Dodaj do ulubionych

Prezydent Biedroń krytykuje w TOK FM Trzaska

08.09.20, 00:32
W Poranku TOK FM u Pani Dominiki Wielowieyskiej prezydent Biedroń mówi o tym, że Warszawa nie ma gospodarza, a Trzask zajmuje się sprawami własnymi, nie miasta.

Jeśli chodzi o "kopciuchy", to przecież prezydent Biedroń skasował już wszystkie. Nie tylko "kopciuchy" zlikwidował, kolejki w służbie zdrowia i wiele wiele więcej.

W kwestii "zarabiania" polegającego na przylepianiu się do pieniędzy publicznych Prezydent Biedroń zachowuje się tak samo, jak Margot.
I tak, w tej kwestii trzeba się z Prezydentem zgodzić. Dla liberalnego kołtuna to jest defraudacja, nie do przyjęcia.
Obserwuj wątek
  • aniechto.only Re: Prezydent Biedroń krytykuje w TOK FM Trzaska 08.09.20, 06:40
   `Eliza Michalik o Lewicy:

   Rozlane - metaforycznie i dosłownie - szambo wystarczyło, żebyśmy dowiedzieli się, kto z kim trzyma w polskiej polityce i jakie ma priorytety. Nie, żeby wcześniej nie było pewnych oznak, ale jednak wielu wyborców zapewne zaskoczy fakt, że deklaratywnie opozycyjna wobec PiS Lewica jawnie z nim romansuje, pomagając partii Kaczyńskiego zmiękczać wizerunek.

   ...Krzysztof Śmiszek opublikował na Twitterze oskarżenie, w którym zarzucił prezydentowi Warszawy zaniedbania, choć nie potrafi wskazać, co konkretnie Rafał Trzaskowski miał zaniedbać.

   wyborcza.pl/7,75968,26276874,reakcje-na-awarie-czajki-pokazaly-prawdziwe-motywacje-lewicy.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.2.glowka

   Czyżby Biedroń ze Śmiszkiem planowali skok na Warszawę w najbliższych wyborach?
   • eiran Re: Prezydent Biedroń krytykuje w TOK FM Trzaska 08.09.20, 07:04
    Warto jednak pamiętać, że Biedroń, jak praktycznie jedyny kandydat z 1. tury, czy w ogóle polityk spoza KO, w miarę wyraźnie poparł w drugiej Trzaskowskiego. Nie zrobił tego ani Hołownia, ani Kosiniak, a tym bardziej "koledzy" i "koleżanki" Biedronia z lewicy. Być może teraz Robert ma poczucie, że postawił na złego konia i chce to jakoś odrobić. Pielęgnuje też w sobie - podobnie do wszystkich opozycyjnych kandydatów, wliczając w to Hołownię - poczucie krzywdy, że został oszukany przez Trzaskowskiego, który przecież nie miał startować w wyborach, a wchodząc za Kidawę bezczelnie pozabierał mu wyborców.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka