Dodaj do ulubionych

Żałosny Morawiecki - kolejna kompromitacja

23.06.20, 17:22
Z całą tą swoją śmieszną pewnością siebie chciał przejechać się po Trzaskowskim. Miało być dowcipnie i kpiarsko, ale do tego trzeba mieć min. klasy. No i jak z to patologicznymi kłamcami bywa, szybko został sprowadzony do właściwego dla siebie poziomu dna.

Premier Mateusz Morawiecki zorganizował konferencję prasową na stadionie Skry Warszawa. Na początku swojego wystąpienia powiedział, że widok, który jest za nim, "to nie widok z filmu katastroficznego" a "serce Warszawy". Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej, że rząd "wyciąga rękę" do Rafała Trzaskowskiego i deklaruje chęć wyremontowania stadionu Skry Warszawa.

Panie @MorawieckiM. Wiemy, że lubi Pan mijać się z prawda. Nie będę Panu wypominał przegranych procesów w tym zakresie. Ale jedno przypomnę. To głosowanie gdzie PiS głosował przeciwko przekazaniu 200 mln zł na budowę stadionu SKRA

Do słów Mateusza Morawieckiego odniósł się także stołeczny ratusz. Rzeczniczka Urzędu Miasta Karolina Gałecka podkreśliła w odpowiedzi, że "wyłączną i jedyną okolicznością powstrzymującą m.st. Warszawa przed rozpoczęciem modernizacji obiektów <<Skry>> jest brak dobrowolnego wydania nieruchomości przez przedstawiciela stowarzyszenia RKS <<Skra>>", a Warszawa czeka na zakończenie procesu sądowego wszczętego z wniosku miasta przeciwko RKS "Skra" o wydanie tego obiektu. Gałecka zapewniła też, że miasto wybrało koncepcję modernizacji stadionu, zabezpieczyło środki finansowe na ten cel i jest gotowe do podpisania umowy z wybranym biurem projektowym na wykonanie dokumentacji projektowej niezwłocznie po odzyskaniu nieruchomości.


Słowa zbędne, żal tylko doopsko ściska, że taki pajac i patologiczny kłamca nosi tytuł premiera RP.
Obserwuj wątek
  • aniechto.only Re: Żałosny Morawiecki - kolejna kompromitacja 23.06.20, 18:17
   Jak Morawiecki bronił Tuska. O tych słowach premier chciałby dziś zapomnieć

   Porównania Tuska do Gierka są obraźliwe
   Mateusz Morawiecki, wrzesień 2010:
   Porównanie obecnego zadłużenia i obecnych czasów do okresu Gierka jest obraźliwe dla państwa polskiego dzisiaj i rządu Donalda Tuska. Poziom naszego długu publicznego nie jest dramatyczny.

   Morawiecki nawoływał też do europejskiej solidarności
   Pogląd ten zaznaczał bardzo mocno, przy okazji komentowania kryzysu greckiego.

   "Mamy okazję uczyć się na cudzych błędach, nie na własnych.(...) Podobała mi się wypowiedź ministra finansów, który stwierdził, że jak będzie trzeba, to Polska również dołoży się do europejskiego funduszu ratunkowego dla zagrożonych kryzysem krajów. Nie jest ważne, ile dołożymy, ważny jest efekt psychologiczny i polityczny. Podkreślenie, że jesteśmy częścią europejskiej rodziny. Zasada solidarności jest i powinna być fundamentem naszej polityki w Unii. Może się przydać w wielu obszarach, od Partnerstwa Wschodniego począwszy, a na negocjowaniu budżetu unijnego na lata 2014-20 skończywszy”.
   Morawiecki był zwolennikiem euro
   Na pytanie, czy warto przystąpić do strefy mówił tak:

   „Jeżeli strefa euro się zreformuje, zwiększy elastyczność rynków pracy, zniweluje brak konkurencyjności niektórych krajów i wprowadzi mechanizmy fiskalne, które zabezpieczą przed rozrzutnością kredytową niektórych krajów - to warto przystąpić do niej w nieodległym terminie, tzn. w roku 2015 lub 2016. Jeżeli jednak turbulencje będą narastały, to nie powinniśmy się spieszyć”.

   Dwa lata później dodawał w trakcie dyskusji w "Wyborczej":

   „Strefa euro się nie rozpadnie. Wierzę w wolę polityczną centralnych krajów strefy euro i w „siłę rażenia” EBC".

   Obecny premier mocno też popierał… prywatyzację
   Chwalił przy tym pod niebiosa ministra skarbu państwa w rządzie PO-PSL Aleksandra Grada:

   „W ostatnich miesiącach przyspieszyła prywatyzacja, a co bardzo ważne, odbywa się ona przy dużej akceptacji społecznej jak w przypadku PZU. Te doświadczenia i sukcesy ministra Grada warto wykorzystać szerzej w innych procesach prywatyzacyjnych, angażujących mocno polskie i zagraniczne fundusze inwestycyjne i emerytalne przy równoczesnej aktywizacji drobnych akcjonariuszy.”
   wyborcza.pl/7,155287,26059679,jak-morawiecki-bronil-tuska-o-tych-slowach-premier-chcialby.html#s=BoxWyboImg1
  • eiran najbardziej mi zaimponował 23.06.20, 20:21
   występ Prezesa Rady Ministrów RP w roli kibolskiego zapiewajły na wiecach wyborczych, kiedy to intonuje okrzyki "Rafał nie kłam!", czy coś w tym rodzaju, próbując zachęcić do nich uczestników wieców. Przed 2. turą trzeba się chyba spodziewać zaostrzenia retoryki - pan Mateusz będzie pewnie - tak jak "Staruch", intonował przyśpiewkę "Ch... ci na imię, Trzaskowski ch... ci na imię!".
   • boblebowsky Re: najbardziej mi zaimponował 23.06.20, 21:52
    eiran napisał:

    > występ Prezesa Rady Ministrów RP w roli kibolskiego zapiewajły na wiecach wybor
    > czych, kiedy to intonuje okrzyki "Rafał nie kłam!", czy coś w tym rodzaju, prób
    > ując zachęcić do nich uczestników wieców. Przed 2. turą trzeba się chyba spodzi
    > ewać zaostrzenia retoryki - pan Mateusz będzie pewnie - tak jak "Staruch", into
    > nował przyśpiewkę "Ch... ci na imię, Trzaskowski ch... ci na imię!".
    >


    Tego akurat nie słyszałem i obawiam się że już nie usłyszę. Za każdym razem kiedy otwiera swoją zakłamaną paszczę wciskam na pilocie ikonkę małego głośniczka i to jest fakt, a nie tylko zdanie rzucone na forum. No organicznie nie jestem w stanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka