Dodaj do ulubionych

Kaczyński nie jest zagrożeniem

23.08.20, 13:47
Wszyscy ekscytują się Jarosławem Kaczyńskim, że niszczy Polskę (prawda), że jest wannabe dyktatorem (też prawda) i tak dalej. Pomimo tego, nie uważam, żeby to on był prawdziwym zagrożeniem dla Polski
Znacznie gorszym człowiekiem jest Zbigniew Ziobro. I to jego Polacy powinni się obawiać. Ten człowiek jest tak przepełniony nienawiścią, że Kaczyński przy nim, to leniwy, tłusty kot.
Związki ministra "sprawiedliwości" z różnymi organizacjami typu ordo iuris, radio maryja itd. są tak silne, że większość jego współpracowników jest, w taki czy inny sposób, powiązana z tymi antydemokratycznymi bytami.
Staczanie się Polski w otchłań protofaszyzmu, gloryfikowanie heilującej "patriotycznej młodzieży", nienawiść wobec osób LGBT, zaciskanie sojuszu tronu i ołtarza, to procesy, na które znacznie większy wpływ ma Ziobro, niż Kaczyński. Sądy, prokuratura, policja, wszystkie te instytucje są obsadzone jego stronnikami, a nie stronnikami Kaczyńskiego.
W PiSie trwa wojna o władzę, Kaczyński się kończy. Walka toczy się między Ziobrą, Morawieckim, oraz Dudą (razem z przydupasami). Dlatego uważam, że powinniśmy przestać pisać o Kaczyńskim, bo jego znaczenie z miesiąca na miesiąc maleje. Zagrożenie nadchodzi z innego kierunku.
Obserwuj wątek
   • pies.na.czarnych Re: Kaczyński nie jest zagrożeniem 23.08.20, 14:29
    Nawiązując do wypowiedzi Czarzastego
    wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7804306,bartosz-kownacki-wlodzimierz-czarzasty-polityka-lewica-pis.html?fbclid=IwAR1x-zSl9KHegWvihrK7jG7eUTrGcfYSQ59SshGyrEDmuRtZEHwMobJPwro
    Okazuje się, ze Kownacki to nie tylko jest cham, ale w dodatku debil do kwadratu.
    • ktos_z_kosmosu Re: Kaczyński nie jest zagrożeniem 23.08.20, 15:08
     pies.na.czarnych napisała:

     > Nawiązując do wypowiedzi Czarzastego
     > wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7804306,bartosz-kownacki-wlodzimierz-czarzasty-polityka-lewica-pis.html?fbclid=IwAR1x-zSl9KHegWvihrK7jG7eUTrGcfYSQ59SshGyrEDmuRtZEHwMobJPwro
     > Okazuje się, ze Kownacki to nie tylko jest cham, ale w dodatku debil do kwadrat
     > u.

     Jeden, choć cham, ale wycwaniony agent KK, w starciu z miernym politykiem.
     O Czarzastym miałem lepsze zdanie, ale teraz, w kategorii, bystry polityk, u mnie pogrążył się całkowicie. On i wielu innych z opozycji daje się jak sztubaki, czy jak Kidawa, prowokować. PIS wie, że po trzydziestu latach kościelno-solidarnościowej transformacji, miliony Polaków stało się zaściankowymi prymitywami i dlatego podsyca temat lgbt. Wiedzą, że im bardziej sprowokowani politycy opozycji będą koty drzeć o tę mniejszość, tym bardziej będą tracić elektorat.
     Jeśli ostatnie wybory w jakimś stopniu nie były sfałszowane, to Duda wygrał tylko dzięki samobójczemu zaangażowaniu się opozycji w obronę mniejszości seksualnej.
     A wystarczyło tylko przed prowokacjami zasłaniać się demokracją, prawem narodu do decyzji i obietnicami zorganizowania referendum w kwestii lgbt i nie tylko. Za dużo gębami dziamotali
  • ktos_z_kosmosu Re: Kaczyński nie jest zagrożeniem 23.08.20, 14:49
   O Ziobrze cała prawda, ale z jedną uwagą. Ten facecik w Kaczyńskiego hierarchii ważności znaczy tyle, ile jeden z suszonych kasztanów, które prezes dostaje od pewnej Janiny, możliwe, że w charakterze narodowo katolickiej odmiany, znanych poza Polską, kulek gejszy. Zużyte kasztany wyrzuca, co do ludzi zużytych, też ich wyrzuca, ale by mordami nie dziamgali, tych solidnie, za publiczne pieniądze, uposaża na drogę.
   W tym kraju w procesie transformacji zaniechanie, zlekceważenie obowiązku kulturotwórczej roli państwa i wewnętrzne dacie się za łby postsolidarnościowców i kościelnych, wygenerowało skutek uboczny. Naród zbaraniał, a zbaraniały naród plus wewnętrzne waśnie postsolidarnościowych miernot, umożliwiły w tym kraju małemu, pokrętnemu cwaniaczkowi, wyniesienie się i swojego martwego brata, ponad JP2, a nawet samego Boga.
  • piq też jestem tego zdania, choć światopoglądowo... 23.08.20, 22:04
   ...się z lewakiem kylaksem różnię absolutnie. Ziobro zbudował nie tylko kadrową partię typu bolszewickiego, ale na dodatek w składzie ludzi pozbawionych doszczętnie jakichkolwiek zasad moralnych. Solidarna Patoćwierćinteligencja i Ziobro brutalnie idą po władzę. Na dodatek w aliansie z tawariszczem wszechczekistą Kamińskim; doniesienia o ich "konflikcie" były albo inspirowane przez agenturę Kamińskiego, albo wrzucono jakiemuś niedorobionemu reporterowi takiego fejka.

   Pisałem tu już o tym, że to dwójka grająca w zespole. Widać to było już przy sprawie fałszowania podpisów i Andruszkiewicza, gdzie ludzie Kamińskiego współpracowali z ziobrowcami. Teraz z kolei wszyscy zapomnieli, że system inwigilacyjny Pegasus kupił Kamińskiemu Ziobro za pieniądze zdefraudowane z funduszu sprawiedliwości. Musieli go mieć obaj, bo zbierają haki na jesień, kiedy dojdzie do poważnego przesilenia politycznego i końca "prawicy" jaką znamy. Jeśli do władzy dojdzie ta swołocz Zero z Kamińskim, to będziemy tęsknić za łagodnością Jarosława Kaczyńskiego.

   Ostatnie afery o LGBT to na 100% ustawka przygotowana przez służby Kamińskiego a grzana przez ludzi Ziobry. Ziobro kupił też Lisickiego za kasę znów z funduszu sprawiedliwości i ma teraz swoją gazetę, czyli DoRzeczy, dotychczas jeszcze choć śladowo niezależną. Ludzie Kamińskiego lądują w spółkach skarbu państwa. To najniebezpieczniejszy duet w naszej najnowszej historii, Ziobro z Kamińskim. Zwłaszcza że nie ma komu w opozycji stawić im czoła, bo tam nikt nie widzi oczywistości.
  • pkt4a Re: Kaczyński nie jest zagrożeniem 23.08.20, 22:15
   Powiadasz piggi że że nagonka na LGBT to szczurkowaty i zerowy , a to ciekawe .
   One takie przecież menskie som oba dwie ...


   --------------------------------------
   hartman.blog.polityka.pl/2020/08/22/list-do-filistrow-nie-ma-dobrych-ksiezy/?nocheck=1
   • piq Nikołaj Jeżow był pedziem i pokurczem,... 23.08.20, 23:22
    ...co nie przeszkadzało mu być "krwawym karłem" również dla wspórodzeństwa w elgiebecie (nie piszę "współbraci" czy jakoś konkretnie, żeby nikogo nie zmisdżędrować, bo to najstraszniejsza rzecz na świecie, gorsza od wydłubania oka Jurandowi przez Krzyżaków).
   • piq zajrzałem sobie do tekstu Hartmanna z twojej... 24.08.20, 00:31
    ...sygnaturki. Pomijając, że jest w znacznej części oparty na nieprawdach, jest to tekst czysto nazistowsko-bolszewicki i przepojony rzetelną lewicową nienawiścią. Wystarczy pojęcie księży zastąpić pojęciem "Żydzi" albo "homoseksualiści", albo "Polacy" albo "cykliści" i dokomponować stosowne uzasadnienie również oparte na nieprawdach. Hartmann dośc często przechodzi moją ulicą, jak go spotkam, to mu to powiem prosto w zakłamany ryj. Rzadka swołocz i dodatkowo intelektualny oszust. To mu też powiem.
  • krol.osle.jlawki Uważam, ze jesteś w błędzie 24.08.20, 07:40

   Kwaczyński to największe zło od czasów Stalina. To potwór od którego się to wszystko zaczęło, potwór który jako pierwszy po 89 roku podzielił nas Polaków na dwie wrogie sobie nacje, potwór który zaraża nienawiścią, a Zero to jeden z tych którzy zarazili się pierwsi, ale też tak samo mściwy jak ten od którego się zaraził.
   Obaj jednakowo nienawidzą Polaków, a w szczególności LGBT, a dlaczego? Ano dlatego dlaczego Hitler nienawidził żydów (bo miał żydowskie korzenie).
   To on też sprawiedliwie obdziela swoją ferajnę i pozwala im kraść i doić ten kraj bezkarnie i zgodnie z PISim prawem i dlatego wokół niego skupia się żądna kasy PiSia ferajna.
   Jak On wykorkuje to ci co zostaną się wzajemnie pozagryzają i będzie po PiSie .
   Wtedy przyjdzie czas na odbudowanie Polski, którą Kaczor zniszczył.
   A zniszczył praktycznie wszystko poza godnością części Polaków, tej , która go nie popiera.

   I daj Boże by Pan Bóg się nad nami zlitował.
  • dwaczarnekoty Re: Kaczyński nie jest zagrożeniem 24.08.20, 21:24
   Kaczyński to człowiek który zagospodarował demencję starczą, braki w wiedzy, logicznym mysleniu. Skłócił rodziny. Każdego dnia sączy nienawiść poprzez szczujnie podjudzajac starszych ludzi do nienawiści do kazdego, kto nie kocha pisu. Ojciec jest w stanie dzieci zabić, taniarada skakać z radości po trumnie forumowego kolegi. Jakby ziemię zamieszkały demony. J.K przebiegle zainwestował w pokłady agresji, chciwości, lenistwa. Ziobro to człowiek pozbawiony uczyć wyższych, ale zbyt ekstremistyczny, by zajął miejsce Kaczyńskiego.
  • aniechto.only Re: Kaczyński nie jest zagrożeniem 25.08.20, 08:05
   kylax4 napisał:


   > W PiSie trwa wojna o władzę, Kaczyński się kończy. Walka toczy się między Ziobr
   > ą, Morawieckim, oraz Dudą (razem z przydupasami). Dlatego uważam, że powinniśmy
   > przestać pisać o Kaczyńskim, bo jego znaczenie z miesiąca na miesiąc maleje. Z
   > agrożenie nadchodzi z innego kierunku.
   >
   >

   Wszystko się zgadza i wygląda na to, że Ziobro wygra. Ale zaprzestanie pisania o Kaczyńskim to błąd. To on jest odpowiedzialny za wprowadzenie tej kreatury do polityki.
   • margit49 Re: Kaczyński nie jest zagrożeniem 25.08.20, 20:18
    aniechto.only napisała:

    > Wszystko się zgadza i wygląda na to, że Ziobro wygra. Ale zaprzestanie pisania
    > o Kaczyńskim to błąd. To on jest odpowiedzialny za wprowadzenie tej kreatury d
    > o polityki.

    Wprowadził kreaturę, a teraz usiłuje ją poskromić i ujarzmić. Politycy "Zbigniewa Ziobry wycięci z TVP Info. Decyzję miał podjąć Jarosław Kaczyński." Dlatego Ziobro chętnie udziela się w Trwam

    www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ziobrysci-wycieci-z-tvp-info-decyzje-mial-podjac-kaczynski/gz8vxkf,79cfc278

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka