Dodaj do ulubionych

List otwarty do Pierwszego Mańkuta RP

07.07.20, 12:11
Czcigodny Panie Szmajo!

W związku z tym, że nie marnuje Pan czasu na całkiem niepotrzebne szczepienia, postanowiłem umilić panu te zaoszczędzone chwile krótką i - mam nadzieję - pouczającą opowiastką.

Otóż dawno, dawno temu ludzkość - która nie jest aż tak głupia, na jaką wygląda - zauważyła, że w gruncie rzeczy jest praworęczna, ale od czasu do czasu rodzą się jej leworęczne dzieci. Nie była jednak aż tak mądra, żeby od razu wiedzieć, co z tym fantem zrobić.

W związku z powyższym los dzieciaka leworęcznego z reguły nie był godny pozazdroszczenia. Praworęczne, o wiele liczniejsze dzieci wytykały go palcami, albo biegały za nim, krzycząc: "Lewus! Mańkut! Szmaja!".

Niejedną noc z tego powodu przepłakał, niejeden raz był bliski załamania. Opuścił się w nauce, a w końcu rzucił szkołę - nie został więc lekarzem, nauczycielem, ani adwokatem, tylko latarnikiem, bo uznał, że to najlepszy fach dla takiego odmieńca jak on.

Ale i tak miał dużo szczęścia - na pewno więcej niż jego kolega Paweł z Vb, który się powiesił.

Ale zostawmy już tę nieszczęsną i samotną istotę i wróćmy do wspomnianej wyżej ludzkości, która - jako się rzekło - swój rozumek ma, więc w końcu musiała dojść wniosku, że to, czy ktoś pisze, onanizuje się, czy gra w ping-ponga prawą czy lewą ręką, wisi jej nacią od pietruchy. Niech sobie pisze nawet stopą, o ile potrafi i zachowuje przy tym elementarne zasady higieny.

I tym optymistycznym akcentem skończę tę opowieść, prosząc Pana, by podpisując lewą ręką te pierdyliardy ustaw i ukazów, pomyślał Pan czasem o dziejach oraz istocie leworęczności.

Jednak jeśli pomyśli Pan sobie: "Ja osobiście nie będę o tym myślał, bo uważam, że nie", to ja się oczywiście nie obrażę, bo w gruncie rzeczy właśnie tego się spodziewam.

Z różnymi wyrazami

Witek.bis (praworęczny ale nieprawomyślny)
Obserwuj wątek
  • ktos_z_kosmosu Re: List otwarty do Pierwszego Mańkuta RP 07.07.20, 13:13
   Ty witek chcesz mu przypiec, obrazić go, czy chcesz tylko wykazać się swoją wiedzą?
   Co do wiedzy, to ci ją uzupełnię. Zważywszy na elektoraty, który Duda reprezentuje, czyli jaskiniowców, to leworęczność jest mu bardziej wygodna, bo idąc zgodnie z dzisiejszymi przepisami prawą stroną jaskini, lub ulicy, a widząc kogoś z LGBT, lub zwolennika trzachy, maczugą trzymaną w lewej ręce jest mu łatwiej operować. Ściany jaskini, domostwa, czy jakiegoś parkanu nie przeszkadzają mu w precyzyjnym zdzieleniu po łbie wroga Polaka katolika i patrioty.
   • kawa_poranna1 Re: List otwarty do Pierwszego Mańkuta RP 07.07.20, 17:28
    Jest to jakiś rodzaj inności, której nie nazwałabym zboczeniem ale podpada pod określenie INNY, OBCY, ŚMISZNY i takiego ludzie o mentalności Dudy wykluczają ze swojego środowiska czy to ośmieszając czy bijącv, czy rzucającv weń kamieniami.
    Duda jest INNĄ MNIEJSZOŚCIĄ ale na zasadzie PiS komuchy to sqjurviele ale nasze komuchy to jednak zacni ludzie nadający się aby np zostać ministrem sprawiedliwości lub Sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Wtedy to ten sqjurvajsen nie jest squrvajsenam ale to nasz towarzysz - stary i sprawdzony z pięknymi nań hakami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka