Dodaj do ulubionych

Debata promptera z promterem w Końskich

09.07.20, 08:41
Taka wspaniała była ta debata, a tu masz:
Dobre nastroje mogą się zepsuć, jeśli to prawda, że pracownicy KSSPR Końskie, klubu piłki ręcznej rezydującego w hali, znaleźli w poniedziałek pełen scenariusz debaty. Zarówno z pytaniami od widzów, jak i odpowiedziami prezydenta.
Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska nie odpowiedziała na nasze pytania w tej sprawie.


Nie możemy stwierdzić bez wątpliwości, czy krążące w internecie zdjęcie przedstawiające Dudę czytającego odpowiedzi z promptera, którego w studiu wcale nie próbowano ukryć, jest prawdziwe. Zdaniem specjalistów ds. mowy ciała takiego scenariusza nie można wykluczyć. – Nie śmiałabym postawić jednoznacznej tezy, że prompter był w studiu obecny. Natomiast na podstawie zachowania prezydenta mogłabym wnosić, że gdzieś szukał podpowiedzi. Jego wzrok był rozbiegany, a on sam się zacinał. Miał krótki oddech, mówił szybko i stosował dziwną składnię. To wszystko oznaki zdenerwowania, ale mogą też świadczyć o poszukiwaniu pomocy w postaci przygotowanego tekstu – mówi Daria Domaradzka-Guzik, specjalistka ds. komunikacji i wystąpień publicznych.

TVP broni się, mówiąc, że promptery były, ale wyświetlały pytania Michała Adamczyka. Z tymi zresztą prezydent z pewnością był zaznajomiony, zresztą w dużej mierze dotyczyły spraw, które PiS przedstawia jako sukcesy swego rządu.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka