Dodaj do ulubionych

Duda - Brakuje szewców, krawców, czy wy wszyscy mu

07.09.20, 20:56
Brakuje szewców, krawców, czy wy wszyscy musicie na to prawo tak się upierać?
Dudę pchali rodzice na prawo a przecież mógłby zostać dobrym szewcem.
I teraz widać wyraźnie, że facet się nie nadaje na prawnika, na Prezydenta.
A mógłby Andżej być dobrym szewcem.
Obserwuj wątek
      • kawa_poranna1 Re: Duda - Brakuje szewców, krawców, czy wy wszys 07.09.20, 22:24
        horpyna4 napisała:

> Nie sądzę, żeby mógł zostać dobrym szewcem, czy krawcem. Do rzemiosła potrzeba
        > więcej zdolności, niż do byle jakich studiów.
        >
        Przecież od paru dobrych lat wiadomo, że rezydent Duda jest idiotą, który swój przekaz adresuje do takich samych - jeśli nie większych - durniów, nadętych tak, że mało nie pękną, wychowanych na Sienkiewiczu, mesjanistycznych bredniach romantyków i wielkich mitach o tolerancyjnej I Rzeczypospolitej, Powstaniu Warszawskim czy Monte Cassino.
        I to jest dramat Polski.
        Ta nadęta mitomania podszyta kompleksami.
        Podlana bogoojczyźnianym zadęciem...
        Z szabelką na czołgi, husarii skrzydła w czasie gdy demokratyczny świat potrafi zdalnie odpalać pociski ziemia~ziemia, przemieszczać armię samolotami i lotniskowcami...
        A ten o hostii i XVIII wieku...Dobrze jeszcze, że nie nałożył na siebie biało-czerwonej prezerwatywy jak to kiedyś Kaczyński Jarosław na wycieczce w górach.
        Teraz już nie w górach ale zlał się w dżinsy, po prostu popuścił jak to dziad nie panujący nad czynnościami fizjologicznymi.
    • krol.osle.jlawki Jesteś w błędzie 08.09.20, 08:32
      kawa_poranna1 napisała:

> A mógłby Andżej być dobrym szewcem.

szewc używa bardzo ostrego noża, a Andrzej macha łapami jak wiatrak, to by się pewnie pochlastał.On jest jak Zmorawiecki be gestykulacji słowa nie potrafi powiedzieć.
      • kawa_poranna1 Re: Jesteś w błędzie 25.09.20, 20:34
        krol.osle.jlawki napisał:

> kawa_poranna1 napisała:
        >
        > > A mógłby Andżej być dobrym szewcem.
        >
        > szewc używa bardzo ostrego noża, a Andrzej macha łapami jak wiatrak, to by się
        > pewnie pochlastał.On jest jak Zmorawiecki be gestykulacji słowa nie potrafi pow
        > iedzieć.

Cały czas byłam pewna, że oni w trosce o niepełnosprawnych używają języka migowego!
        • adria231 Re: Jesteś w błędzie 26.09.20, 08:15
          Wracając do tematu wydaje mi się, jednak że bardziej nadawałby się na księdza: hostię potrafi w biegu złapać,
          pobożne miny robić. Na początek mógłby zarządzać ministrantami....
    • asdfg2018 Re: Duda - Brakuje szewców, krawców, czy wy wszys 08.09.20, 09:00
      Jak podaje wczorajszy tabloid "Fakt" i to na pierwszej stronie pewien emeryt z Krakowa , niejaki p.Antoni /70 l/ dostał ciepłą fuchę w PKP Cargo w radzie nadzorczej . Podobno jedno hm hm posiedzenie przy kawie i przy ciasteczkach raz na dwa miesiące , rąsia do góry kto za lub kto przeciw . Pensja za takom robote około 10 000 pln/ miesiąc
      Ci emeryci z Krakowa to mają farta , ja cię nie mogę . Rząd w tej najnowszej Tarczy mógłby wszystkim emerytom załatwić takie fuchy , wpisać do Tarczy że każdemu się taka fucha należy
      pees
      Tymka ktoś widział tak pytam przy okazji

/////////
      cyt
      lodowkowy_wojownik08.09.2020, 07:05
      Ziobrespierre wytłucze wszystkich, szczerbiec to wie
      • krol.osle.jlawki Jestem za i polecam się. 08.09.20, 09:15
        asdfg2018 napisał(a):

> Jak podaje wczorajszy tabloid "Fakt" i to na pierwszej stronie pewien emeryt z
        > Krakowa , niejaki p.Antoni /70 l/ dostał ciepłą fuchę w PKP Cargo w radzie nadz
        > orczej . Podobno jedno hm hm posiedzenie przy kawie i przy ciasteczkach raz na
        > dwa miesiące , rąsia do góry kto za lub kto przeciw . Pensja za takom robote ok
        > oło 10 000 pln/ miesiąc
        > Ci emeryci z Krakowa to mają farta , ja cię nie mogę . Rząd w tej najnowszej Ta
        > rczy mógłby wszystkim emerytom załatwić takie fuchy , wpisać do Tarczy że każd
        > emu się taka fucha należy
        > pees
        > Tymka ktoś widział tak pytam przy okazji
        >
        > /////////
        > cyt
        > lodowkowy_wojownik08.09.2020, 07:05
        > Ziobrespierre wytłucze wszystkich, szczerbiec to wie
    • krol.osle.jlawki To dlaczego córki na krawcową nie wykształcił? 26.09.20, 10:55
      kawa_poranna1 napisała:

> Brakuje szewców, krawców, czy wy wszyscy musicie na to prawo tak się upierać?
      > Dudę pchali rodzice na prawo a przecież mógłby zostać dobrym szewcem.
      > I teraz widać wyraźnie, że facet się nie nadaje na prawnika, na Prezydenta.
      > A mógłby Andżej być dobrym szewcem.

Mogłaby mu szyć garnitury na pracując na etacie w Kancelarii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka