Dodaj do ulubionych

Polska rewolucja 2020?

09.08.20, 00:07
Osoby LGBT są w Polsce obrażane i prześladowane i słusznie bronią swoich praw, których nad Wisłą praktycznie w ogóle nie mają. Równość małżeńska i adopcyjna, czy zakaz dyskryminacji i obrażania istnieje praktycznie we wszystkich krajach demokratycznych, prawie całej UE, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, nawet w RPA i Ameryce Łacińskiej.
Polska, tymczasem, dryfuje coraz bardziej w stronę Rosji, jeżeli chodzi o dyskryminację mniejszości seksualnych. Młode osoby LGBT są wkurzone, bo wystarczy godzina, kilka godzin samochodem i są w innym świecie, gdzie mają równe prawa, mogą zawierać małżeństwa, a nienawistne wypowiedzi są karalne. Ale nie w Polsce. Tutaj kraj stacza się, coraz bardziej, w otchłań protofaszyzmu, pod rządami partii naczelnej.
Osoby LGBT, jako najbardziej narażone na represje, wystąpiły przeciw temu. BRAWO!

Ale niech rządzącym nie wydaje się, że to tylko 7%-10% społeczeństwa (tyle jest osób LGBT) i łatwo mogą zastraszyć. Pozostałe 90% też zaczyna odczuwać niepokój i zagrożenie, w coraz większym stopniu, kryzys gospodarczy, pogarszające się finanse, utratę pracy, ruinę firm i prowadzonych przez siebie biznesów.

Gdy nałoży się kryzys, na coraz większe niezadowolenie społeczne, pandemię i polaryzację polityczną kraju, wtedy polski Stonewall może stać się zapalnikiem większych zmian nad Wisłą. Możliwe, że obserwujemy narodziny walca, który zmiecie dotychczasowy sojusz władzy i kleru w Polsce. Państwo w końcu stanie się otwarte, tolerancyjne i dbające o każdego obywatela/obywatelkę. A kler zostanie odcięty od państwowych finansów, od nieruchomości, które ukradł poprzez różne "komisje".

Oby tak było.
Obserwuj wątek
  • snajper55 Jaka rewolucja? 09.08.20, 01:21
   Za chwilę nie bedzie chlebka, więc trzeba zorganizować igrzyska. W starożytnym Rzymie rzucano chrześcijan lwom, w latach trzydziestych zabawiano się z Żydami, dziś mamy ludzi LGBT.

   S.
    • margit49 Re: Jaka rewolucja? 09.08.20, 10:58
     qwardian napisał:

     > Jako chrześcijanin nie mam nic przeciw własnej śmierci. Nie godzę się natomiast
     > żyć pod panowaniem, międzynarodowego Żyda, komunisty, albo pedała..
     >
     Chrystus Żydem międzynarodowym! to się zgadza, ale żeby od razu komunista i pedał? :)
     • pies.na.czarnych Re: Jaka rewolucja? 09.08.20, 11:20
      > Chrystus Żydem międzynarodowym! to się zgadza, ale żeby od razu komunista i pedał?

      Jedyna kobieta jaka znalazła się w jego 33 letnim życiu to była jego matka, wiec przypuszczam, że qwardian ma rację.
   • inocom Re: Jaka rewolucja? 09.08.20, 17:33
    snajper55 napisał:

    > Za chwilę nie bedzie chlebka, więc trzeba zorganizować igrzyska. W starożytnym
    > Rzymie rzucano chrześcijan lwom, w latach trzydziestych zabawiano się z Żydami,
    > dziś mamy ludzi LGBT.


    https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/202008/1596985940_y24k8g_600.jpg
  • dwaczarnekoty Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 05:53
   Dzieje się. Dzwonię w rodzinne strony i słyszę o awanturze z proboszczem i informacje: i tak do kościoła już nie chodzę. Potem dzwonię do innej osoby z rodziny i słyszę identyczna deklaracje. Nawet mówię, dziwiac się swoim słowom, że do kościoła nie chodzi się dla księdza, ale dla boga i duchowej potrzeby. Obie osoby to pisowcy. Ich niechęć do kleru wyrażona w słowach gorszych, niż kiedykolwiek moje przy moim ateizmie. Może dlatego, że mam do nich (księży) więcej tolerancji jak do ludzi po prostu. Kiedyś proboszcz mial zawsze rację. A dziś co mnie zaskoczyło dostrzega się jego arogancję, hipokryzję, pazerność A może i też zgrzyt słów charakterystycznych dziś dla całego kleru. Słów, które w kazaniach nie powinny padać. Mówienie o człowieku jako zarazie... Profanacja Łagiewnikow. A może i kropla drąży skalę. I mając w rodzinie ateistę zauważa się, że NIE klęczenie NIE czyni z człowieka diabła.

  • herr7 Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 08:46
   W istocie problem nie sprowadza się do równego traktowania, ale do uzyskania przywilejów względem większości Polaków. W tym przypadku do przywileju bezkarności za czyny chuligańskie.

   Nie sądzę, żeby geje czy lesbijki byli w Polsce prześladowani. Trzeba brać jednak pod uwagę, że polskie społeczeństwo, szczególnie na prowincji jest bardziej konserwatywne niż np. Holendrzy. Na Zachodzie ludzie mający konserwatywne poglądy boją się obecnie ich prezentować z obawy o kary. Otóż karanie ludzi za poglądy jest całkowicie sprzeczne z zasadą wolności wypowiedzi. Ta zasada jest nagminnie łamana na Zachodzie w imię min. obrony praw różnych mniejszości. To jest w istocie nowa religia, która jest zaprowadzana siłą. W końcu chrześcijaństwo też zostało na dużych obszarach Europy zaprowadzone siłą i kto np. nie przestrzegał świąt kościelnych musiał się liczyć z wybiciem zębów, co było karą bardzo dotkliwą.
   • aniechto.only Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 09:06
    herr7 napisał:

    > W istocie problem nie sprowadza się do równego traktowania, ale do uzyskania pr
    > zywilejów względem większości Polaków. W tym przypadku do przywileju bezkarnośc
    > i za czyny chuligańskie.


    Ten przywilej już istnieje i bynajmniej nie dotyczy osób LGBT. Przypomnij sobie sprawę pobicia kobiet na Marszu Niepodległości. Prokuratura umorzyła sprawę, uzasadniając, że atakując kobiety, narodowcy "okazywali niezadowolenie". Margot też okazała swoje niezadowolenie. Ją wywleczono z domu bez butów, wsadzono do dołka zanim postawiono zarzuty, odmówiono wyjścia za kaucją pomimo że nie spełnia warunków zastosowania aresztu, i zamknięto w męskim więzieniu, chociaż czuje się kobietą.
   • margit49 Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 09:17
    herr7 napisał:

    > W istocie problem nie sprowadza się do równego traktowania, ale do uzyskania pr
    > zywilejów względem większości Polaków. W tym przypadku do przywileju bezkarnośc
    > i za czyny chuligańskie.
    >
    Czynem chuligańskim jest również kłamstwo i prowokacja w celu wywołania niechęci wobec lgbt, pogłębienia podziału społeczeństwa.

    > Nie sądzę, żeby geje czy lesbijki byli w Polsce prześladowani.

    Są prześladowani, a takimi przesłankami, jak na zdjęciu, władza nadaje przyzwolenie na prześladowanie. Wolność słowa to nie powielanie kłamstw!

    Trzeba brać jedn
    > ak pod uwagę, że polskie społeczeństwo, szczególnie na prowincji jest bardziej
    > konserwatywne niż np. Holendrzy.

    Polska jest krajem prowincjonalnym, słabo zurbanizowanym, więcej tu wsi niż miast. Na prowincji trudniej żyć wszystkim "innym", nie tylko tym o odmiennej orientacji.
   • margit49 Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 09:50
    herr7 napisał:

    > Nie sądzę, żeby geje czy lesbijki byli w Polsce prześladowani.

    "Blisko 30 proc. populacji należącej do środowiska LGBTQI w ciągu ostatnich pięciu doświadczyło przemocy fizycznej lub psychicznej motywowanej nienawiścią – wynika z raportu KPH „Raport o Polsce: homofoniczne i transfobiczne przestępstwa z nienawiści a wymiar sprawiedliwości”. W skali roku przemoc podsycana uprzedzeniami dotyka ich dwa razy częściej niż osoby heteroseksualne." by aniechto.only


   • kylax4 Re: Polska rewolucja 2020? 10.08.20, 00:13
    Głupoty wypisujesz panie herr. Na zachodzie obowiązuje prawo, które zakazuje obrażania jakiejkolwiek grupy narodowościowej, etnicznej i religijnej.
    Osoby LGBT są w Polsce bite, dehumanizowane i prześladowane. Tak jak w żadnym innym, cywilizowanym kraju. Polska zmierza ku Rosji.
  • pkt4a Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 10:14
   Wiejscy i małomiasteczkowi chłopcy i dziewczęta zamiast poczuć "powołanie" i jak dotychczas hurtowo wstepować do seminariów duchownych i nowicjatów zakonnych chodzą na te marsze LGBT , chodzą do tych swoich klubów . Nie chcą sie już skrywać po plebaniach i po klasztorach . Młodzi nie chcą skończyć jak jakiś Paetz , gdański prałat czy jak ta s.Bernadetta . Normalny zdrowy seks musi być i już . W przeciwnym wypadku wali na beret
   Jędraszewski i spółka mają teraz nerwa i ból d@py , niedobory kadrowe :))))
   A jak się będą odbywały marsze LGBT po miasteczkach powiatowych na Podlasiu i na Podkarpaciu to biskupi będą szaleli ze złości i wyrywali sobie włosy z rozpaczy :)))
   • 141288bs Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 12:30
    pkt4a napisała:

    > Wiejscy i małomiasteczkowi chłopcy i dziewczęta zamiast poczuć "powołanie" i ja
    > k dotychczas hurtowo wstepować do seminariów duchownych i nowicjatów zakonnych
    > chodzą na te marsze LGBT , chodzą do tych swoich klubów . Nie chcą sie już skry
    > wać po plebaniach i po klasztorach . Młodzi nie chcą skończyć jak jakiś Paetz ,
    > gdański prałat czy jak ta s.Bernadetta . Normalny zdrowy seks musi być i już .
    > W przeciwnym wypadku wali na beret
    > Jędraszewski i spółka mają teraz nerwa i ból d@py , niedobory kadrowe :))))
    > A jak się będą odbywały marsze LGBT po miasteczkach powiatowych na Podlasiu i n
    > a Podkarpaciu to biskupi będą szaleli ze złości i wyrywali sobie włosy z rozpac
    > zy :)))

    - teraz wiem o co ci chodzi
  • stasi1 Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 11:10
   Z tymi procentami przesadziłeś. Gejów w społeczeństwie(męskim) jest max 5% lesbijek trochę mniej. oczywiście w żeńskiej części społeczeństwa. Pozostałych to tylko promile.
    • aniechto.only Re: Polska rewolucja 2020? 09.08.20, 12:00
     Stasi powołuję się na badania opinii publicznej niemieckiego instytutu Dalia, według których mniejszości seksualne stanowią 4,9 proc. polskiego społeczeństwa.

     Berliński ośrodek przeprowadził ankietę w dziewięciu europejskich krajach. Sondaż odbywał się metodą internetową, a ankietowanym zadano pytanie: „Czy identyfikujesz się jako lesbijka, gej, osoba biseksualna lub transpłciowa?". W kolejnym proszono o bardziej dokładne określenie swojej seksualności.

     Podał, że w Polsce do bycia osobą nieheteroseksualną przyznaje się 5,5 proc. mężczyzn i 4,3 proc. kobiet. Większe różnice są przy podziale na grupy wiekowe. Za lesbijkę, geja, osobę bi- lub transseksualną uważa się aż 10,5 proc. osób w wieku 14–29 lat, tylko 0,8 proc. w przedziale 30–49 lat i 4,3 proc. między 50. a 65. rokiem życia.

     Wyraźnie większy odsetek osób młodych wskazuje na niedoszacowanie odsetka osób nieheteronormatywnych w populacji starszych wychowanych w czasach, kiedy takie osoby ścigano i potępiano więc siłą rzeczy raczej będą unikać deklaracji.
     Co w sumie jest mało istotne , mam nadzieję, że nie twierdzi, że naruszanie praw 5% społeczeństwa jest bardziej do przyjęcia niż naruszanie praw 10%

  • j-k Bzdety,- nikt osob LGBT w Polsce nie przesladuje. 09.08.20, 15:29
   bo nie ma takiej sily politycznej w PL , ktora przesladowania osob LGBT mialaby w swoim programie.

   a ze spotykaja sie czasem z docinkami osob prywatnych - no spotykaja.

   - ludzie maja rozne poglady

   np. niektorzy smieja sie z inwalidow, czy garbatych - ladne to nie jest - ale tez sie czasem zdarza.

   ERGO: - bzdury opowiadasz, a robienie zadym przez LGBT antagonizuje tylko spoleczenstwo i zacheca ekstreme do kontr-manifestacji i rozrob.
   • aniechto.only Re: Bzdety,- nikt osob LGBT w Polsce nie przesla 09.08.20, 15:53
    Trzeba być kompletnie ślepym, głuchym, nieczytatym i niekumatym, żeby stwierdzić, że to LGBT antagonizuje.
    Docinki osób prywatnych:

    Kaczyński o LGBT:
    Chcą wedrzeć się do szkół i naszego życia. To trzeba odeprzeć

    Ruch LGBT i gender zagrażają naszej tożsamości, zagrażają naszemu narodowi, zagrażają polskiemu państwu

    Duda:
    Próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie. A to jest po prostu ideologia


    Posel Czarnek:
    Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu (a ten z marksizmu) pochodzi z tego samego korzenia, co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców.

    Abp Jędraszewski :
    Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa.

    Radio Maryja:
    Promocja dewiacji LGBT

    • j-k Re: Bzdety,- nikt osob LGBT w Polsce nie przesla 09.08.20, 16:00
     aniechto.only napisała:

     > Trzeba być kompletnie ślepym, głuchym, nieczytatym i niekumatym, żeby stwierdzi
     > ć, że to LGBT antagonizuje.
     > Docinki osób prywatnych:


     napisalem, ze docinki , jak i wobec np. garbatych, ZAWSZE beda mialy miejsce.

     a dopoki nie ma rekoczynow - to i nie ma sprawy.

     moja dobra rada: - nie robic zadym - to bedzie mniej okazji do rekoczynow i mordobicia - tylko siedziec spokojnie w swoim gronie.
     • aniechto.only Re: Bzdety,- nikt osob LGBT w Polsce nie przesla 09.08.20, 17:03
      Czyli jednak jesteś ślepy, nieczytaty i niekumaty.

      "nie ma rękoczynów":

      poranny.pl/marsz-rownosci-w-bialymstoku-pobity-nastolatek-opowiada-o-ataku-i-agresji-z-jaka-sie-spotkal-zdjecia-wideo/ar/c1-14293181

      www.se.pl/krakow/krakow-pobicie-pod-klubem-dla-gejow-rzucili-sie-na-kilka-osob-z-kijami-szokujace-zdjecie-aa-RBnE-5W1x-6m2F.html

      www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,26183608,jak-wyglada-nienawisc.html

  • inocom Rewolucji nie będzie z jednego powodu. 09.08.20, 15:41
   Nigdzie na świecie chuligani, którzy jeszcze stanowią mniejszość nie zrobili rewolucji, kogo porwą? Jakie mają idee?

   Za to facet będzie siedział za zniszczenie nieswojego mienia (do 8 lat robienia za kobietę).
   Jeśli na Czerskiej w Agorze wybiję szybę to będę wandalem, a nie rewolucjonistą.

   Już was tu zgromadzonych, w tym snajpera widzę na barykadach.
   • taniarada Re: Rewolucji nie będzie z jednego powodu. 09.08.20, 15:52
    inocom napisał:

    > Nigdzie na świecie chuligani, którzy jeszcze stanowią mniejszość nie zrobili re
    > wolucji, kogo porwą? Jakie mają idee?
    >
    > Za to facet będzie siedział za zniszczenie nieswojego mienia (do 8 lat robienia
    > za kobietę).
    > Jeśli na Czerskiej w Agorze wybiję szybę to będę wandalem, a nie rewolucjonistą
    > .
    >
    > Już was tu zgromadzonych, w tym snajpera widzę na barykadach.
    >
    > Przecież to jest wszystko typowa ustawka.
    Ktoś się znowu w Polsce zaczął brzydko bawić porządkiem publicznym.
    Czuć smród spalin Wartburga.
    • inocom Re: Rewolucji nie będzie z jednego powodu. 09.08.20, 15:56
     taniarada napisał(a):

     > > Już was tu zgromadzonych, w tym snajpera widzę na barykadach.
     > >
     > > Przecież to jest wszystko typowa ustawka.
     > Ktoś się znowu w Polsce zaczął brzydko bawić porządkiem publicznym.
     > Czuć smród spalin Wartburga.

     Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by o bratnią pomoc poprosić np. francuskich policjantów.
     Mają wprawę we wprowadzaniu demokracji.
     • taniarada Re: Rewolucji nie będzie z jednego powodu. 09.08.20, 18:30
      inocom napisał:

      > taniarada napisał(a):
      >
      > > > Już was tu zgromadzonych, w tym snajpera widzę na barykadach.
      > > >
      > > > Przecież to jest wszystko typowa ustawka.
      > > Ktoś się znowu w Polsce zaczął brzydko bawić porządkiem publicznym.
      > > Czuć smród spalin Wartburga.
      >
      > Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by o bratnią pomoc poprosić np. francuski
      > ch policjantów.
      > Mają wprawę we wprowadzaniu demokracji.
      >
      Co robić i jak się odnosić, jak bronić przed tą falą tęczowej rewolucji ? Według mnie spokojnie wykorzystywać wszystkie mechanizmy polskiego prawa ( takie jak najbardziej zasadne zostało zastosowane wobec Michała Sz. ) , a dodatkowo przydałoby się by znalazło się kilkoro dobrych dziennikarzy śledczych i by polskiemu społeczeństwu ( ono i tak doskonale wie czym jest ta ideologia LGBT+QWERTY , gender ) unaocznić ,a w zasadzie udowodnić ergo jednoznacznie określić źródła finansowania LGBT w RP i tych tęczowych hunwejbinów z pierwszej linii frontu. I tyle.
      • inocom Re: Rewolucji nie będzie z jednego powodu. 09.08.20, 19:46
       taniarada napisał(a):

       > inocom napisał:
       >
       > > taniarada napisał(a):
       > >
       > > > > Już was tu zgromadzonych, w tym snajpera widzę na barykadach.
       > > > >
       > > > > Przecież to jest wszystko typowa ustawka.
       > > > Ktoś się znowu w Polsce zaczął brzydko bawić porządkiem publicznym.
       > > > Czuć smród spalin Wartburga.
       > >
       > > Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by o bratnią pomoc poprosić np. fra
       > ncuski
       > > ch policjantów.
       > > Mają wprawę we wprowadzaniu demokracji.
       > >
       > Co robić i jak się odnosić, jak bronić przed tą falą tęczowej rewolucji ? Wedł
       > ug mnie spokojnie wykorzystywać wszystkie mechanizmy polskiego prawa ( takie ja
       > k najbardziej zasadne zostało zastosowane wobec Michała Sz. ) , a dodatkowo prz
       > ydałoby się by znalazło się kilkoro dobrych dziennikarzy śledczych i by polskie
       > mu społeczeństwu ( ono i tak doskonale wie czym jest ta ideologia LGBT+QWERTY ,
       > gender ) unaocznić ,a w zasadzie udowodnić ergo jednoznacznie określić źródła
       > finansowania LGBT w RP i tych tęczowych hunwejbinów z pierwszej linii frontu.
       > I tyle.

       To wszystko jest proste. Wymaga tylko konsekwencji. A z Francuzami serio. Gdy odmieńcy pobiją francuskiego policjanta, jazda będzie inna.
     • snajper55 Re: Rewolucji nie będzie z jednego powodu. 10.08.20, 04:49
      inocom napisał:

      > kylax4 napisał:
      >
      > > Rewolucja październikowa to było 30.000 ludzi.
      >
      > Aż tylu pedałów to całej Polsce nie ma.

      Polaków mających skończone 15 lat mamy ponad 32 mln. Około 5% to homoseksualiści. Tak więc homoseksualistów mamy w Polsce około 160.000.

      daliaresearch.com/blog/counting-the-lgbt-population-6-of-europeans-identify-as-lgbt/

      S.
      • inocom Re: Rewolucji nie będzie z jednego powodu. 10.08.20, 08:32
       snajper55 napisał:

       > inocom napisał:
       >
       > > kylax4 napisał:
       > >
       > > > Rewolucja październikowa to było 30.000 ludzi.
       > >
       > > Aż tylu pedałów to całej Polsce nie ma.
       >
       > Polaków mających skończone 15 lat mamy ponad 32 mln. Około 5% to homoseksualiśc
       > i. Tak więc homoseksualistów mamy w Polsce około 160.000.
       >
       > daliaresearch.com/blog/counting-the-lgbt-population-6-of-europeans-identify-as-lgbt/
       >
       > S.

       Tylko, że większość z tych ludzi jest normalna. Waldorff np. Tacy ludzie żyją i nikomu nie przeszkadzają.
   • j-k bzdety 09.08.20, 16:09
    pkt4a napisała:
    > Coś wisi w powietrzu . Jest duszno i wschodnio .


    bzdety.

    duszne, wilgotne powietrze to. wieje z zachodu.

    ze wschodu to wieje zawsze suche.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka