Dodaj do ulubionych

ustalić ich łatwo, bo spisy wyborców zawierają peł

24.06.20, 14:22
Ciekawe co będzie, jak po I turze okaże się, że ktoś z członków komisji został zarażony.
Zgodnie z wytycznymi MZ, w takim przypadku, kwarantannie domowej, powinni być poddani WSZYSCY, którzy z tym członkiem komisji mieli kontakt, czyli WSZYSCY głosujący w danym lokalu.
A ustalić ich łatwo, bo spisy wyborców zawierają pełne dane osobowe...
Toż całe miasta, dzielnice, okręgi wyborcze mogą być na kwarantannie!
Znając naszych wybrańców narodu, to będą te okręgi, gdzie wygra Trzaskowski.
I to wcale nie jest śmieszne.
Obserwuj wątek
  • ktos_z_kosmosu Re: ustalić ich łatwo, bo spisy wyborców zawieraj 24.06.20, 15:21
   Możliwe bo Kaczyński na gębę wydaje polecenia, a bezmózgi je realizują. Tu jednak wyrasta dla nich problem bo taki numer to dla zwykłego nic podpisującego posła jakim jest Kaczyński, to żaden problem, ale dla reszty to już niebezpieczny proceder i jak sadzę, wielu z nich w porę się zreflektuje. Kapną się, że taki przekręt skończy się dla nich trybunałem stanu i pierdlem. Ponadto zaświta w wielu łbach, że świat zobaczy, świat skomentuje i jako, że Polska to nie daleka i gówno warta Korea, zareaguje i skończy z cackaniem się.Nie pozwolą sobie by im pod nosem wyrosła komuna bis, a tym bardziej nie pozwolą na mariaż skrajnie, bo po komunistycznej linii, zradykalizowanej prawicy z podobnie skrajnie zradykalizowanym kościołem.
   Inny problem, to rosnąca niechęć wielu PiS-owców do sprawowania pełnej władzy w Polsce. Pietra mają i tylko myślą jakby tu się z honorem i pełną sakwą wycofać. Prezydent z innej opcji trochę ich uspokoi bo i Kaczor przyklapnie, a i sadzą, że będą mieć wspólnika do przyjmowania cięgów gdy prawdziwa bieda zajrzy w oczy PiS-iemu suwerenowi. A wszystko na to wskazuje.
   To tylko przypuszczenia z tych życzeniowych pod kątem pro publico bono, a jak sprawy się potoczą? Piorun wie.


Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka