Dodaj do ulubionych

Nie podoba mi się ta kampania

01.07.20, 19:31
w wykonaniu głównych kandydatów.
I w ogóle i w szczegółach.
Pomniejsi jakoś ciekawiej się prezentowali i byli zdecydowanie poważniejsi, choć nie zawsze, bo taki np. Kosiniak-Kamysz zaorał się na amen swoim serwilizmem na co słusznie zareagował p. Kukiz, a kandydat Hołownia chyba dalej siedzi w telewizyjnym studio kolejnej edycji tańca z gwiazdami na lodzie.

pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • qinto Re: nie podoba sie (chyba) nikomu. 01.07.20, 19:48
        j-k napisał:

> no i ?

No i jajco.... mnie się również nie podoba - i co? nie mozna wyrazić swojej opinii? tylko przyklaskiwać?
        trzaskosia nie trawię, ale PAD mnie rozczarowuje, To już nie jest PAD z poprzedniej kampanii prezydenckiej.
        • taniarada Re: nie podoba sie (chyba) nikomu. 01.07.20, 20:25
          qinto napisał:

> j-k napisał:
          >
          > > no i ?
          >
          > No i jajco.... mnie się również nie podoba - i co? nie mozna wyrazić swojej opi
          > nii? tylko przyklaskiwać?
          > trzaskosia nie trawię, ale PAD mnie rozczarowuje, To już nie jest PAD z poprzed
          > niej kampanii prezydenckiej.
          > Jak ci się nie podoba PAD to głosuj na Trzaska.Prezydent nie jest od podobania .Tylko od podpisywania ustaw rządowych.Dzieki takim jak ty Trzasek jest w dogrywce.I trzeba 12 lipca znowu się udać na wybory.Głosując na PAD głosujesz na PIS.Który coś dla tych ludzi robi.I ludziom jest lżej.I widzę oczyma wyobraźni jak rządzi PO w czasie pandemi .
          >
    • qinto Re: Nie podoba mi się ta kampania 01.07.20, 19:45
      Również jestem zdegustowany tą kampanią w wykonaniu obu kandydatów.
      Pisałem już o tym wielokrotnie.
      Duda nie ma "pomysła" jego sztab wyborczy każe mu powtarzać na każdym wiecu odgrzewane kotlety.
      Za dużo gestykulacji rękami, za dużo krzyku, za mało konkretów.
      trzaskoś zaś jest śliski jak wąż i unika odpowiedzi na niewygodne pytania, również za dużo krzyczy.
      • qqazz Tęsknię za debatami na temat 01.07.20, 20:00
        cen pietruszki na bazarach.
        Z perspektywy czasu i w porównaniu do obecnych kampanii to były merytoryczne rozmowy, dobrze przygotowanych kandydatów na poważne tematy,choć i tak to był ostry spadek poziomu.
        Prawdziwa debata na poziomie debaty Lech Kaczyński - Donald Tusk z 2005 roku już się raczej nie przydarzy za naszej kadencji.
        Teraz mamy tylko puste zaklinanie rzeczywistości i gadanie dla gadania przez zaprogramowane produkty medialne, nic więcej.

pozdrawiam
        • taniarada Tu pada pytanie ? 02.07.20, 00:10
          qqazz napisał:

> Podobnie jak wiele innych tematów poruszanych przez sztaby obydwu głównych kand
          > ydatów?
          >
          >
          > pozdrawiam
          Bo tak glindzisz .Tematy sraty.Który spełni to co obiecuje.Duda czy Trzaskowski?Prezydent to funkcja reprezentacyjna .By mógł funkcjonować to musi współpracować z rządem.Dla PO to walka o życie.Gdy przegrają skończy się te judzenie ,podchody i opluwanie wszystkiego.Na trzy lata.Twój wybór ,twój głos.Siema.
    • taniarada Re: Nie podoba mi się ta kampania 01.07.20, 20:34
      Hołownia to wydmuszka i nie jest od tańca tylko od mam talent.Już szlocha że nie ma za co żyć.Wszyscy ci kandydaci tylko się ośmieszyli obietnicami bez pokrycia .Bo kto by je spelnił.Kosiniaka pamiętają ludzie przy ustawie o wieku emerytalnym.Pamiętają też Pawlaka przy podpisaniu cen gazu.I teraz PIS to odkręcił.Trzaskowski już gadał że będzie wetował .Tylko że TK i sejm jest pod PIS.Facet sobie rady nie daje w Wawce ,a chce zostać prezydentem kraju.Żal pl.Znowu z babcią będę maszerował do urn.🤣

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka