Dodaj do ulubionych

Żeby było jasnym

05.08.20, 04:30
Ja również nie wezmę udzialu w zaprzysiężeniu Dudy, nie pozwala mi na to sumienie. I co z tego ze mnie nie zaprosili, nie wezmę udziału i już.
Obserwuj wątek
      • snajper55 Re: a ja wezme udzial. 05.08.20, 06:25
        j-k napisał:

> Duda - jak kazdy Prezydent w II.kadencji nie bedzie juz od nikogo zalezny.

Ależ oczywiście że będzie zależny od Prezesa. Jeśli będzie niegrzeczny, to go PiS postawi przed TK, a na Prezydenta wybierze sobie inną pacynkę.

S.
        • j-k Bzdury... 05.08.20, 15:06
          snajper55 napisał:
          > Ależ oczywiście że będzie zależny od Prezesa. Jeśli będzie niegrzeczny, to go P
          > iS postawi przed TK, a na Prezydenta wybierze sobie inną pacynkę.

bzdury.
          zadnego "impiczmentu" Dudy nie bedzie, gdyz kazda pacynka przegra wybory z Trzaskowskim.
          • snajper55 Re: Bzdury... 05.08.20, 16:35
            j-k napisał:

> snajper55 napisał:
            > > Ależ oczywiście że będzie zależny od Prezesa. Jeśli będzie niegrzeczny, t
            > o go P
            > > iS postawi przed TK, a na Prezydenta wybierze sobie inną pacynkę.
            >
            >
            > bzdury.
            > zadnego "impiczmentu" Dudy nie bedzie, gdyz kazda pacynka przegra wybory z Trza
            > skowskim.

Skoro Duda wygrał, to każda pacynka wygra.

S.
      • suender Re: a ja wezme udzial. 05.08.20, 16:43
        j-k:

> Duda - jak kazdy Prezydent w II.kadencji nie bedzie juz od nikogo zalezny.

Ale najpierw stary PAD musi dostać akcept od sędziów, - bo na razie jest PAT:
        www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,26181808,sedziowie-z-iustitii-twierdza-ze-uchwala-sn-ws-wyboru-andrzeja.html#e=RelRecImg1Pozdr.
    • czandra3 Re: Żeby było jasnym 05.08.20, 12:43
      A i moi znajomi a mam ich bez liku, również nie wezmą udziału, w tej żałosnej farsie.
      Poprzednia kadencja była małostkowa, ta będzie na wskroś żałosna, żałosny człowieczek prezydentem, żałosny jego pan, żałosny dowcip opowie żałosny paraprezydent, aż żałość chwyta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka