Dodaj do ulubionych

Co mam robić, Rafał ?

06.07.20, 11:17
Jestem anty-pisowski hardcore.
Więc nie mam znajomych, których mógłbym "nawracać".
Przeciwnie, moi znajomi nienawidzą szemranej hołoty pisowskiej, więc właściwie wymagają wsparcia w miłości bliźniego pisiego.
Ale to po wygranych wyborach, ta miłość znaczy :)

Moja śląska Żona idzie dokładnie drogą Twojej i niedlugo zacznę odmawiać zdrowaśki za radnego Kałużę, bo przecież takie coś też jest stworzeniem bożym, jak każdy żuczek gnojny i glizda.
A Slązacy jakoś go nie lubią.

Zagoniłem do głosowania młodsze pokolenie, a opcji jestem pewien.
Moja krew, zatruta jadem nienawiści do pisich.

Co jeszcze mogę zrobić?
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Co mam robić, Rafał ? 06.07.20, 15:46
      borrka napisał:

> Jestem anty-pisowski hardcore.
      > Więc nie mam znajomych, których mógłbym "nawracać".
      > Przeciwnie, moi znajomi nienawidzą szemranej hołoty pisowskiej, więc właściwie
      > wymagają wsparcia w miłości bliźniego pisiego.
      > Ale to po wygranych wyborach, ta miłość znaczy :)
      > Moja śląska Żona idzie dokładnie drogą Twojej i niedlugo zacznę odmawiać zdrowa
      > śki za radnego Kałużę, bo przecież takie coś też jest stworzeniem bożym, jak
      > każdy żuczek gnojny i glizda.
      > A Slązacy jakoś go nie lubią.
      >
      > Zagoniłem do głosowania młodsze pokolenie, a opcji jestem pewien.
      > Moja krew, zatruta jadem nienawiści do pisich.
      ile w tym nienawiści.
      • no-popis Re: rzucic skorki od banana pod najblizszym kosci 07.07.20, 06:34
        j-k napisał:

> borrka napisał:
        > > Co jeszcze mogę zrobić?
        > poorozrzucac skorki od banana pod najblizszym kosciolem.
        >
        > jak sie paru wiernych po mszy na nich wypie*doli i nie pojdzie zaglosowac
        > - to juz masz zysk polityczny.
        To na POczątek. Następnie, PO wygranych wyborach, jak żąda tego większość lemingów i neokomunistów na tym forum, należy POwsadzać do wiezień i utworzyć obozy koncentracyjne a może nawet zastanowić się nad rozstrzeliwaniem jak to napisał buldog 2 i moderator nawet palcem nie kiwnął.
    • ktos_z_kosmosu Re: Co mam robić, Rafał ? 06.07.20, 17:23
      Co możesz zrobić?
      Powoli zacznij organizować podziemne komplety dla młodzieży. Zakazane książki będziecie czytać i je omawiać, muzyki zakazanej słuchać, historię komuny zgłębiać by wyszukiwać związki z PiS dobrą zmianą i koniecznie musicie zapoznać się z historią kościoła. Z ich rozpustą, pazernością, pławieniem i paleniem czarownic, no i koniecznie zbadajcie sprawki Watykanu i w ogóle papiestwa co to na potęgę fałszowali dokumenty, na krzywdzie ludzkiej się bogacili, krwawe wojny wszczynali i jednocześnie walcząc o majątki i władzę, wzajemnie się mordowali, a dla rozrywki i dania folgi chuciom, łajdaczyli się na potęgę nie przebierając w płciach.
      Ja już z innej paki zadziałałem.
      Do Media Markt e-maila wysłałem z informacją, że żadna z moich kosmicznych kończyn u nich nie stanienie i ani jedna ziemska złotówka z mojej kieszeni do ich kasy nie wpadnie, bo kosmos ani myśli finansować piewcy PiS-u Martyniuka, którego oni za milion najęli by ich reklamował.
      Dla buractwa kosmos pieniędzy nie ma, podobnie jak dla PiS włazidupów.
      • margit49 Re: Co mam robić, Rafał ? 06.07.20, 18:24
        ktos_z_kosmosu napisał:
        > Do Media Markt e-maila wysłałem z informacją, że żadna z moich kosmicznych końc
        > zyn u nich nie stanienie i ani jedna ziemska złotówka z mojej kieszeni do ich k
        > asy nie wpadnie, bo kosmos ani myśli finansować piewcy PiS-u Martyniuka, któreg
        > o oni za milion najęli by ich reklamował.
        > Dla buractwa kosmos pieniędzy nie ma, podobnie jak dla PiS włazidupów.

a ja od dawna nie kupuję książek wydanych przez Zysk-Ska, ponieważ T.Zysk należy do pisu :)
      • no-popis Re: Co mam robić, Rafał ? 07.07.20, 06:35
        ktos_z_kosmosu napisał:
        > Do Media Markt e-maila wysłałem z informacją, że żadna z moich kosmicznych końc
        > zyn u nich nie stanienie i ani jedna ziemska złotówka z mojej kieszeni do ich k
        > asy nie wpadnie, bo kosmos ani myśli finansować piewcy PiS-u Martyniuka, któreg
        > o oni za milion najęli by ich reklamował.
        > Dla buractwa kosmos pieniędzy nie ma, podobnie jak dla PiS włazidupów.
        Nieżle Wam kosmitom wali pod dekiel.
        • j-k nie obrazaj mi tu Bronka. 07.07.20, 06:53
          > To zbyt łatwo zostanie zidentyfikowane jako napis wyborcy Komorowskiego.

nie obrazaj mi tu Bronka.
          - bo ja go nawet lubilem.
          przymilny byl.
          pochodzenie tez mial dobre.
          Tuska bardziej sluchal.- niz Duda Kaczora.

a do tego - jak na Europejczyka przystalo - wasy nawet zgolil.

• no-popis Re: nie obrazaj mi tu Bronka. 07.07.20, 06:59
            j-k napisał:

> > To zbyt łatwo zostanie zidentyfikowane jako napis wyborcy Komorowskiego.
            >
            >
            > nie obrazaj mi tu Bronka.
            > - bo ja go nawet lubilem.
            > przymilny byl.
            > pochodzenie tez mial dobre.
            > Tuska bardziej sluchal.- niz Duda Kaczora.
            >
            > a do tego - jak na Europejczyka przystalo - wasy nawet zgolil.
            No i był bardzo słowny.
            Jak wykonał decyzję WSI o usunięciu Szeremietiewa to POwiedział , że jak SZremietiew okaże się niewinny to go przeprosi publicznie i ....tylko tak POwiedział.
            To człowiek , który w POlityce zagranicznej angażował się nawet w sferę wierności małżonki Obamy i jej roli sPOłecznej, która POwinna rozgrywać się w ...kuchni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka