Dodaj do ulubionych

Kuchta Przyłębska, to ukryta opcja mkomusza

05.10.20, 09:13
W 2016 roku Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawozdanie finansowe Partii Razem, rok później – sprawozdanie Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Obie partie popełniły niewielkie błędy finansowe.
W efekcie obie miały stracić na trzy lata państwową subwencję. Ale zaskarżyły decyzję PKW do Sądu Najwyższego, a ten – w grudniu 2016 roku (po skardze Razem) skierował sprawę do Trybunału Konstytucyjnego.
I teraz następuje najlepsze: Mimo, że minęły cztery lata, Trybunał do tej pory nie zajął się tą sprawą. Dopóki on nie wyda wyroku – nie mogą się również zakończyć sprawy Partii Razem i SLD w Sądzie Najwyższym. A z kolei do wyroku SN nie można wstrzymać wypłaty subwencji. W efekcie

zarówno Razem jak i SLD do końca poprzedniej kadencji subwencję dostawały – pierwsza łącznie 9,4 mln zł, druga – 8,8 mln zł.
I co czy ten garkotłuk nie jest opcją komuszą?
Cztery lata i shit z tym zrobiono, co oni tam robią, w brydża grają, a nie, w brydża to trzeba mieć jakąś inteligencję, fikołki robią, pompki robią, przysiady, wszystkie takie by "mózgu" nie przegrzać, a my jako frajerzy, dalej zwani sewerynem, za to płacimy, nie dość że im pensję, to jeszcze subwencje, co za chory kraj.

oko.press/lewica-uratowala-18-mln-nowoczesna-stracila-prawie-5-mln/
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka