Dodaj do ulubionych

Należy ustawowo chronić kierownicze stanowiska

18.08.20, 07:46
państwowe przed osobami, które przepisały swoje majątki na małżonków, dalszych krewnych albo innych pociotków. Jest to ważne szczególnie teraz kiedy urzędnicy państwowi zostali prawnie chronieni przed marnotrawstwem publicznych pieniędzy!
Uczciwi ludzie się swoich majątków nie wstydzą, bo zdobyli je legalnie, a jako pierwsi swoje nielegalnie zdobyte majątki przepisywali na pociotków gangsterzy z Wołomina i Pruszkowa, robili to po to by być bezkarnymi i je zachować, bo jeśli ktoś nic nie posiada to nie można mu tego zabrać.

W cywilizowanym świecie jest to nie do pomyślenia, żeby premier i jego ministrowie nie mieli żadnego majątku, czyli byli gołodupcami. Jeśli ktoś pracował kilkadziesiąt lat i nic z tego nie ma to tym bardziej nie powinien być na kierowniczym stanowisku państwowym, bo się do tego na pewno nie nadaje,
Tak samo zresztą jak ktoś, kto nie potrafił sam sobie ułożyć życia nie powinien pouczać w tej materii innych!
Dlatego też mam prośbę do opozycji, by zamiast zajmować się pierdołami dała projekt takiej ustawy, który wyeliminuje ludzi nieuczciwych z polityki!
Obserwuj wątek
    • qinto Re: Należy ustawowo chronić kierownicze stanowisk 18.08.20, 08:02
      W cywilizowanym świecie jest to nie do pomyślenia, żeby premier i jego ministrowie nie mieli żadnego majątku, czyli byli gołodupcami.

tusk dorobił się znacznego majątku zanim został premierem? - sprzedając bułki i malując kominy?

Dlatego też mam prośbę do opozycji, by zamiast zajmować się pierdołami dała projekt takiej ustawy, który wyeliminuje ludzi nieuczciwych z polityki!

Ale ty jesteś naiwny Stasiu - jak dziecko.
      • krol.osle.jlawki Oj uwiera was ten Tusk 18.08.20, 08:15
        qinto napisał:

> tusk dorobił się znacznego majątku zanim został premierem? - sprzedając bułki i
        > malując kominy?
        >
        > Ale ty jesteś naiwny Stasiu - jak dziecko.
        >

Lepiej być naiwnym niż głupoty wypisywać.
        Po pierwsze malowanie kominów to nie jest wstydliwa praca, ale za to bardzo dobrze płatna, wiem bo mój kumpel prowadził prace wysokościowe i bardzo dobie chwalił nie tylko widoki, ale i zarobki,
        Po drugie Tusk jako człowiek uczciwy nie ma rozdzielczości majątkowej:
        Po trzecie wolę być naiwnym niż głupoty wypisywać w temacie o którym nie mam pojęcia.
        Po czwarte lepiej malować kominy niż podkładać świnie, albo jątrzyć , judzić , dzielić i szczuć jednych Polaków na drugich!
        Po piąte, to Rusk jak do tej pory był jedynym polskim premierem od nikogo niezależnym!
        Nie rządził też z tylnego siedzenia tylko wszystko brał sam na klatę!
      • stasi1 Re: Należy ustawowo chronić kierownicze stanowisk 18.08.20, 09:09
        Tusk zanim został premierem kilkanaście lat zasiadał w Polskim parlamencie, więc mógł sie t rochę dorobić. Tu raczej chodziło o człowieka który nic nie ma a zostaje premierem. A takim człowiekiem miał niby być Morawiecki. 20 lat temu mój były kierownik o kaczorze. Jak ludzie nie boja się mu powierzyć losu kraju skoro ten facet niczego sie nie dorobił? W polityce od 10 lat a żadnych oszczędności, niczego
      • qinto Re: Należy ustawowo chronić kierownicze stanowisk 18.08.20, 08:16
        ajr-on napisał:

> Pełna zgoda, z polityki trzeba eliminować i karać ludzi nieuczciwych.

To już zostało niejednokrotnie "przerobione" w przeszłości - rewolucja francuska, rewolucja bolszewicka, nazizm w Niemczech, rządy powojenne w Polsce.
        Wtedy również eliminowano ludzi "nieuczciwych".
        • krol.osle.jlawki Re: Należy ustawowo chronić kierownicze stanowisk 18.08.20, 08:21
          qinto napisał:

> ajr-on napisał:
          >
          > > Pełna zgoda, z polityki trzeba eliminować i karać ludzi nieuczciwych.
          >
          >
          > To już zostało niejednokrotnie "przerobione" w przeszłości - rewolucja francusk
          > a, rewolucja bolszewicka, nazizm w Niemczech, rządy powojenne w Polsce.
          > Wtedy również eliminowano ludzi "nieuczciwych".
          >

Nie przyrównuj "nieuczciwości" ulicznego motłochu ,komunistycznej , czy hitlerowskiej, ani kaczystowskiej do "nieuczciwości" wynikającej z polskiej definicji tego słowa.
    • no-popis Re: Należy ustawowo chronić kierownicze stanowisk 18.08.20, 08:47
      krol.osle.jlawki napisał:

> państwowe przed osobami, które przepisały swoje majątki na małżonków, dalszych
      > krewnych albo innych pociotków. Jest to ważne szczególnie teraz kiedy urzędnicy
      > państwowi zostali prawnie chronieni przed marnotrawstwem publicznych pieniędzy
      > !

To nie jest wątek o PO.
    • dwaczarnekoty Re: Należy ustawowo chronić kierownicze stanowisk 18.08.20, 12:50
      Transparentność. Zawsze sprawdzam życiorys tego, na kogo głosuje. Nie przekonuje mnie człowiek , mąż, ojciec trojga dzieci 40 lat, w karierze zawodowej same wysokie stanowiska w budżetowce. Wręcz od młodości, jakby się ślizgal na cudzych plecach nie wiedząc jak to jest dojść samemu. Mając do wyboru nauczyciel - informatyk, tym bardziej, że ten informatyk nie miał nic poza pracą zawodową w życiorysie wybiorę nauczyciela. Bo to ktoś kto czuje co to powołanie, dotyka realnych problemów pedagogicznych czy społecznych. Ostatnio głos mój poszedł na kobietę po filozofii. Choć do sejmu się nie dostała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka