Dodaj do ulubionych

Uważam, że to jest zwyczajny defetyzm. Czekam na

29.09.20, 21:40
Uważam, że to jest zwyczajny defetyzm.
Czekam na oświadczenia pana premierka, nt. uruchomienia specjalnej linii transportowej pacjentów z Ustrzyk Górnych do Kamienia Pomorskiego.
Z Tarnowa do Sulmierzyc.
Specjalna linia kolejowa.
Bo tam dwa respiratory som i czekajom.
Reszta w magazynach bo niekompletne na razie.
I na razie nie ma kto te maszyny obsługiwać.
Trwa nabór misiewiczów - co prawda siem na tem nie znajom ale hentne som i kasa dobra bo to swoi zaufani, wierni, pisowscy.
Obserwuj wątek
  • ktos_z_kosmosu Re: Uważam, że to jest zwyczajny defetyzm. Czeka 29.09.20, 22:17
   Kobito, respiratory, to maszyny tłoczące powietrze nieprzytomnemu.
   Gdyby przytomnego podłączyć do respiratora, takiego, który ma tylko trudności z oddychaniem, to takiego respirator zabije. Udusi go jak kota.
   Dlaczego zatem PiS-i rzucili się kupować respiratory? Tego nie wiem, mogę się tylko domyślać, że nastąpiło tu połączenie PiS-ej ignorancji z ich absolutną niechęcią do konsultowania problemu z fachowcami, czyli z osobami spoza PiS. Zagrał u nich i gra nadal, syndrom oblężonej twierdzy. Czytaj, że kiszą się w swoim sosie, bo boją się i wstydzą ujawnić swoje nieuctwo i wynikającą z tego tępotę, oraz babole jakie za grube publiczne pieniądze do tej pory walnęli, a też i te, które zaJOJOwali.
   Tu można się domyślić głównej przyczyny zalegania tych urządzeń w magazynach. Faktycznie nie ma na nie zamówień bo w walce z epidemią pandemii, respiratory są bezużyteczne.

  • pies.na.czarnych Re: Uważam, że to jest zwyczajny defetyzm. Czeka 30.09.20, 12:42
   Nie wpadli na pomysł aby tego człowieka zawieźć do magazynu MZ. Tam przecież stoi respiratorów o groma.
   tvn24.pl/pomorze/koronawirus-w-polsce-torun-zmarl-zakazony-70-latek-nie-bylo-miejsca-na-oddzialach-intensywnej-terapii-4704746

   Każdy szpital kiedyś miał oddział zakaźny i każdy szpital miał oddział intensywnej terapii. Komu to przeszkadzało?
   Dlaczego te respiratory nadal zalegają magazyny? Tak trudno jest zamówić do nich brakującego osprzętu i zamontować je w szpitalach?
  • pkt4a Re: Uważam, że to jest zwyczajny defetyzm. Czeka 30.09.20, 14:16
   w klinice rządowej stoją nieużywane , czakają na kogoś z waaadzy lub ich rodzin , w międzyczasie ludzie umieraja jak ten 70-latek w Toruni i inni niedoczekawszy się respiratorów
   klinika za żółtymi firankami dla swojaków , hańba , przywileje jak za PRL-u , a ludzie nie doczekawszy się leczenia umierają

   -----------------
   "... w Gnieźnie w 2020 r. do seminarium duchownego przyjęto jednego kandydata, a rok temu 10 kandydatów. Rok temu w Olszynie przyjęto też jednego kandydata. W tym roku z powodu braku kandydatów i by zmniejszyć koszt, połączono seminaria duchowne w Elblągu i Olsztynie."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka