na kandydata bez solnego oparcia politycznego, czyli na słabeusza, doprowadzisz do tego, że go mafia kościelna kupi, albo propozycję nie do odrzucenia mu przedstawi i ten poprze takie zapisy prawa, które instytucję KK uraczą statusem przewodniej siły narodu, z przywilejem jednostki budżetowej.
     KK ma kłopoty finansowe i do tego wszelkimi sposobami dąży do takiego się usadowienia. Bezwolnie dasz im to, to odetchną i się zacznie finansowanie przez Polaków oficjalne i mocno wypasione finansowanie ich widzimisiów

     > Dlaczego mam zmienić zdanie, nie wolno mieć własnego?

     1 - Na uwagę pasażera - wiem, że lubisz ostrą jazdę, ale zmień swoje zdanie i jedź wolniej, powiedział młodzian pędzący 200 swoim Audi, po czym zabiło go przydrożne drzewo, a biedna mamusia młodziana zawnioskowała by wszystkie drzewa wzdłuż dróg powycinać bo to zabójcy.
     2 - Własne zdanie będzie bezpieczne jedynie w komplecie ze zdrowym rozsądkiem.
     > Co jeden to bardziej mundry.

     • czandra3 Re: A mnie to ganz egal kto wygra 21.06.20, 13:46
      Czytaj, że poprzez głosowanie na kandydata bez solnego oparcia politycznego, czyli na słabeusza, doprowadzisz do tego, że go mafia kościelna kupi, albo propozycję nie do odrzucenia mu przedstawi i ten poprze takie zapisy prawa, które instytucję KK uraczą statusem przewodniej siły narodu, z przywilejem jednostki budżetowej.
      Czy ty czytasz posty które chcesz skomentować? Mnie się wydaje że nie, przecież napisałem wyraźnie, że zagłosuje na Trzaskowskiego, a mnie się wydaje że jest on z KO, d. PO, a ty swoje, czy ty jesteś nauczycielem muzyki?
      • ktos_z_kosmosu Re: A mnie to ganz egal kto wygra 21.06.20, 15:37
       czandra3 napisał:

       > Czy ty czytasz posty które chcesz skomentować?

       Jak najbardziej.
       Napisałeś.
       "Każdy, nawet Bosak byłby lepszy i mam nadzieję, że każdy inny, byle nie Duda, powstrzyma tę złodziejską nawałę".
       Otóż tu z tobą się nie zgadzam. Bosak, Hołownia, czy Kamysz, tak naprawdę rokują identycznie jak Duda. Różnią się, ale w kampanii. W przypadku gdy któryś z nich wygra tfu tfu tfu, a i w przypadku gdy przegra i jedna kampania się skończy, a zacznie II, wszyscy oni będą wykonywać zadania swoich mocodawców, czyli grać na Dudę, bo po to byli powołani. Podobnie jak Duda, H i K z dużą dozą prawdopodobieństwa są agentami KK. Oni to członkowie jednej drużyny, tyle, że z różnie nakreślonymi zadaniami.
       1 - Chyba nie wierzysz w to, że w dzisiejszej Polsce przeciętniaki osiągają szczyty z przyczyny swoich predyspozycji fachowych i intelektualnych.
       2 - Tak to widzę i choćbym się w jakimś stopniu mylił, to i tak jako kosmita ostrożny wolę dmuchać na zimne. O zbyt wysoką stawkę tu chodzi, by bawić się w zgadywanki.
       Dlatego podtrzymuję twierdzenie, że twoje ganz egal w tej kwestii jest mocno niebezpieczne.

    • taniarada Sam widzisz głos rozsądku 21.06.20, 16:42
     czandra3 napisał:

     > byś przez swój ganz egal krzyżyka nie postawił na cyrografie
     > Jaki cyrograf? Dlaczego mam zmienić zdanie, nie wolno mieć własnego?
     > A z tym sikaniem, to jak Kaczyńskim w płot, wskaż jaki ma to związek z sikaniem
     > w doniczki.
     > Co jeden to bardziej mundry.
     >
     Ja tam nie wiem jak u ciebie z prostatą .Ale z tym gleichgültig to i może być Putin.Znakomicie twoją schizę ujął to kosmos .
     • czandra3 Re: Sam widzisz głos rozsądku 21.06.20, 17:00
      Następny upośledzony wydalił z siebie coś, sensu wiele w tym nie ma, ale najlepsze jest to że temu tłukowi nie podoba się moja obojętność na wybory, może tłumok każe mi głosować na Dudę, prędzej bym własną ręką się udusił.
   • pkt4a Re: A mnie to ganz egal kto wygra 21.06.20, 17:12
    To zdjęcie p.Anżeja nadaje się na miliony ulotek i setki tysięcy plakatów rozklejanych na wiejskich tablicach ogłoszeń , rozdawanych po wioskach , rozdawanych na jarmarkach , wrzucanych do skrzynek na listy .
    demotywatory.pl/4712826/Jedno-zdjecie-ktore-mowi-wiecej-o-dzisiejszej-Polsce-niz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka