Dodaj do ulubionych

PIS policja kłamie.

07.09.20, 10:51
"Policjanci na interwencji nie mają identyfikatorów z nazwiskami" powiedział rzecznik policji po brytalnej interwencji na Krakowskim przedmieściu, kiedy to granatowe furażerki były anonimowe!
Dzisiaj na interwencji na ul Swiętokrzyskiej w warszawie policjanci mają identyfikatory na mundurach.

To jak to jest, tylko dla LGBT są anonimowi, czy policja kłamie?
Obserwuj wątek
    • qinto Re: PIS policja kłamie. 07.09.20, 14:33
      "Policjanci na interwencji nie mają identyfikatorów z nazwiskami" powiedział rzecznik policji po brytalnej interwencji na Krakowskim przedmieściu, kiedy to granatowe furażerki były anonimowe!

Jak to była brutalna interwencja, to znaczy Stasiu, że wyszedłeś dopiero z przedszkola.
      Naprawdę nie widziałeś brutalnych akcji policji we Francji, Hiszpanii, Niemczech i USA?
      Gdyby to samo działo si w wymienionych krajach mówię o agresji protestujących - to wielu z nich qylądowałoby na OIOM ie.
        • krol.osle.jlawki Re: PIS policja kłamie. 07.09.20, 15:31
          pies.na.czarnych napisała:

> Światowca mamy na Forum.
          >

I na dodatek mnie, weteranowi tego forum, człowiekowi najbardziej gnojonemu w historii tego forum, forum MOJEJ gazety chce zaimponować, że straszą go banem za 7 dni.
          Żenada!!!

Niech zajrzy na osłą i zobaczy co i za co mnie dzisiaj PiSior wysałał na osła!
          Odnosze wrazenie, ze każde wysłanie mnie na osła powoduje u niego orgazm.
          • qinto Re: PIS policja kłamie. 07.09.20, 16:04
            I na dodatek mnie, weteranowi tego forum, człowiekowi najbardziej gnojonemu w historii tego forum, forum MOJEJ gazety chce zaimponować, że straszą go banem za 7 dni.
            Żenada!!!

Głupiś jak but Stasiu, to ja likwiduję moje konto, mnie banem nie muszą straszyć, kasują mi 95% postów.
            Po za tym, nie trzeba być światowcem jak ten brukselski piesek przykuty pewnie do wózka inwalidzkiego, by widzieć jak reaguje policja w innych krajach.
            • no-popis Re: PIS policja kłamie. 07.09.20, 16:05
              qinto napisał:

> I na dodatek mnie, weteranowi tego forum, człowiekowi najbardziej gnojonemu w h
              > istorii tego forum, forum MOJEJ gazety chce zaimponować, że straszą go banem za
              > 7 dni.
              > Żenada!!!
              >
              > Głupiś jak but Stasiu, to ja likwiduję moje konto, mnie banem nie muszą straszy
              > ć, kasują mi 95% postów.
              > Po za tym, nie trzeba być światowcem jak ten brukselski piesek przykuty pewnie
              > do wózka inwalidzkiego, by widzieć jak reaguje policja w innych krajach.
              To zaklinanie rzeczywistości przez Stasia ale i moderatorów. Żyją w wirtualnym świecie.
              • topiramax Re: PIS policja kłamie. 08.09.20, 18:31
                Odwracanie kota ogonem. Brutalność to jedno a niemożność zidentyfikowania sprawcy np. kopnięcia, uderzenia, wyzwiska to czysta samowola i bezkarność. Nie chcę takich " obrońców". Jak to ma dalej tak wyglądać to dajcie pozwolenie na broń.
            • krol.osle.jlawki twój wybór, ja nadal walczę o swoje prawa na forum 08.09.20, 18:10
              qinto napisał:

> I na dodatek mnie, weteranowi tego forum, człowiekowi najbardziej gnojonemu w h
              > istorii tego forum, forum MOJEJ gazety chce zaimponować, że straszą go banem za
              > 7 dni.
              > Żenada!!!
              >
              > Głupiś jak but Stasiu, to ja likwiduję moje konto, mnie banem nie muszą straszy
              > ć, kasują mi 95% postów.
              > Po za tym, nie trzeba być światowcem jak ten brukselski piesek przykuty pewnie
              > do wózka inwalidzkiego, by widzieć jak reaguje policja w innych krajach.
              >
              >
          • qinto Re: PIS policja kłamie. 07.09.20, 16:09

Niech zajrzy na osłą i zobaczy co i za co mnie dzisiaj PiSior wysałał na osła!
            Odnosze wrazenie, ze każde wysłanie mnie na osła powoduje u niego orgazm.

Zajrzyj na oślą peowski frajerze i zobaczysz, że tam nie ma nawet jednego mojego watku. Bo moje wątki nie sa nawet usuwane na oślą ławkę, one są wysyłane w kosmos, podobnie jak i moje posty.
            Ty, jesteś w pozycji uprzywilejowanej, bo po tym co ty tu wyprawiasz na forum "weteranie głupoty" to na innym forum dawno byś miał dożywotniego bana.
      • krol.osle.jlawki To była interwencja bez powodu sprowokowana przez 07.09.20, 14:37
        qinto napisał:

> "Policjanci na interwencji nie mają identyfikatorów z nazwiskami" powiedział rz
        > ecznik policji po brytalnej interwencji na Krakowskim przedmieściu, kiedy to gr
        > anatowe furażerki były anonimowe!
        >
        > Jak to była brutalna interwencja, to znaczy Stasiu, że wyszedłeś dopiero z prze
        > dszkola.
        > Naprawdę nie widziałeś brutalnych akcji policji we Francji, Hiszpanii, Niemczec
        > h i USA?
        > Gdyby to samo działo si w wymienionych krajach mówię o agresji protestujących -
        > to wielu z nich qylądowałoby na OIOM ie.
        >

anonimowych gliniarzy, gdyby nie otoczyli tych ludzi, to by sobie zwyczajnie przeszli, Teraz to samo robią milicjanci łukaszenki
      • kylax4 Re: PIS policja kłamie. 08.09.20, 22:14
        Nie masz zielonego pojęcia dzieciaku. Policja w USA, czy Francji musi się gęsto tłumaczyć z każdego, brutalnego zachowania, zwłaszcza ostatnio po brutalnym zabójstwie Georga Floyda. I bardzo dobrze.

I co takiego działo się w Warszawie? Tak delikatne protesty, jakie są w Polsce, na zachodzie nikt nawet nie odnotowuje. Tam to są ostre demonstracje, aż leje się krew.
    • no-popis Re: PO POlicja 07.09.20, 15:58
      krol.osle.jlawki napisał:

> "Policjanci na interwencji nie mają identyfikatorów z nazwiskami" powiedział rz
      > ecznik policji po brytalnej interwencji na Krakowskim przedmieściu, kiedy to gr
      > anatowe furażerki były anonimowe!
      Ty piszesz o jakiś pieszczotach.
      Zobacz jak działała PO POLicja .:
      youtu.be/7G3cN6Bdn_8?t=16
      Tu nawet muduru nie było jak PO POlicjant kopał po twarzy "z buta" manifestanta.
      • krol.osle.jlawki Kolejne kłamstwo PiSiej policji 08.09.20, 16:54
        tvn24.pl/lodz/piotrkow-trybunalski-jest-postepowanie-po-powieszeniu-teczowej-flagi-na-pomniku-4686805
        I co, prokuratura nic, wydział wewnętrzny tez nic?
        Pidać PiSim wszystko wolnoa, nie tylko kraść, ale i kłamać.
        Takie jest to kaczystowskie państwo!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka