Dodaj do ulubionych

Trwa kontrola dokumentów ws "Czajki"

02.09.20, 06:39
Jestem pewien, że te dokumenty zginą, ukradną je, spalą się ogniem samoistnym, utoną w ściekach, helikopter przejedzie, albo prokurator/ka ucieknie z nimi do Maroka. ten wadliwy twór powstał gdy "rządził" Wa-wą safanduła, a nie można oskarżać takiego świętego, co to i "S" rządził w czasie strajków, i pokonał Putina w wojnie z Gruzją, i chodził po wodzie i leczył chorych na chlamydię.

metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,26260132,awaria-kolektora-w-czajce-policja-weszla-do-ratusza-i-mpwik.html#s=BoxOpImg4
Obserwuj wątek
    • krol.osle.jlawki Podzielą los dowodów z wypadku Kloconogiej 02.09.20, 08:24
      czandra3 napisał:

> Jestem pewien, że te dokumenty zginą, ukradną je, spalą się ogniem samoistnym,
      > utoną w ściekach, helikopter przejedzie, albo prokurator/ka ucieknie z nimi do
      > Maroka. ten wadliwy twór powstał gdy "rządził" Wa-wą safanduła, a nie można osk
      > arżać takiego świętego, co to i "S" rządził w czasie strajków, i pokonał Putina
      > w wojnie z Gruzją, i chodził po wodzie i leczył chorych na chlamydię.
      >
      > metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,26260132,awaria-kolektora-w-czajce-policja-weszla-do-ratusza-i-mpwik.html#s=BoxOpImg4
      >
    • man_sapiens Re: Trwa kontrola dokumentów ws "Czajki" 02.09.20, 09:59
      czandra3 napisał:

> Jestem pewien, że te dokumenty zginą, ukradną je, spalą się ogniem samoistnym,
      > utoną w ściekach, helikopter przejedzie, albo prokurator/ka ucieknie z nimi do
      > Maroka.

A miejsce tych dokumentów są produkowane nowe, lepsze. Drukarki aż się grzeją.
    • taniarada Re: Trwa kontrola dokumentów ws "Czajki" 03.09.20, 21:22
      Proszę popatrzeć na skład osobowy zarządu (prezio + vice) miasta Stołecznego Warszawa:

R. Trzaskowski - politolog
      P. Rabiej - filolog
      M. Olszewski - dziennikarz
      R. Kaznowska - administratywistka
      R. Soszyński - dr nauk społecznych (wcześniej fizyka i matematyka na PW)
      Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego w tej ekipie nie ma człowieka, który miałby wiedzę, doświadczenie i umiejętności dotyczące tak kluczowego składnika metropolii jakim jest INFRASTRUKTURA?
      Dlaczego wicepreziem nie została osoba z w wykształceniem budowlanym (inżynieryjnym)?
      A zamiast tego mamy (znaczy Warszawianie mają) np. filologa Rabieja. Jakie on ma pojęcie o rurach, zaworach, przekładniach, zbiornikach, przepływach, ciśnieniach i tym podobnych imponderabiliach? Żadne.
      • inocom O PO i Trzasku piszą już nawet w Szwecji :) 04.09.20, 12:45
        wiadomosci.onet.pl/swiat/awaria-czajki-szwecja-reaguje-na-wplywanie-sciekow-do-baltyku/dh3e369
        Szwedzki urzędnik przypomina, że oczyszczalnia "Czajka" była znaczącym źródłem zanieczyszczeń do 2013 r. - Spodziewaliśmy się, że przeprowadzona modernizacja oczyszczalni ścieków, w tym budowa tunelu pod Wisłą, ograniczy emisję ścieków na wiele lat. Fakt, że cały wlot zawalił się po siedmiu latach rodzi wiele pytań - uważa Philip Axe - Starszy analityk Urzędu ds. morza i wody.

Jak w budowli, która nadzorowała sama HGW mogło się coś zawalić? Cement jumali?
    • inocom O i już jeden dokument zaginał :) 04.09.20, 08:45
      czandra3 napisał:

> Maroka. ten wadliwy twór powstał gdy "rządził" Wa-wą safanduła, a nie można osk
      > arżać takiego świętego, co to i "S" rządził w czasie strajków, i pokonał Putina
      > w wojnie z Gruzją, i chodził po wodzie i leczył chorych na chlamydię.
      >
      > metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,26260132,awaria-kolektora-w-czajce-policja-weszla-do-ratusza-i-mpwik.html#s=BoxOpImg4

I to gdzie, tu na forum.
      Ciekawe co Snajper pali, pewnie Radomskie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka