Dodaj do ulubionych

Pedofilów ułaskawia dulska moralność Dudy i Zerr00

05.07.20, 11:35
To nie jest dublowanie wątku o ułaskawieniu pedofila, tylko próba zastanowienia się nad PiSSdackim modelem idealnej rodziny. Ułaskawienie pedofila daje tylko ku temu sposobność.

Z dociekań mediów wynika, że żona i córka oprawcy wystąpiły o ułaskawienie pod straszliwą ekonomiczną, która zmusiła je do szukania łaski pedofila, kiedy znikąd nie otrzymały pomocy. A nie otrzymały, bo niejakie Zerr00 dysponując przeznaczonym na takie cele Funduszem Sprawiedliwości wolało wydać środki z niego na EGZORCYZMY!!! Dlaczego wolało na egzorcyzmy? A dlatego, że gdyby ofiary były niezależne finansowo od pedofila, nie były zmuszone do upokarzających próśb do pedofila, czyli zgodnie z PiSSdacką ŚWIĘTĄ tradycją (ach, jakże też wspaniałą!) GŁOWY RODZINY, o łaskę, to jego żona mogłaby się np. rozwieść (och, och, grzech, straszny grzech, śmiertelny!). Co innego jak się rozwodzi PiSSdak, jakiś Kur..ski, czy Bielan. Taki potrafi się prawidłowo wyspowiadać i kanonicznie unieważnić swoje małżeństwo. Co prawda nie prawnie, tutaj NA RAZIE możliwy jest TYLKO rozwód, ale jak Duduś ponownie wygra, to się wprowadzi zasadę, że kanoniczne unieważnienie małżeństwa oznacza także świeckie unieważnienie.

I otóż Duda ułaskawia tego pedofila na wniosek tegoż prokuratora generalnego Zerr00, tego samego, który obrońcom pedofilów z kaliskiej kurii udostępnia akta spraw tych przestępców jeszcze PRZED wniesieniem sprawy do sądu! Najwidoczniej podziela dulską moralność tego poplecznika obrońców pedofilów: pedofilia to nic w porównaniu z groźbą rozbicia ŚWIĘTEJ katolickiej rodziny. Możliwe, że poparłby też wpisanie do polskiego prawa zasady "jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije", którą organizacja Horda Durni próbowała wpisać w znanym kacapskim brzmieniu "pierwsze pobicie nie stanowi przemocy domowej". Rzecz jasna, każde pobicie byłoby wtedy pierwsze.

To o takiej tradycji rodzinnej tak chętnie peroruje Duduś na swoich wiecach. Nie można nawet powiedzieć, że chce kogoś nabrać na piękne słówka. Nie, to widoczne gołym okiem, ordynarne barbarzyństwo.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka