Dodaj do ulubionych

A nie pisałem, że szkoda mnie

28.06.20, 21:06
Kosiniaka KAmysza?
Obserwuj wątek
        • qinto Re: A nie pisałem, że szkoda mnie 28.06.20, 21:31
          margit49 napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
          >
          > > Kandydat bez programu 30 proc, wstyd dla tego społeczeństwa.
          >
          > ten kandydat bez programu miał 40% i to dopiero wstyd-społeczeńsywo miało wybra
          > ć głowę państwa, a wybrało prezydenta A.Dudę

Tego nie zmienisz Margaritko, trzaskowski nie wygra w II turze.
          Będzie jak było, długo będziecie jeszcze narzekać na rzeczywistość. DEMOKRACJA - Margaritko.
          Najgorszy z ustrojów, ale lepszego nikt nie wymyślił.
          Możecie łamać długopisy, a "chamy pańszczyźniane" znowu wam "jaśnieoświeconym" dokopią.
          Bo w demokracji - obojętnie czy prosty chłop, czy profesor, mają każdy z osobna jeden głos.
          • n4rmoorr Re: A nie pisałem, że szkoda mnie 28.06.20, 21:48
            rzewuski1 napisał:

> margit49 napisała:
            >
            > >
            > >
            > > ten kandydat bez programu miał 40% i to dopiero wstyd-społeczeńsywo miało
            > wybra
            > > ć głowę państwa, a wybrało prezydenta A.Dudę
            >
            > Nie Dude a Kaczyńskiego.
            >
            > Rozmawiamy o Kosiniaku .
            > Okazuje się, że PSL musiałoby teraz wciągnąć na listy Christiano Ronaldo by samodzielnie przekroczyć próg wyborczy.
            >
      • n4rmoorr Re: Szkoda konia 28.06.20, 21:27
        qinto napisał:

> Stasiu - "chamy pańszczyźniane" znowu dokopały jaśniepanom.
        > W II turze będzie POdobnie.
        >
        No tak, tyle, że w tym roku System wystawił obok Trzaskowskiego również Hołownię, który w niczym się nie różni od kandydata PO. I teraz proszę dodać te procenty.
        Stawiam, źe w II turze 90+% głosów Hołowni pójdzie na Trzaskowskiego.Nie wiadomo ci od Bosaka.Ale jak moi sąsiedzi katolicy głosują na Trzaskowskiego to koniec świata.
        • qinto Re: Szkoda konia 28.06.20, 21:35
          margit49 napisała:

> qinto napisał:
          >
          > > Stasiu - "chamy pańszczyźniane" znowu dokopały jaśniepanom.
          > > W II turze będzie POdobnie.
          > >
          > i tak mamy od 1945

DEMOKRACJA - słoneczko, nic więcej. Nie mamy już narzuconego systemu jak w 1945 roku.
          • margit49 Re: Szkoda konia 28.06.20, 21:52
            qinto napisał:

> margit49 napisała:
            >
            > > qinto napisał:
            > >
            > > > Stasiu - "chamy pańszczyźniane" znowu dokopały jaśniepanom.
            > > > W II turze będzie POdobnie.
            > > >
            > > i tak mamy od 1945
            >
            >
            > DEMOKRACJA - słoneczko, nic więcej. Nie mamy już narzuconego systemu jak w 1945
            > roku.
            >
            misiaczku-owszem, narzuconym, ale widocznie padło na właściwy grunt i jak widać rozsmakowała się znaczna część społeczeństwa
            • qinto Re: Szkoda konia 28.06.20, 21:59
              misiaczku-owszem, narzuconym, ale widocznie padło na właściwy grunt i jak widać rozsmakowała się znaczna część społeczeństwa

Koniecznie trzeba wymienić to "głupie" społeczeństwo, które wyrosło z "zatrutego" drzewa, cytując klasyka. Tylko żabciu - "to se neda" jak mawiają bracia Czesi.
              • margit49 Re: Szkoda konia 28.06.20, 22:35
                qinto napisał:

> misiaczku-owszem, narzuconym, ale widocznie padło na właściwy grunt i jak widać
                > rozsmakowała się znaczna część społeczeństwa
                >
                > Koniecznie trzeba wymienić to "głupie" społeczeństwo, które wyrosło z "zatruteg
                > o" drzewa, cytując klasyka. Tylko żabciu - "to se neda" jak mawiają bracia Czes
                > i.
                >
                ropuszku-już to przerabialiśmy, wszak dopiero powszechna reglamentacja przekonała społeczeństwo. A i wolności się wtedy zachciało
          • snajper55 Re: Szkoda konia 29.06.20, 12:53
            qinto napisał:

> DEMOKRACJA - słoneczko, nic więcej. Nie mamy już narzuconego systemu jak w 1945
            > roku.

Jak to nie mamy? Unia narzuca nam jakąś demokrację a Polacy chcą kaczą dyktaturę i PRLbis z I sekretarzem trzymającym w swym ręku całą władzę.

S.
    • buldog2 Re: Dziwne ? 28.06.20, 22:00
      Znów pudło. Próbujesz szacunek dla języka nazwać kneblem, nic z tego, ten numer nie przejdzie.
      W moim kraju, Polsce, demokracja jest niszczona, co zauważają sojusznicy na Zachodzie, zbliżamy się do standardów białoruskich.
      Nie wiem, jak tam w tym kraju, który jest twój.
    • boblebowsky Re: Dziwne ? 28.06.20, 22:19
      qinto napisał:

> W moim kraju, Polsce, demokracja jest niszczona, co zauważają sojusznicy na Zac
      > hodzie, zbliżamy się do standardów białoruskich.
      >
      > Sojusznicy na zachodzie? - guldop - historii nie znasz?
      > W 1939 roku ci sojusznicy, zostawili nas na pastwę Hitlera a potem wepchnęli na
      > s w łapy Stalina.

Ależ argumenta, godne największych pisowskich półgłówków:))) Widzę, że chcesz konkurować z legendarnym alfą, przez wielu uznanym za największego głupka tego forum. I wolszczyzna podobna, gratulacje:)))
    • margit49 Re: Dziwne ? 28.06.20, 22:45
      qinto napisał:

> W moim kraju, Polsce, demokracja jest niszczona, co zauważają sojusznicy na Zac
      > hodzie, zbliżamy się do standardów białoruskich.
      >
      > Sojusznicy na zachodzie? - guldop - historii nie znasz?
      > W 1939 roku ci sojusznicy, zostawili nas na pastwę Hitlera a potem wepchnęli na
      > s w łapy Stalina.

wśród tych łap były także USA, gloryfikowany pisowski sojusznik

>
      >
      • qinto Re: Dziwne ? 29.06.20, 13:37

wśród tych łap były także USA, gloryfikowany pisowski sojusznik

Pisałem o "zachodnich" sojusznikach. USA prawdopodobnie leży na zachód od Polski.
        Polskę sprzedali głównie Anglicy i Amerykanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka