Dodaj do ulubionych

Jaśnie Wielmożny Pan Czarnek miał przyrodzone praw

09.10.20, 19:16
Pamiętam jak późno w nocy, dwa podpite Kaczyńskie z imprezowymi gośćmi poszły do
szpitala w odwiedziny do mamusi.
Zachowywali się na korytarzu dosyć głośno, rechotali, aż pielęgniarka zwróciła im uwagę, że zachowują się niestosownie, tu leżą ciężko chorzy ludzie.
Najbardziej pijany z towarzystwa Lech Kaczyński prezydent Warszawy, poinformował ją, że już tu nie pracuje. Kobieta następnego dnia dostała wypowiedzenie.
Tak, że przypadek z Powązek jest typowym zachowaniem rodziny chamów Kaczyńskich.
Pamiętne ,,spieprzaj dziadu,, Lecha Kaczyńskiego, jest takim samym prostackim zachowaniem, jak wizyta jego brata na Powązkach u mamusi w czasie pandemii, bez żadnego trybu.
Bo to cham i prostak jest.
Tak został wychowany przez mamusię, w pogardzie do zwykłego człowieka, w poczuciu swojej wielkości, wbrew oczekiwaniom ojca niestety.

Jaśnie Wielmożny Pan Czarnek miał przyrodzone prawo naturalne nadane przez samego Boga , Prymasa i Kaczyńskiego do odwiedzin babci

Wiec się wszyscy inni szaraczki pocałujcie uprzejme w waszą szarą w dupę
Ponoć ta babcia na oddziale rehabilitacji, dziwne trochę, że w Lublinie rehabilitują umierające osoby.

Facio poszedł tam zarażać!
Obserwuj wątek
  • pkt4a Re: Jaśnie Wielmożny Pan Czarnek miał przyrodzone 09.10.20, 19:38
   cyt
   ar.co
   5 godzin temu
   "Społeczeństwu przypomina się o obostrzeniach, żeby pisowskie święte krowy w rodzaju Czarnka mogły łazić gdzie chcą i zarażać kogo chcą. Jak Czarnek zabije własną babcię, to może jest to jego sprawa rodzinna, ale za pozostałe kilkadziesiąt osób, które potencjalnie naraził na śmiertelne niebezpieczeństwo, powinien odpowiadać jak za próbę zabójstwa."
  • pkt4a Re: Jaśnie Wielmożny Pan Czarnek miał przyrodzone 09.10.20, 22:04
   ogólnie to niezły z niego czaruś :
   www.newsweek.pl/polska/polityka/przemyslaw-czarnek-ostatnia-prace-naukowa-opublikowal-6-lat-temu-zreszta-jedna-z/4crzgp1?tpcc=onet_bloczek_paid&utm_source=onet.pl&utm_medium=sg_bloczek&utm_campaign=oferta_paid&utm_aureus=vrnncrmjat%2C4abaa1a0-7bcf-4785-85b5-e99d5fc15de2
   • aniechto.only Re: Jaśnie Wielmożny Pan Czarnek miał przyrodzone 10.10.20, 09:45
    "Czarnek cytuje Czarnka. Prześwietliliśmy dorobek naukowy nowego ministra edukacji i nauki. Wygląda mizernie
    Niestety nie było tu wiele do czytania. Przemysław Czarnek ostatnią pracę naukową opublikował 6 lat temu. Zresztą jedną z niewielu. Za to jest autor którego minister Czarnek lubi cytować w swych pracach. To on sam"

    I za takie "wybitne" zasługi na polu nauki został profesorem KUL:

    "Pan dr hab. Przemysław Czarnek spełnił wszystkie kryteria niezbędne do awansu zawodowego i od 1.10 br. będzie zatrudniony na stanowisku profesora KUL"
  • stasi1 Re: Jaśnie Wielmożny Pan Czarnek miał przyrodzone 10.10.20, 09:27
   Akurat nie było to tak. Jedną z dobrych współpracownic małego kaczora przyjeli na oddział. Zważywszy że nie było miejsc położyli ją na korytarzu. Wieczorem jak wpadł Lechu ze świtą nie mógł ścierpieć tego że taka ważna persona leży na korytarzu. Zaczął się wydzierać na Boga duchu personel(Nic nie byli winni bo przyjęcia dokonała poprzednia zmiana), tak że przyszła w tą okolice pielęgniarka z innego oddziału, bo co to tam się dzieje. I stwierdziła do małego kaczora żeby zachowywał się normalnie bo to jest szpital, nie knajpa. Później było tak jak napisałaś. Podpity raczej nie był, on tak się zachowywał na trzeźwo.
  • adam111115 Re: Jaśnie Wielmożny Pan Czarnek miał przyrodzone 10.10.20, 10:35
   Przecież to normalne u lepszego sortu, to rasa Panów. Cmentarze zamknięte, Kaczyński może, szpital zamknięty, Czarnek może. Jakaś kobieta z covidem w maju poszła na zakupy, do dziś siedzi w areszcie, Szumowski dzień po pozytywnym wyniku poszedł do sklepu i z uśmiechem wyjaśnił że już jest zdrowy.
   To co się dziś dzieje w Polsce jest nie do pomyślenia za poprzednich rządów. Zauważcie że pisiorom wszystko wolno. Prawo, przyzwoitość, uczciwość nie mają żadnego znaczenia. Nie było przypadku przez 5 lat aby ktokolwiek z pisiarni został przywołany do porządku czy powiedziano by że coś złego zrobił. Na wszystko jest wytłumaczenie albo zwalanie na Tuska lub opozycję jak wybory sasinowe za 70 baniek.
   Niestety najbardziej przerażające jest to że durny suweren tego nie widzi albo nie chce widzieć. Przy takich działaniach inna partia już by miała 5% poparcia a tym złodziejom i przekrętasom nadal ufa 40% menelstwa w tym kraju. To jest niesamowite. Aczkolwiek widzę jedno wytłumaczenie, są emanacją przeciętnego Polaka, tego który na nich głosuje, tzw. ciemnego luda, wieś i małe miasta, niewykształcony i biedny. Takiemu wszystko wmówisz za te durne 5 stów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka