Dodaj do ulubionych

Polexit czy wypierdopoI ????

15.07.20, 02:15
Szkoda,ze nie znalazl sie nikt ,kto moglby zjednoczyc wszystkich Polakow.
Podzial i nienawisc doprowadzi do kolejnej w dziejach katastrofy narodowej.
Czy Polacy sa naprawde tak glupi,ze znajac historie wlasnego kraju,nie potrafia z niej wyciagnac logicznych wnioskow?
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Polexit czy wypierdopoI ???? 15.07.20, 03:45
      hatteras napisała:

> Szkoda,ze nie znalazl sie nikt ,kto moglby zjednoczyc wszystkich Polakow.
      > Podzial i nienawisc doprowadzi do kolejnej w dziejach katastrofy narodowej.
      > Czy Polacy sa naprawde tak glupi,ze znajac historie wlasnego kraju,nie potrafia
      > z niej wyciagnac logicznych wnioskow?

Widzę to inaczej. Ponieważ jesteśmy jacy jesteśmy, to mamy taką historię, jaką mamy. Nie potrafiliśmy i nie potrafimy współpracować a zamiast tego rzucamy się sobie do gardeł, podkładamy świnie lub co najmniej skrycie nienawidzimy. Polak Polakowi wilkiem i przy czymś takim istnienie Polski jawi się chwilowym cudem. W szybkim tempie, pod dyktando Rosji, zbliżamy się do kolejnego nieistnienia.

S.
    • stasi1 Re: Polexit czy wypierdopoI ???? 15.07.20, 08:43
      Dopóki UE daje nam pieniądze to kaczor nie wycofa się z Europy. A że Europa tylko gada więc jednak będzie te pieniądze nam przesyłała. Na Wegrzech jest gorzej niż u nas(mniej ich się czepiają bo Orban na krytyke twierdzi że się poprawi, u nas kaczor że to nie sprawa Unii) i im nie wstrzymują tego finansowania
    • pies.na.czarnych Re: Polexit czy wypierdopoI ???? 15.07.20, 11:33
      Polskie Piekiełko. To określenie jest najlepszym odzwierciedleniem tego co dzieje się w Polsce. Na przestrzeni historii widać dokładnie, że Polacy potrafią zjednoczyć się na krótko jedynie w okresie zagrożenia zewnetrznego. W normalnych czasach Polacy prowadzą nieustanną wojenkę między sobą. Nawet zagranicą zwalczają się wzajemnie.

Wojowniczy naród, który ma walkę we krwi i zawsze musi mieć wroga 😂
        • pies.na.czarnych Re: Polexit czy wypierdopoI ???? 15.07.20, 11:59
          Musisz się bronić ponieważ inni uznali cię za wewnętrznego wroga.

Kiedyś czytałem analizę kogoś z MI5 na temat sytuacji w Afganistanie. W konkluzji napisano, że oni bez walki nie potrafią żyć i wypadku braku zewnetrznego wroga tłuką się między sobą. W Polsce ta wewnętrzna wojenka odbywa się bez kałachów, jeszcze nie.
          • margit49 Re: Polexit czy wypierdopoI ???? 15.07.20, 16:05
            pies.na.czarnych napisała:

> Musisz się bronić ponieważ inni uznali cię za wewnętrznego wroga.
            > Kiedyś czytałem analizę kogoś z MI5 na temat sytuacji w Afganistanie. W konkluz
            > ji napisano, że oni bez walki nie potrafią żyć i wypadku braku zewnetrznego wro
            > ga tłuką się między sobą. W Polsce ta wewnętrzna wojenka odbywa się bez kałachó
            > w, jeszcze nie.
            >
            O, jak mentalnie jesteśmy sobie bliscy :) dlatego Afganistan pozostaje ciągle ruiną, jeszcze znośne warunki życia w mieście, natomiast wieś to wieczny skansen z wszechobecnym fanatyzmem religijnym.
            Pamiętam jak Sikorski zachwycał się honorem mudżahedinów, po wycofaniu Rosjan szlag trafił honor w wojnie domowej.
            • adria231 Re: Polexit czy wypierdopoI ???? 17.07.20, 07:32
              Myślę, że ostatecznie referendum sprawiło, że jesteśmy w UE - może więc przed wywaleniem nas z tego
              towarzystwa zarządzone będzie znowu. Polacy wypowiedzą się ponownie, Unia postawi nowe warunki....
              A komu nie będzie to podobać się - emigracja na Białoruś, albo inny Wschód.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka