Dodaj do ulubionych

Ad absurdum (pisorgy pl?)

06.08.20, 08:53
PISminister Łukasz Schreiber (pisorgypl, przy czym to pl na końcu to też podejrzane) w TOK FM u Pani Dominiki Wielowieyskiej.
Kiedy na szubienicy wiesza się portrety żywych osób, aparat ścigania PIS nie widzi w tym nic złego, za to kiedy wiesza się flagę na pomniku, ściga się to bezzwłocznie, ze skuwaniem kajdankami. Przecież groźba powieszenia polityków opozycji to czyn patriotyczny, samo "czyste dobro", czyste prawie tak, jak sam prezes.

Strategia Giertycha: jak wygra nasz kandydat, to wybory uznajemy, a jeśli nie, to nie. Tak, to strategia Giertycha i kolejny raz potwierdza on swoją PISowską mentalność. O rzeczywistych istotnych różnicach obu przypadków, które nie zależą od tego "nasz" czy "ich" już tu mówiliśmy.

Tak, nowa kadencji Dudy zmieni się. Na gorsze.
Obserwuj wątek
      • buldog2 Re: Ad absurdum (pisorgy pl?) 06.08.20, 10:20
        Na wschodzie miałbym PIS-bis, czyli to samo co w tutejszym Priwislianskim kraju. Ale jakbyście mnie zapuszkowali, mógłbym się ubezpieczyć. A praktyka pokazuje, że to poprawia nastrój i ludzie nie chcą się wieszać na łóżku czy przyjmować wizyty PISowskich seryjnych, jak Cygan i Malwa. A to jeszcze co innego, niż wieszanie portretów.
        • qinto Re: Ad absurdum (pisorgy pl?) 06.08.20, 10:48
          Na wschodzie miałbym PIS-bis, czyli to samo co w tutejszym Priwislianskim kraju

Żaden szanujący swoją Ojczyznę Polak nie powie o Priwislanskim kraju, to może tylko powiedzieć rusek, a takim jesteś. Moja propozycja była adekwatna do twojego pochodzenia.
          • buldog2 Re: Ad absurdum (pisorgy pl?) 06.08.20, 11:42
            Nazwa, jakiej użyłem, jest adekwatna do tego, co robicie z mojego kraju, Polski. Z Polski, którą zamieniacie w Priwislianskij kraj, czego dowodem są oficjalne oświadczenia PISowskich bezkręgowców:

Tuż przed rocznicą Powstania Warszawskiego Czaputowicz w Agencji TASS i Russia Today ogłosił wolę nawiązania z Rosją Putina stosunków partnerskich. To jest ten właściwy kierunek PISu.

https://cdni.rt.com/russian/images/2020.07/article/5f0dac1e02e8bd6aee0f282a.JPG

Министр иностранных дел Польши Яцек Чапутович заявил о желании польской стороны иметь с Россией партнёрские и прагматичные отношения.

Min. s. z. Polski Jacek Czaputowicz oświadczył o pragnieniu strony PISowskiej mieć z Rosją stosunki partnerskie i pragmatyczne.

To dla Agenta JARa, Dudy, Macierewicza (on taki podobny do Żelaznego Feliksa - przypadkowo?!!) on to zrobił. Na cześć ich i ich Pana, Putina.
            • qinto Re: Ad absurdum (pisorgy pl?) 06.08.20, 12:07
              buldog2 napisał:

> Nazwa, jakiej użyłem, jest adekwatna do tego, co robicie z mojego kraju, Polski
              > . Z Polski, którą zamieniacie w Priwislianskij kraj, czego dowodem są oficjalne
              > oświadczenia PISowskich bezkręgowców:
              >
              > Tuż przed rocznicą Powstania Warszawskiego Czaputowicz w Agencji TASS i Russia
              > Today ogłosił wolę nawiązania z Rosją Putina stosunków partnerskich. To jest te
              > n właściwy kierunek PISu.
              >
              > https://cdni.rt.com/russian/images/2020.07/article/5f0dac1e02e8bd6aee0f28
> 2a.JPG
              >
              > Министр иностранных дел Польши Яцек Чапутович заявил о желании польской стороны
              > иметь с Россией партнёрские и прагматичные отношения.
              >
              > Min. s. z. Polski Jacek Czaputowicz oświadczył o pragnieniu strony PISowskiej m
              > ieć z Rosją stosunki partnerskie i pragmatyczne.
              >
              > To dla Agenta JARa, Dudy, Macierewicza (on taki podobny do Żelaznego Feliksa -
              > przypadkowo?!!) on to zrobił. Na cześć ich i ich Pana, Putina.
              >

Co wy robicie z mojego kraju.
              Kuń by sie uśmioł.
    • aniechto.only Re: Ad absurdum (pisorgy pl?) 06.08.20, 09:57
      > Kiedy na szubienicy wiesza się portrety żywych osób, aparat ścigania PIS nie wi
      > dzi w tym nic złego, za to kiedy wiesza się flagę na pomniku, ściga się to bezz
      > włocznie, ze skuwaniem kajdankami. Przecież groźba powieszenia polityków opozyc
      > ji to czyn patriotyczny, samo "czyste dobro", czyste prawie tak, jak sam prezes
      > .
      >

W punkt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka