Dodaj do ulubionych

Zapomniane kłamstwo Macierewicza

13.08.20, 16:27
3 lata temu Antoni zapowiedział że na setną rocznicę Bitwy Warszawskiej powstanie odpowiedni pomnik. Nawet MON wyasygnowało odpowiednie fundusze. Antoniego wykopali(może przez kłamstwa?) przyszedł Błaszczak. I niestety nic z tego nie wyszło. Znaczy wyszedł Błaszczak z kilkoma koparkami i tablicą że tu powstanie Muzeum Bitwy Warszawskiej. Niestety jak Błaszczak wyjechał to koparki za nim też.
Śmiesznie ale rok wcześniej posłowie PO chcieli aby państwo Polskie przekazało pieniądze na realizację projektu autorstwa PiS, to wiadomo kto był przeciw temu. Oczywiście pisowcy.
Ale nikt tym się nie przejmuje bo najbliższa okrągła rocznica już jest za 100lat. Jest duża szansa że da się zdążyć z tym pomnikiem
www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1966840,1,jak-ministra-blaszczaka-zaskoczyla-bitwa-warszawska.read
Setna rocznica Bitwy Warszawskiej przyszła znienacka i okazała się zaskoczeniem dla ministra obrony, który obiecał postawić na tę okoliczność muzeum. Ostatecznie projekt trzeba było dopasować do realiów i 3 sierpnia 2020 r. udało się postawić jedynie tablicę z wizualizacją i napisem: „Tu powstaje muzeum Bitwy Warszawskiej”.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka