Dodaj do ulubionych

Podwyżka dla urzędników przekracza moją emeryturę

25.06.20, 10:33
1600 zł to średnia podwyżka w kancelarii Senatu, a moja rzemieślnicza emerytura jest od niej niższa.
Czy to jest w porządku?

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/budzet-kancelarii-premiera-zobacz-na-co-wydaja-pieniadze/v1n1ndj?pushmedia=2c745761000810c&utm_source=browser&utm_campaign=push_2c745761000810c&utm_medium=push
Obserwuj wątek
    • meflstofeles Re: Podwyżka dla urzędników przekracza moją emery 25.06.20, 18:09
      stanpan napisał:

> 1600 zł to średnia podwyżka w kancelarii Senatu, a moja rzemieślnicza emerytura jest od niej niższa.
      > Czy to jest w porządku?

No i co ? Moja mama nie zgodziła się na współpracę jak jej proponowali i za karę siedziała na kiepskich stanowiskach, a teraz ma kiepską emeryturę. A ubownia do spółki z członkami Solidarności (w połowie zresztą też agentami) z jej zakładu pracy porobiła kariery. Na liście Wildsteina figurują wszyscy, łącznie z kandydatami na kontakt operacyjny, a ci co się na komunie faktycznie ustawili, poprzebierali się teraz w biało-czerwone flagi i krzyczą "precz z komuną".
      Czy to jest w porządku ?
      Życie to nie bajka, prawda i dobro wygrywają rzadko.
      • stanpan Patrz tow prokurator co bronił pedofila, który 25.06.20, 18:16
        meflstofeles napisał:

> stanpan napisał:
        >
        > > 1600 zł to średnia podwyżka w kancelarii Senatu, a moja rzemieślnicza em
        > erytura jest od niej niższa.
        > > Czy to jest w porządku?
        >
        > No i co ? Moja mama nie zgodziła się na współpracę jak jej proponowali i za kar
        > ę siedziała na kiepskich stanowiskach, a teraz ma kiepską emeryturę. A ubownia
        > do spółki z członkami Solidarności (w połowie zresztą też agentami) z jej zakła
        > du pracy porobiła kariery. Na liście Wildsteina figurują wszyscy, łącznie z kan
        > dydatami na kontakt operacyjny, a ci co się na komunie faktycznie ustawili, pop
        > rzebierali się teraz w biało-czerwone flagi i krzyczą "precz z komuną".
        > Czy to jest w porządku ?
        > Życie to nie bajka, prawda i dobro wygrywają rzadko.

tyllko ciumkał ministranta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka