Dodaj do ulubionych

Tzw "koronawirus" czyli odbicie Ivent 2.0.1

26.07.20, 08:23
Mity greckie zaczynają się tak: "Na początku był chaos..." A tu na początku powiedziano, że wirus śmiertelny, atakuje układ oddechowy konkretnie płuca jakby... jeśli chodzi o objawy - kaszel, gorączka, duszności. Ale czegoś zabrakło. Doszła zatem utrata smaku i węchu. Następnie zmęczenie ogólne. Ale to za mało. No to dołożyli biegunkę. A następnie brak apetytu. Później (ok. miesiąc temu) ból gardła. Ja to notuję dokładnie od kwietnia, od kiedy w pewnym momencie coś przestało mi "grać". I bacznie obserwuję, i patrzę na brak konsekwencji w wypowiedziach "mądrych" inaczej... I w zachowaniu decydentów. Teraz jeszcze uszy... Jak zabraknie wam pomysłów mogę coś podpowiedzieć: nagniot na lewej stopie, więcej jak dwa bąki nad ranem, brak świtańca, patrzenie z obrzydzeniem na kubeł ze śmieciami... to również spokojnie mogą być objawy kora-wora. K...! Oni już przestali się kontrolować i plotą takie bzdury, że szok. W takim razie ponad 7,5 miliarda ludzi ma świro-wirusa!!! A tak na marginesie: śmiertelny wirus, który atakuje układ oddechowy i jednocześnie "bezobjawowo"???!!! Jak pragnę zdrowia: info dla debili. Mity greckie to mały pikuś. Teraz jest chaos. Wywołany w jakimś konkretnym celu. A jeśli nie wiadomo o co chodzi... A może coś innego...?To jest świat normalnych ludzi?
Nie - to jest świat Kiepskich.
Koronawirus? Indoktrynacja na światową skalę, eksperyment mający na celu sprawdzenie jak funkcjonuje społeczeństwo pod pełną kontrolą, zastraszone, często-gęsto przerażone, inwigilowane za pomocą zakazów i nakazów, coraz więcej dochodzi "niby - objawów". Tresura - chodzimy "przy nodze". Takim społeczeństwem można łatwo manipulować, wszystko wmówić i wszystkiego żądać. Witaj, orwellowski świecie! To był wizjoner! Niestety: wszystko się sprawdza. TV, internet - pomagają w "rozprzestrzenianiu" choroby i wyszukiwaniu nowych "ognisk". Tyle tylko, że największe ognisko tego koro-niby-rusa to właśnie środki masowego przekazu a sama choroba bardziej potrzebuje specjalisty od przestrzeni między uszami.
Brak słów. Brawo Event 2.0.1.
P.S. A tak na marginesie to Neron powinien nieźle "beknąć" za te maseczki.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka