Dodaj do ulubionych

Suweren to żartowniś.:)

06.09.20, 22:39
uważa PiS za partię prawicową.:)
www.rp.pl/Polityka/200909645-Sondaz-Ktora-partia-w-Sejmie-jest-najbardziej-prawicowa.html
Obserwuj wątek
   • buldog2 Tak!Tak!!!! To prawda!!! 06.09.20, 23:45
    Podatki nie zostały podniesione, a Partia pokazuje, że można rządzić skromniej. Bez tej rozrzutności na własne potrzeby, wyłudzania pieniędzy przez karuzele stanowisk i afery z czym się da, tak jak to było za czasów PO.

    inocom napisał:

    > Jeśli warunkiem jest dotrzymywanie słowa, to faktycznie tak jest.
    >
   • szwampuch58 Re: Suweren to żartowniś.:) 08.09.20, 15:58
    kupilem elektryczna Serenke Morawieckiego dla syna, corce eleganckie drewniane mieszkanie Morawieckiego,z mojOm ukochana wybieramy sie promem Morawieckiego w rejs po Baltyku,kanalem Kaczynskiego do Elblaga ,potem lecimy z 17 terminalu lotniska w Baranowie do Egiptu Condorem.....a wszystko to za 14 pensje emeryta
  • manhu Re: Suweren to żartowniś.:) 07.09.20, 01:00
   Joseph Goebbels powiedział kiedyś "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą". Niemal wszystkie media kłamią od lat, że PIS to prawica więc tępy suweren wierzy.

   Porównajmy komunistów z PIS i SLD (Miller Belka):
   -Miller ostro ciął wydatki gdy wystąpiła duża dziura, PIS ani myśli, nawet powiększa dając 14-tą emeryturę
   -Belka zaniżył stopy procentowe i wprowadził podatek Belki, tyle za Belki w najgorszym okresie było 5,75% przy inflacji 3,5%, zaś złodziej Kaczyński daje 0,1% przy inflacji 3,7%
   (oszuści z PIS kłamią, że oszczędzanie od dawna się nie opłaca, gdy jest to od 2017 roku, od czasów PIS: biznes.interia.pl/finanse/news-mamy-najnizsze-w-ue-realne-oprocentowanie-lokat,nId,4707026).
   -obie partie naciskały NBP, ale za czasów PIS niezależność NBP jest zerowa (przydupas Glapiński, który ani myśli dbać o wartość pieniądza), w dodatku SLD naciskało gdy było miejsce na obniżki i to duże (np. 6,5 vs 0,8), a PIS naciska gdy nie ma cienia miejsca (0,5 vs 3-4)
   -Miller rozdymał budżet jak się da, Kaczyński w tym roku przekroczy 200 mld oraz 60% zadłużenia łamiąc konstytucję (SLD nawet nie próbowało).

   I tak dalej. I wiele szalonych pomysłów rodem z Gomułki z których "komuniści" z SLD wyrośli, a komuniści z PIS nadal wierzą. PIS to skrajna lewica, jedynie partia Razem jest na lewo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka