Dodaj do ulubionych

Duda wyszedł na chwile z ukrycia

19.10.20, 13:00
Duda wyszedł na chwile z ukrycia. Odkręcił zawór odgazowywujący szambo i zniknął jak kamfora.

To zadanie bardzo trudne, bo dzisiaj cały czas w polskim systemie edukacji jest bardzo wiele takich treści, co do których polskie rodziny mają ogromne wątpliwości, czy chciałyby, żeby w ten sposób, takimi treściami były edukowane ich dzieci - powiedział Duda.

tvn24.pl/polska/przemyslaw-czarnek-ministrem-edukacji-i-nauki-uroczystosc-zaprzysiezenia-4724665
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Duda wyszedł na chwile z ukrycia 19.10.20, 13:11
      Szef ZNP Sławomir Broniarz krytykuje słowa Andrzeja Dudy z uroczystości powołania nowego ministra nauki i edukacji. "Rośnie liczba nauczycieli na kwarantannie i zwolnieniu lekarskim, narasta niepokój wśród dyrektorów szkół, a tymczasem pan prezydent rekomenduje nowemu ministrowi swoją małżonkę jako doradcę i rozpoczyna dyskusję o treściach nauczania. Czy nie ma ważniejszych tematów!!!" - napisał na Twitterze.
      • krol.osle.jlawki To niemowa może doradzać? 19.10.20, 13:14
        pies.na.czarnych napisała:

> Szef ZNP Sławomir Broniarz krytykuje słowa Andrzeja Dudy z uroczystości powołan
        > ia nowego ministra nauki i edukacji. "Rośnie liczba nauczycieli na kwarantannie
        > i zwolnieniu lekarskim, narasta niepokój wśród dyrektorów szkół, a tymczasem p
        > an prezydent rekomenduje nowemu ministrowi swoją małżonkę jako doradcę i rozpoc
        > zyna dyskusję o treściach nauczania. Czy nie ma ważniejszych tematów!!!" - napi
        > sał na Twitterze.
        >
    • l.george.l Re: Duda wyszedł na chwile z ukrycia 19.10.20, 21:47
      Całkowicie zgadzam się z panem prezydentem. Roznegliżowany facet przyszpilony do drewnianej podstawki wiszący w każdej klasie i patologiczne nasycenie podstaw programowych baśniami i legendami sprzed 2000 lat to treści, co do których mam ogromne wątpliwości i nie chcę, bym takimi treściami były edukowane moje dzieci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka