Dodaj do ulubionych

Oni w tej UE chyba telewizji nie oglądają...

18.07.20, 12:57
W UE premierzy państw członkowskich od wielu godzin pertraktują na temat funduszu odbudowy po koronawirusie. Czy oni telewizji nie oglądają? Przecież nasz pan premier mówił, że Polska wynegocjowała przy wielkim udziale pana prezydenta wielomiliardowy pakiet pomocowy. To o czym tam oni jeszcze pertraktują?

Tak przy okazji - kilka dni temu, 9 lipca, parlament UE przyjął pakiet mobilności. To znaczy, że polskie firmy transportowe działające na terenie Unii prawdopodobnie przestaną być konkurencyjne wobec lokalnych firm, polski kabotaż nie będzie mógł dalej oferować dumpingowych cen - a w tej branży pracuje około pół miliona polskich kierowców.
Czyżby pan premier z panem prezydentem byli tak zajęci reklamowaniem sukcesu w pertraktacjach pakietu pomocowego, że zapomnieli pertraktować o tym pakiecie mobilności?
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Oni w tej UE chyba telewizji nie oglądają... 18.07.20, 13:11
   Cicho siedzą jak kościelna mysz pod miotłą. Liczą na Viktora, że on wszystko weźmie na klatę. Później w zależności od wyniku ogłoszą, lub nie kolejny sukces. Jak na razie Matołusz jest bardzo przestraszony. Rozbiegane oczka i ten trzęsący się głos niczego dobrego dla pisiego reżimu wróżą.
   tvn24.pl/polska/szczyt-unii-europejskiej-w-brukseli-mateusz-morawiecki-jest-grupa-panstw-ktora-my-nazywamy-grupa-skapcow-4641099
  • man_sapiens Re: Oni w tej UE chyba telewizji nie oglądają... 19.07.20, 20:28
   Kolejny wielki sukces dyplomacji Mateusza M. i Andrzeja D.!
   Do grona "oszczędnych" państw, które są przeciwnie bezwarunkowemu udzielaniu pomocy i tak wielkiej ich łącznej kwoty dołączyła jako piąta Finlandia.

   Dyplomaci PiS na pewno ciężko na to pracowali, żadne inne państwo nie ma takich sukcesów i takiego wpływu na działania UE jak Polska PiS.

   Ale nie cieszmy się przedwcześnie, wrogowie Polski działają. Kanclerz Merkel - reprezentująca, tfu, Niemcy, robi co może, żeby fundusz był jak największy i żeby Polska dostawała go bezwarunkowo. Czyżby to skutek podłych działań Tuska?

   --
   Wstyd mi, że łgarz jest premierem Polski Cimoszewicz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka