Dodaj do ulubionych

Jak tam Sakiewicz i jego gazeta?

23.06.20, 11:46
Po dymisji Macierewicza głośno deklarował, że nigdy na Dudę nie zagłosuje. Przypomniał mu już ktoś tamte jego deklaracje?
Obserwuj wątek
    • qinto Re: Jak tam Sakiewicz i jego gazeta? 23.06.20, 12:41
      Deklaracje są tylko deklaracjami. Wydaje mi się, że on sam pamięta, ale nie wiem czy ją spełni.
      Muszę wrzucić jednak przy okazji kamyczek do Twojego ogródka - (wybacz). Biedroń też coś obiecał, pani prof. M.Płatek już się szykowała do wyjazdu.....
      Tak więc z tą wiarygodnością dziennikarzy i polityków jest różnie.
      • jureek Re: Jak tam Sakiewicz i jego gazeta? 23.06.20, 14:16
        qinto napisał:

> Muszę wrzucić jednak przy okazji kamyczek do Twojego ogródka - (wybacz). Biedro
        > ń też coś obiecał, pani prof. M.Płatek już się szykowała do wyjazdu.....

Zgadza się. Dlatego zagłosowałem na Biedronia tylko na zasadzie mniejszego zła.
        • taniarada Re: Jak tam Sakiewicz i jego gazeta? 23.06.20, 14:45
          jureek napisał:

> qinto napisał:
          >
          > > Muszę wrzucić jednak przy okazji kamyczek do Twojego ogródka - (wybacz).
          > Biedro
          > > ń też coś obiecał, pani prof. M.Płatek już się szykowała do wyjazdu.....
          >
          > Zgadza się. Dlatego zagłosowałem na Biedronia tylko na zasadzie mniejszego zła.
          Juz zagłosowałes? Co za durne poglądy .Głosuje na kandydata lub nie
          Jakie to mniejsze zło Biedroń? Głosując na Biedronia to odajesz pole dla Trzaskowskiego.Jestem na działce bo ładna pogoda.Wieczorem ponawijamy .Siema .
          • jureek Re: Jak tam Sakiewicz i jego gazeta? 23.06.20, 22:10
            taniarada napisał(a):

> Juz zagłosowałes?

Tak. Pakiet wyborczy przyszedł w sobotę, wczoraj odesłałem.

> Co za durne poglądy .Głosuje na kandydata lub nie
            > Jakie to mniejsze zło Biedroń? Głosując na Biedronia to odajesz pole dla Trzas
            > kowskiego.

A to nowość! Do tej pory słyszałem tylko, że nie głosując w drugiej turze głosuję albo na Dudę, albo na Trzaskowskiego, w zależności od tego, kto mi to mówił. Byłem już wyzywany przez agresywnych peowskich trolli od pis-dzielców za to, że głosuję na Biedronia w pierwszej turze. Ale tego, że głosując na Biedronia wspieram Trzaskowskiego, to jeszcze nie słyszałem. Jesteś pierwszy! Tylko tak po starej znajomości powiem Ci, że wszystkie te szantaże nie robią na mnie większego wrażenia.

• qinto Re: Jak tam Sakiewicz i jego gazeta? 23.06.20, 15:01
          sverir napisał:

> " Deklaracje są tylko deklaracjami. Wydaje mi się, że on sam pamięta, ale nie w
          > iem czy ją spełni"
          >
          > Czyli albo kłamał, albo był niezrównoważony.
          >

Nie kłamał, bo wybory prezydenckie jeszcze się nie odbyły - raczej "niezrównoważony".
        • taniarada Re: Jak tam Sakiewicz i jego gazeta? 24.06.20, 09:45
          sverir napisał:

> " Deklaracje są tylko deklaracjami. Wydaje mi się, że on sam pamięta, ale nie w
          > iem czy ją spełni"
          >
          > Czyli albo kłamał, albo był niezrównoważony.
          >
          Odezwa Budki i Arłukowicza, szefa kampanii wyborczej Kidawy pod hasłem „SilniRazem i prawdziwa prezydentka”. Ludzie, zwolennicy PO, partii kłamców, złodziei i zdrajców - nie idźcie na wybory ! Nawet jeśli jesteście zwolennikami Now., Razem, Wiosny, SLD, PSL, Konf. ! Zostańcie w domach, bo możecie się pomylić i zagłosować na Andrzeja Dudę. Bo wy jesteście tak durni , że zamiast wypełnić kratkę przed nazwiskiem będziecie skreślać logo platformy obywatelskiej ! Róbcie tak, jak pokazali wam światowej sławy aktorzy W. Pszoniak, J. Gajos, R. Jankowski, O. Łukaszewicz i inni) w klipach „Nie świruj , i nie idź na wybory.Więc nie świruj sverir.
    • taniarada Re: Jak tam Sakiewicz i jego gazeta? 24.06.20, 09:43
      Po dymisji Antoniego Macierewicza zapowiedziałem, że nie zagłosuję na Andrzeja Dudę. Powodem była nie sama dymisja, lecz fakt, że przyczyną sporu był generał pracujący w BBN, do którego, najdelikatniej mówiąc, zaufania nie miałem.Powiedziałem więc wyraźnie, że zmienię zdanie, jeżeli generał odejdzie z BBN. Tak się wiele miesięcy temu stało. To, że zrobiono to bez fajerwerków, jest sprawą drugorzędną. Nie należałem do największych krytyków prezydenta, kiedy wetował część ustaw sądowych.Amen.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka