Dodaj do ulubionych

Apel Macieja Giertycha

10.07.20, 01:53
"Zbliżają się najważniejsze wybory od lat. Powodowany poczuciem obowiązku chciałbym przestrzec wszystkich moich Rodaków przed oddaniem w tych wyborach głosu na PiS
(...)
Głosowanie na PiS to pewna droga do zniszczenia Kościoła Polskiego i pewna droga do nieszczęść dla Polski. W ciągu ostatnich czterech lat ścisłego związku Państwa z Kościołem nasz Kościół poniósł ogromne straty duchowe"

www.facebook.com/215392231834473/posts/3219052738135059/
Tego się nie spodziewałem.

S.
Obserwuj wątek
    • a-lfa Re: Apel Macieja Giertycha 10.07.20, 06:27
      Legendarna brytyjska premier Margaret Thatcher twierdziła - iż żaden rząd nie ma innych pieniędzy niż te co zabierze obywatelom w formie podatków wobec tego aby dać 1 Funta rząd musi zabrać 2 funty aby było na rozdanie i na pokrycie kosztów rozdawnictwa i kontroli rozdawnictwa. Problem w tym iż suweren tego nie rozumie. PRL i socjalizm upadł bo okazał się niewydolny finansowo w efekcie zbankrutował. Państwo PiS zbankrutuje lub stanie się czymś na wzór państw afrykańskich. Tylko wtedy kuracja będzie 10x gorsza niż ta co zafundowano nam w latach 90 -tych. i nie wiadomo czy będzie skuteczna.
    • pkt4a Re: Apel Macieja Giertycha 10.07.20, 22:44
      czy to ten stary Giertych od dinozaurów na Wawelu za Jagiellonów ?
      Kościół poniósł straty wizerunkowe i duchowe ? Och , jak mi przykro p.Macieju , bardzo przykro :)))
      Chyba z tej przykrości że K.K. poniósł takie straty zagłosuję na Dudę :)))

www.facebook.com/sokzburaka/photos/a.1452029521697738/2908309566069719/?type=3&theater

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka