Dodaj do ulubionych

Prezydent Biedroń a UE, sprawa białoruska i Perła

25.08.20, 19:56
Prezydent Biedroń, po licznych sukcesach w polityce zagranicznej i wewnętrznej, podjął się szczytnego zadania uratowania spokoju społecznego w/na Białorusi.
Prezydent Biedroń ma wszelkie podstawy do podjęcia tego wielkiego dzieła. Jest progresywny i wiarygodny. Jak wiadomo, pełnym sukcesem zakończył swoje rządy w Słupsku i zyskał powszechną wdzięczność wiernej ludności Słupska i okolic, której świadectwo dała ludność w dopiero co minionej kampanii.
Już po eurowyborach Prezydent Biedroń złożył mandat i wziął się za ratowanie polskiej służby zdrowia. Superman nie dałby rady, ale nie Prezydent Biedroń. A kiedy tego dokonał, w chwale rzucił się do wprowadzania zielonej energetyki i likwidacji węglowej. Prezydentowi Biedroniowi zawdzięczamy, że po roku 2030 nie będzie elektrowni węglowych.

Już po uzdrowieniu energetyki i budownictwa mieszkaniowego Prezydent Biedroń zadeklarował, że w polityce krajowej i zagranicznej priorytetem będą dlań sprawy obronności.

To dlatego Łukaszenko przeraził się aż tak, że lata wokół swych granic śmigłowcem, z karabinem w ręku wygląda przeznaczenia. A Prezydent, Prawdziwy Prezydent Biedroń, i tak przełamie i załatwi Łukaszenkę tak jak energetykę, budownictwo, tak samo, jak załatwił armię.

I cała Unia Europejska powie tak oto:

Ja jestem sprawczyni jego czynów, jego, dla którego wyrosłam w domu Ojca, i poznawałam po sobie, że ogromnieję tak jak jego dzieła".

I dostojna w swoich ruchach cała dąży ku Niemu i śpieszy, aby ją wziął.
I wyciągnął ręce i wziął ją i przybrał na się piękno jej barw, i całego siebie okrył królewskim płaszczem.

Tak obleczony wstąpił w bramę powitań i uwielbień w Mińsku.

Pochylił głowę i wielbił wspaniałość Ojca, który Białoruś dla niego przeznaczył, którego rozkazy wypełnił, tak jak on wypełnił co był obiecał.
Przyjął go Ojciec z radością i był Prezydent Biedroń z nim w jego Królestwie i wszyscy jego towarzysze chwalili go
za to, że, jak obiecał, przybył Prezydent Biedroń na dwór Króla królów UE i przyniósłszy Perłę Białorusi ukazał się z nim razem.

(Za przykładem Pytlika coś tu ukradłem i nie powiem co. Nie może być, żeby prawić o siłach postępowych i czegoś nie "zwinąć".)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka