Dodaj do ulubionych

Korepetycje Ochojskiej dla niedokształciucha

08.07.20, 09:57
Pan kandydat Andrzej D. był łaskaw powiedzieć, że jest przeciwny wszelkim obowiązkowym szczepieniom, że nie szczepi się przeciw grypie "bo nie". Potem sprostował, że szczepienia przeciw szkarlatynie powinny być obowiązkowe - drobny problem w tym, że takiej szczepionki nie ma.
Nie wytrzymała Janina Ochojska i napisała list do kandydata - niedokształciucha. Taki rodzaj korepetycji z podstawowej wiedzy i z przyzwoitości. Czy pan kandydat będzie w stanie przyswoić to, co napisała? Trudno powiedzieć, szczególnie tępym uczniom także korepetycje nie pomagają.

W 1955 roku mając 6 miesięcy zachorowałam na polio — tego samego roku w USA zaczęły być wprowadzane pierwsze skuteczne szczepionki, w Polsce kilka lat później. Od 1988 (350 tys. przypadków rocznie), kiedy ONZ rozpoczął globalną akcję mającą na celu pokonanie polio, w ciągu niecałych 20 lat udało się tego dokonać na 4 kontynentach. W 2018 roku odnotowano 33 przypadki na całym świecie. W Polsce nie zdiagnozowaliśmy polio od 1984 roku DZIĘKI OBOWIĄZKOWYM SZCZEPIENIOM.
[...]
Tylko dzięki obowiązkowym szczepionkom nie umieramy na gruźlicę, odrę, polio czy ospę. Ale to może się zmienić, jeśli będzie Pan dawał wprost antyzdrowotne wypowiedzi. Ludzie Pana słuchają i tak jak w przypadku słów o tym, że LGBT to nie są ludzie — wszystkie późniejsze próby sprostowań są bez znaczenia, jeśli słowo się rzekło, narracja jest kontynuowana, a przytaczanie Pańskich słów jest według Pana manipulacją.
Obserwuj wątek
   • wykrywacz_klamcow Na grubo idziesz towarzyszu sowiecki 😂 08.07.20, 23:02
    inocom napisał:

    > Dawaj szczepionkę.
    >
    > Korona-wirusy zaliczają się do tej grupy, Nie ma i nie będzie na nie szczepionk
    > i.
    >
    >

    Skoro nie będzie szczepionki na koronawirusa, to niby co załatwił długopis u trampka? Przecieź tym się chwaliliście, że długopis pierwszy dostanie szczepionkę 😂

    Żeby nie było to z waszej tuby propagandowej 😂

    www.tvp.info/48677772/nieoficjalnie-polska-jako-pierwsza-zostanie-zaopatrzona-przez-usa-w-szczepionke-na-koronawirusa
    Czyli wychodzi, ze duduś znowu nakłamał 🤣
   • man_sapiens Re: Jest coś na przeziębienie ? 09.07.20, 08:33
    inocom napisał:

    > Dawaj szczepionkę.
    > Korona-wirusy zaliczają się do tej grupy, Nie ma i nie będzie na nie szczepionki.

    I znowu pisiewicz kiedy nie argumentów to próbuje zwekslować dyskusje na inny temat - tym razem mikrobiologii zamiast beznadziejnej głupoty i braku odpowiedzialności kandydata Andrzeja D. Żałosne to jest, może wreszcie Wydział Propagandy KC PiS wymyśli dla was coś innego?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka