Dodaj do ulubionych

Moskiewskie media informują,

13.07.20, 11:26
że Polacy są dziwnym narodem, ponieważ wybrali gorsze zło.
W przeszłości doprowadzili sami do unicestwienia Polski na 120 lat.
Obecnie dziarskim krokiem maszerują ku przepaści.
Cechy narodowe to obłuda, chciwość, zwada i zakłamanie.
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: Moskiewskie media informują, 13.07.20, 12:27
      Przejrzałem kilka rosyjskich wydawnictw i nigdzie zawodu nie zobaczyłem.
      Wcześniej pisałem, że rosyjskie media otwarcie poparły Dudę za antyzachodnią politykę PISu, odrzucenie liberalnych wartości i zrywanie relacji z Unią.
      • snajper55 Re: Moskiewskie media informują, 13.07.20, 23:04
        buldog2 napisał:

> Przejrzałem kilka rosyjskich wydawnictw i nigdzie zawodu nie zobaczyłem.
        > Wcześniej pisałem, że rosyjskie media otwarcie poparły Dudę za antyzachodnią po
        > litykę PISu, odrzucenie liberalnych wartości i zrywanie relacji z Unią.

Kto nagrania w Sowie zorganizował? Ruskie służby. Wsparły swego nasłańca, Kaczyńskiego.

S.
    • matylda1001 Re: Moskiewskie media informują, 13.07.20, 12:44
      A kto ma lepiej wiedziec? przecież przez lata zaborów i te powojenne dobrze poznali charakterek polskiego suwerena. To właśnie wśród suwerenów znajdowali zdrajców, kapusiów i chętnych wykonawców wrogich poleceń. Zwerbować takiego to była tylko kwestia ceny i dalej nic się nie zmieniło. Za Powstania Styczniowego suweren dal się zaborcy przekupić cudzą ziemią tak, jak teraz kurduplowi plusami.
      • peace2u Re: Moskiewskie media informują, 13.07.20, 17:45
        Rosja to kraj barbarzyncow ktory szczyci sie podbojami a poddani nawet nie wiedzieli ze obcy im carow podmieniali - Iwana IV kilkukrotnie czy Piotra I a z ostatnim to niemiecko-brooklynski nawet sie nie szczypal. Za Jelcyna rzadzili obcy a obecna matrioszka z Niemiec tez nie lepsza
        Jeszcze ciekawa sprawa z rzekomym pokonaniem przez Rosje napoleona. Nagle rosyjska "arystokracja" przestala do siebie pisac listy po niemiecku i zaczela po francusku.
      • peace2u Re: Moskiewskie media informują, 13.07.20, 17:48
        Malo kto wie, ze caryca Elzbieta, ktorej matka byla Polka caryca Katarzyna I - zona podmienionego Piotra I chciala kompletnie zniszczyc Prusy i przekazac je Polsce wzamian za Kurlandie. Juz prawie wszystko bylo zalatwione i jej wojska byly w Berlinie. Ale nagle ktos jej pomogl umrzec. Kto byl nastepca? Prusacy Piotr III i jego zona Katarzyna II.
      • peace2u Re: Moskiewskie media informują, 13.07.20, 18:02
        I kolejna ciekawostka - car Pawel zamordowany przez stronnikow jego syna Aleksandra, byl rzekomo synem Prusakow Piotra III i Katarzyny II ale uwazal sie za syna krola Poniatowskiego. Zginal gdy zaczal zagrazac Anglikom jako glowa Zakonu Maltanskiego.
    • pkt4a Re: Moskiewskie media informują, 13.07.20, 14:18
      arcypop Wszechrusi Aleksiej z okazji wyboru Andrjeja otworzył Ruskoje Igristnoje i wysłał stosowny telegram gratulacyjny arcy Paljakowi

----------------------
      www.se.pl/torun/biskup-odwolal-rozwiazlego-ksiedza-aa-EHf6-u1pn-y5pM.html
      • margit49 Re: Moskiewskie media informują, 14.07.20, 08:09
        buldog2 napisał:

> No jak, powiesz nam, które to moskiewskie media płaczą nad wyborem swojego Dudy
        > ?

jasne, że nie odpowie. Emeryt świnoujski, właściciel jachtu bardzo dyskretny jest. Wcześniej głosił, że w "pewnej" miejscowości widział baner z RT nad konsulatem niemieckim-pytany o konkret, również zachował "dyskrecję" i ulotnił się.
    • buldog2 Re: Moskiewskie media informują, 14.07.20, 12:34
      W tej chwili słucham bardzo rzeczowej relacji o wyborach i sytuacji powyborczej w Polsce.
      Mowa także o niszczeniu praworządności, brak szczegółów na temat zdominowania przez PIS państwowych mediów, skandalicznego przeprowadzenia wyborów za granicą. Ale o fakcie wspomniano, powiedziano że "u wielu wywołuje to wątpliwości".
      Dodam, jest to relacja w Radio Patrioty, o którym pisałem, że zdecydowanie popiera Dudę i PIS za przeciwstawienie Unii Europejskiej i Zachodowi w ogólności.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka